Skocz do zawartości
Gość kabura

Prince of Persia (seria)

Polecane posty

jasne :) [irony=on]Da się nawet dojrzeć Dahakę i Mrocznego Księcia :) [irony=off]

Nie ma to jak zgadywanie fabuły po obejrzeniu trailera.

Chociaż jest możliwe, że w filmie zawarte zostaną wątki z całej trylogii Piasków Czasu, ja bym raczej nie posuwał się do zgadywania fabuły (no... Książę musi pokonać złego Wezyra :P To standard...)

Edytowano przez SilentBob
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak pewnie sobie w to nie zagram dopóki nie będę miał lepszego sprzętu. W sumie to lepiej nawet, zacząłem przygodę z serią po 5 latach od jej premiery i nawet grafika mi nie przeszkadzała. I nie będę już się musiał męczyć z koligacją (ustawienie 1 CPU w T2T powodowało jakby "bullet time"). Poczekam 2 lata i git.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, najnowszy Prince of Persia (nie nowy ale najnowszy) jest super, grafika i sterowanie (nawet na klawiaturze) jest więcej niż dobre, ale mnie po jakimś czasie znudziła. Przede wszystkim zbytnia powtarzalność wszystkiego, żeby przejść dalej należało np. przechodzić jeszcze raz dane miejsca, wracać się w te same miejsca, powtarzalność wrogów itd. itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forgotten Sands ma być prequelem Warrior Within. Czyli chronologicznie ma się dziać po Piaskach Czasu, a przed Duszą Wojownika.

A co do tego jak gra ma wyglądać... Obejrzyj sobie zapowiedzi gry, to zobaczysz.

Mi osobiście bardziej i tak podoba się ten "cukieras"... Oh well...

Edytowano przez SilentBob
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli forgotten sands będzie PRZED wydarzeniami z duszy wojownika to czy ciekawe czy zobaczymy dahake(ale przecież to ważna postać w duszy wojownika więc może będzie).I od czasu kiedy z kończyłem dwa trony to gnębi mnie myśl co stało się z mrocznym księciem

jak dobrze pamiętam to on mówił jeszcze mnie spotkasz czy coś takiego

Edytowano przez darkwilk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś ty to lubisz zadawać mało mądre pytania co? Jak się ma strzelanka TPP do do gry akcji? Kup zwracając uwagę jaki gatunek lubisz bardziej... Ale żeby nie było że nie pomogłem to Prince of Persia zbiera ZDECYDOWANIE lepsze oceny od Infernala.

W sumie "gra akcji" to stwierdzenie idiotyczne, przecież akcja dzieje się w każdym gatunku gier. Wyścigi, RPG, strategie, strzelanki, platformowe - wszystko to gry akcji. A ostatni strzelanki TPP noszą tytuł gry akcji, więc przydałoby się coś nowego.

darkwilk -

po zakończeniu Piasków Czasu przez 7 lat Dahaka polował na księcia, więc go na pewno zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie myślę, że w The Forgotten Sands znowu będę mogła uciekać przed wielkim, czarnym stworem... TAK! Brakowało mi tej adrenaliny i strachu, gdy ekran przyjmował kolory sepii a ze ściany wylatywały czarne macki :3.

I jeszcze z dzisiejszą grafiką... Będzie przerażał. Mam nadzieję, że o nim nie zapomną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...