Skocz do zawartości
Gość kabura

Prince of Persia (seria)

Polecane posty

Ja nigdy nie dojdę do wniosku, która część jest najlepsza. Piaski czasu - to idzie na koniec, bo nie urzekła mnie tak bardzo jak następne części. Warrior Within - to mnie najbardziej wciągnęło i zainspirowało do treningu parkoura, lecz mrok często męczył. Natomiast Two Thrones - wg mnie najlepszy klimat, beznadziejna polska lokalizacja, bardzo dobra przemiana księcia (Maska Demona różnił się odejmowaniem życia, wyglądem i nieskończone piaski - nic poza tym, a Mroczny to już coś) i równie ciekawa fabułą, rewelacyjne elementy skradanki. Jednak w obie części grało mi się znakomicie, zatem oceniam je na exe quo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze mnie to już w ogóle ewenement jakiś. uwielbiam całą serię, wszystkie 4 części PoP-a na półce, a jak dotychczas ukończyłem tylko ostatnią z nich (tą z zeszłego roku) ;) zawsze podczas gry w którąś z część natrafiałem na jakiś ciężki moment i zwykle kończyło się to tak, że płytka lądowała z powrotem w pudełku na półce, a gra po pewnym czasie wylatywała z dysku. czas się chyba w końcu za nie zabrać ;) jak na razie na dysku mam Dwa Trony ale to chyba niezbyt dobry pomysł by przechodzić gry w odwrotnym porządku ;) chyba czas zainstalować znów Piaski Czasu i choćbym nie wiem jak miał się zaprzeć to przejdę ;) a później Dusza Wojownika, Dwa Trony będą musiały poczekać ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromnie mnie cieszy, że będzie do powrót do Trylogii, oby tylko nie poszli twórcy w każualizację jak w przypadku Prince 2008.

Ogromnie mnie nie cieszy, że nie wiadomo, czy wyjdzie na PC. Jeśli nie - trudno, kupię konsolę.

Choć mam nadzieję, że będzie tak jak w przypadku Asasyna - gra z początku na konsole, potem na PC. Premiera w maju - zatem jeszcze się zobaczy, choć na wersję PC myślę, że przyjdzie poczekać jeszcze ze 2 lata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to paranoja, robić grę na podstawie filmu, który jest robiony na podstawie gry

Podaj mi źródło i to PEWNE ŹRÓDŁO, w którym jest napisane, że Prince of Persia: The Forgotten Sands będzie na podstawie filmu.

I nie broń się newsami na stronie CD-Action, bo w nich są tylko "zapewne", "prawdopodobnie" oraz "chyba".

Jak nie masz źródła, które czarno na białym pisze, iż nowy Prince of Persia będzie na podstawie wersji filmowej, to nie pisz bzdur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję ignorancji i zamknięcia na nowe rzeczy.

Przed "Batman: Początek" ostatnim wielkim filmem był "Batman & Robin", który był dnem totalnym. Przez to pamiętam, jak wiele osób przed premierą narzekało na "Batman: Początek" że będzie taki i będzie siaki i w ogóle...

A co się okazało? Że "Batman: Początek" był bardzo przyzwoitym filmem, co więcej, jego kontynuacja - "Mroczny Rycerz" była naprawdę świetna (Ledger jako Joker zmiótł Nicholsona szczoteczką do zębów).

Ja jestem pozytywnie nastawiony do filmu Prince of Persia. Trailer pokazuje, że bedziemy mieli do czynienia ze standardową konstrukcją filmu przygodowego zmieszanego z akcją (romans, skakanie i bieganie po ścianach, Wielki Zły, którego może pokonać tylko Ten Dobry...)

Myślę, że film bedzie dobry. Jak będzie więcej niż dobry, to będzie jeszcze lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wszyscy fani pójdą na film i powinien im się podobać (przynajmniej fanom - bez obrazy, princefanie, jeśli to czytasz). Ja bardzo lubię te gry, zwłaszcza trylogię i na film pójdę do kin, nawet jeśli dostanie słabe oceny.

@princeg210 - Bez sensu? Skoro jest gra na podstawie filmu na podstawie gry, to będzie remake. I z czego to marudzenie, przecież poprzednie Princy były (moim zdaniem) lepsze od tego immortala z 2008.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zaznajomić się z faktem, że ludzie mają różne zdania.

