Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

IMHO nie warto ganiać... a sam się za nimi trochę nabiegałem (zarówno na pierścień jak i na amulet). Jak już zbierzez klucze to nie zawsze dropi część, a jak już masz części to trzeba szczęścia na dobre statsy w amulecie... a tym czasie Kadala albo drop daje lepszy amulet :)

Same ubery kiedyś były bardzo fajne, a teraz nie stanowią wyzwania i częściowo przez to nie warto :)

Jeżeli już się zdecydujesz to ubery tylko w 4.. .nie żeby było ciężko bo ostatnio jak graliśmy to to 12 moich portali zrobiliśmy chyba w 30min :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie to było przed dodatkiem.

Ja skończyłem levelowanie sezonowej Witch Hunterki i zacząłem znów grać nieco swoim podstawowym Witch Doctorkiem. Doktorek ten miał długo problem z głową - grałem petowym buildem i długo używałem niskolevelowej Mask of Jeram. Ale, ale - spadł mi niedawno ładny Carnevil, a wczoraj wskoczył drugi item do Zunimasy. No i teraz stałem się kosiarką strzałkową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch? Nie tak dawno musiałem zbierać wszystkie części nowego zestawu wprowadzonego wraz z ostatnią aktualizacją, a tu nadciągają kolejne zmiany :P No cóż, Kostka Kanaiego zapowiada się wystarczająco zachęcająco, abym ponownie dał się porwać światu Sanktuarium :] A z dodatkowych poziomów trudności zapewne także skorzystam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zastanawiam kim zacząć 4 sezon.... jak na razie barb mi pasuje do wyprawy po kostkę. Choć może szamam, albo wizz... sam nie wiem. Najpierw jednak będę musiał trochę porządków na koncie zrobić bo dawno nie zaglądałem, sloty na postacie się skończyły, skrzynki pełne starych legend... dobrze że wrzesień to nie początek szkoły dla mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad czarownicą lub krzyżowcem, ale wybór padnie raczej na czarownicę. Bardzo przyjemnie grało mi się tą klasą w 3 sezonie, ale zbyt późno zacząłem, by coś konkretnego zdziałać. Mam nadzieję, że w tym sezonie będę miał więcej czasu na granie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem Diablo 3, na razie nie mam dodatku ale oczywiście zamierzam kupić od razu jak wpadnie trochę pieniędzy.

Grałem mnichem, wbiłem 60 poziom oraz 41 poziom mistrzostwa. Grało się i gra miodnie, cieszę się, że mam takie doświadczenia z tego Diablo bez dodatku.

Jestem baaardzo zielony wobec nadchodzących zmian.

Czy są jakieś konkretne rzeczy, na które muszę się przygotować na grę z dodatkiem, przed nowym patchem i sezonem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak najciekawsze i tak jest to, że nie wiem po co mi to wszystko. Gram ostatnio tylko na sezonie i właściwie mógłbym wszystkie postaci skasować tongue_prosty.gif

No jak skasować barba z którym się zaczęło DIII i na którym mam chyba ponad 500h gry... mam do niego sentyment :)

Też będę musiał skrzynkę (i sloty) przewietrzyć. Będzie ciężko bo choć pewnie z połowa przedmiotów to crap teraz to zbieractwo we mnie silne jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejdzie bo <ciach> jest za chytry na kasę. Pewnie już dawno temu planowali wprowadzenie mikrotransakcji w D3. A jeżeli mielibysmy do dyspozycji ~10 kart w skrzyni kupowanych za gold w grze to nikt przecież prawdziwej kasy by na to nie wyłożył.

Kostka nie miała tego problemu rozwiązać tylko ma to byc nowy gadżet dla naszej postaci żeby trochę urozmaicić buildy setowe.

Nie przekręcamy złośliwie nazw firm - RIP

Edytowano przez RIP
Upomnienie - przekręcanie nazwy firmy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi się podoba robienie zleceń niż riftów

No ja tak mam od dawna.. tyle, że nagrody za zlecenia były marne do tej pory. Szczególnie cieszą mnie zmiany dotyczące kluczników i uberów (mam nadzieję, że znacznie podnieśli ich siłę bo ostatnie spotkanie było rozczarowujące)

Grę rozpocznę pewnie kilka dni po starcie sezonu dopiero, ale znów mi się chce grać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że ten patch to furtka pod kolejne rozszerzenia/dodatek? Ogólnie jestem zawiedziony, że kostka nie była broniona przez żadnego minibossa...

Poza tym fabularnie leży i kwiczy - "Zoltun Kulle : Siema, bohaterze co mnie wskrzesiłeś, a ja próbowałem Cie zabić! Słuchaj, idź mi znajdź potężny artefakt. No idź, idź, bez dyskusji!

Ty: Lol, spoko."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 nigdy nie było ambitne pod względem fabularnym. Takie lekkie tło, jak walka dobra ze złem wystarcza na za grę, w której przez większą część czasu zabija miliony potworów. To nie Warcraft czy Starcraft (choć ten też ostatnio co raz gorzej pod względem atrakcyjności fabuły stoi).

To, że będzie kolejny dodatek jestem pewny w 100%. Nie po to wydaje się 200 zł na grę, by potem dostać jeden dodatek, a zaraz potem Diablo IV za 200 zł. Blizz będzie stosował taktykę wydawniczą, jak przy pozostałych grach, tzn. podstawka za 200 zł, a dodatki trochę tańsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...