Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Kumpel mówił mi to samo, dlatego nie kupuje ani broni ani biżuterii u Kadali. Chociaż na samym początku jak jeszcze nie wiedziałem żeby tego nie robić zaryzykowałem i druga ręczna kusza była starożytna z setu natalki.

Nie gram w sumie długo i nie wiem masy rzeczy tongue_prosty.gif

Co do kostki, lepiej zamieniać żółte itemki w legendarne i liczyć na fart czy męczyć np. łuk yanga aż zmieni się w starożytny?? Bo te 50 dusz to dla mnie masakrycznie dużo, i biegam ze zwykłym legendarnym zbierając oddechy i zmieniając łuki, ale ani razu jeszcze nie wypadł żaden starożytny.

Edytowano przez Adecki90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z oddechami? Rób szczeliny zabijając tylko elity. Z każdej wypadnie oddech i szybko to pójdzie. Najlepiej w party, może być i na publiku. Oczywiście jak w to takich grach bywa - tak czy inaczej zajmie ci to dużo czasu. Tego nie przeskoczysz.

Właśnie zacząłem grać na udręce VIII i widzę że tu lecą po 2 oddechy, także z tym już problemu raczej nie będzie.

Jak to jest z szybkością ruchu? Tzn. czy 25% to jest maks dla DH?? bo z mistrzostwa mam 23%, z butów 10% a w szczegółach i tak jest napisane że mam zwiększoną szybkość o 25%

Edit: Dobra, nie było pytania. Ślepota ze mnie i nie zauważyłem "przedmioty i punkty mistrzostwa mogą zapewnić maksymalnie 25% szybkości" czy jakoś tak.

Edytowano przez Adecki90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z oddechami? Rób szczeliny zabijając tylko elity. Z każdej wypadnie oddech i szybko to pójdzie. Najlepiej w party, może być i na publiku. Oczywiście jak w to takich grach bywa - tak czy inaczej zajmie ci to dużo czasu. Tego nie przeskoczysz.

Tak po prawdzie to czystej farmy znacznie lepsze jest granie solo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game

Któryś streamer zrobil ten na u10. Grał przez godzinkę w drużynie i przez godzinkę solo i zliczył wszystko co mu się dropneło. Lepiej wychodzi się na solo (poza paragonami) gdyż samemu się decyduje jak, kiedy przerwać rifta itp. Sam był zaszokowany swoim odkryciem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opałaca się tą trójkę kupować? Jestem fanem poprzednich czesci, w dwójke po necie z ziomkami/randomami z neta gram do tej pory, i dobrze sie bawie, obecnie też w Path of Exile gram. Warto tą grę teraz kupować? Ta grafika/klimat mnie odrzuca po screenach, a żal kaske wydawać jak sie odbije po 15 minutach. Starzy fani diablo mają tu czego szukać, czy są lepsze alternatywy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opałaca się tą trójkę kupować? Jestem fanem poprzednich czesci, w dwójke po necie z ziomkami/randomami z neta gram do tej pory, i dobrze sie bawie, obecnie też w Path of Exile gram. Warto tą grę teraz kupować? Ta grafika/klimat mnie odrzuca po screenach, a żal kaske wydawać jak sie odbije po 15 minutach. Starzy fani diablo mają tu czego szukać, czy są lepsze alternatywy?

Tak. Jedynie z dodatkiem. Bez dodatku nie zawracaj sobie głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak jeszcze pooglądał chociaż na yt rozgrywki z riftów, great riftów itd., bo trial jednak wielkie nic pokazuje w stosunku do całości gry, wszystkich umiejętności, run, zestawów itd. Oczywiście mogło być coś w tym trialu, co już mówi Ci, że to nie dla Ciebie - ok, ale na wszelki wypadek zwracam uwagę, że gra poniżej 70 poziomu to nie gra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak jeszcze pooglądał chociaż na yt rozgrywki z riftów, great riftów itd., bo trial jednak wielkie nic pokazuje w stosunku do całości gry, wszystkich umiejętności, run, zestawów itd.

Z drugiej strony po trialu jesteś w stanie poznać podstawowe mechaniki rozwoju postaci i ogólny gameplay. Jeśli jesteś sympatykiem starszych odsłon Diablo albo właśnie PoE to wystarczy żeby się określić czy ci się spodoba czy nie. A co by nie mówić, Diablo 3 opiera się już na całkiem innych zasadach. Gra jest świetna, ale na tyle inna że może się nie podobać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że w tym sezonie DH będzie szedł jak burza biggrin_prosty.gif

DH będzie przede wszystkim jedną z popularniejszych klas w tym sezonie. Jego zmiany są dość duże i bardzo ciekawe, na pewno będzie sporo chętnych żeby przetestować melee build dla niego.

Sam miałem grać Krzyżowcem, ale kusi mnie przetestowanie DH :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wypatrzyłem na filmikach i komentarza ptrowców to set pod Impale DH ma świetny single target dmg... i nic więcej. Dalej jest squishy i ma bardzo średnie aoe.

Z setów za darmo najmocniej wygląda imo Krzyżowiec, WD i Czarusia. Wszystkie 3 klasy czyściły do 90 GR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się niedawno dać D3 drugą szansę. Ostatni raz grałem przez jakiś miesiąc po premierze i nic więcej. Po ilości zmian umacniam się w przekonaniu, że podczas premiery Blizz rzucił nam wersję beta, ale mniejsza z tym.

Mam kilka pytań na początek:

1. Widziałem zapowiedź, że niebawem zacznie się nowy sezon. Co to właściwie oznacza? Pamiętam resety laddera w D2, ale czy w D3 wygląda to podobnie?

2. Tryby gry i poziomy trudności. Na początku pamiętam 4 poziomy trudności: norm, nightmare, hell, inferno, a teraz widzę dużo zmian. Skończyłem kampanię, odblokowałem tryb przygodowy. Co dalej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1 Nowy sezon= Rozwijanie postaci od początku... pusta skrzynka, brak golda ;) nowe wyzwania sezonowe , przeważnie nowe zlecenia i jakieś nowe itemki. W najbliższym sezonie także nowe lokacje.

ad2 10 poziomów trudności. udręka (czyli jakby dziesięć różnych inferno - początkowo było sześć ale się okazały zbyt łatwe )..

ad2.2 Co dalej. Rozwijać postać ;) aż U10 będzie do przejścia ;) relaksować się zabijając plugawe pomioty ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...