A ja proponuję zwrócić uwagę na fakt, że koleś ocenia film mimo że go nawet nie oglądnął! Jakby film puszczali już w kinach i koleś go obejrzał, absolutnie bym się go nie czepiał. Ale takie "film będzie gupi bo ja tak mówię, nawet nie mam zamiaru takiej kichy oglądać, idźcie wszyscy się powiesić bo film będzie dnem totalnym!" to jest bullcrap i tyle. Opinie takich ludzi są po prostu jedną wielką bzdurą.

Ty też lubisz oceniać film przed jego obejrzeniem? Jak tak, to wyjaśnia postawę broniącą tego typu zachowanie. Brawo. Keep up the great work!

Skoro jest gra na podstawie filmu na podstawie gry, to będzie remake.

Skąd wy, do kija wafla, macie info, że gra Prince of Persia: The Forgotten Sands będzie na podstawie filmu o tytule Prince of Persia: The Sands of Time ja się pytam?

Bardzo jestem ciekaw, skąd te informacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam filmu przed obejrzeniem. Po prostu z doświadczenia wiem, że takie filmy nie szczególnie często kończą jako dobre. A biorąc pod uwagę wszystkie te fakty wskazujące na to, że to MOŻE być gra na podstawie filmu to jest to dla mnie wystarczająca przesłanka aby tak twierdzić. W każdym razie szanse są większe na to, że tak będzie niż nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to weź pierwszy autentyczny FAKT pod uwagę - w trailerze The Forgotten Sands postać Księcia nie ma twarzy choćby odrobinę podobnej do twarzy aktora, który odgrywa w filmie rolę Księcia.

Ja ze swojego doświadczenia wiem, że w grach tworzonych na podstawie filmu zazwyczaj obdarza się bohaterów twarzami choćby przypominającymi twarze aktorów z tegoż filmu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego zdania nie rozumiem, więc pomijam.

Pierwszy raz słyszę, żeby do OFICJALNEGO TRAILERA mającego swoją premierę na takiej imprezie jak Video Games Awards jakakolwiek firma developerska dawała coś takiego jak "wczesny model"... (mówimy o filmie renderowanym, ffs!)

No i chcesz powiedzieć, że UbiSoft to partacze? Naprawdę...?

A skoro mówisz, że nie miałeś okazji dokładniej przyjrzeć się twarzy Prince'a... to proszę bardzo! Specjalnie dla ciebie porównanie twarzy Księcia z najnowszego trailera z twarzą aktora prosto z planu filmu Prince of Persia: Sands of Time!

2vb1ro6.jpgrte447.jpg

Powiedz mi teraz co to za gra na podstawie filmu, w której główny bohater nie wygląda jak główny bohater z filmu. (w Wolverine: Origins Logan wyglądał jak Hugh Jackman!)

Więcej - TUTAJ jest napisane iż wygląda na to, że The Forgotten Sands ma być prequelem Warrior Within.

Nadal stawiasz na to, że The Forgotten Sands to będzie filmówka?

Jak tak, to kończę z tobą dyskusję, bo jeszcze mnie sprowadzisz do swojego poziomu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc sprawdź wszystkie trailery Warrior Within i zobacz ile wersji twarzy Księcia było w nich. Także w ogromnej liczbie gier widziałem spore różnice w wyglądzie poszczególnych postaci w pre-renderach i podczas aktualnej gry. (Spójrz choćby na wspomnianego Wolverina).

I co masz na myśli przez mój poziom? Możność dyskutowania bez nazywania innych ignorantami i używania takich zwrotów jak ffs? Chyba ci się dół z górą pomyliły.

Prawdę mówiąc cieszył bym się na to że Forgotten Sands to nie filmówka a zwłaszcza jeśli ma być to prequel WW i liczę na to że tak będzie ale co mam myśleć to nie wiem. W tym momencie niczego nie można być pewien a nie pisałem że sądzę że to będzie filmówka tylko na to są największe szanse (nie daj boże żeby była).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ironizowałem na temat twojego podpisu w sygnaturce. :P

Odnośnie twarzy w pre-renderach a w samej grze - jeszcze się nie spotkałem z grą, która tak samo by wyglądała w cut-scenkach jak i w samym gameplayu...

Ale ja nie o tym... Chodzi mi o to, że jeśli gra miałaby być filmówką, to wiadomym jest, że znakiem rozpoznawczym takiej gry byłaby twarz aktora grającego głowną rolę w filmie! Jeśli taka firma jak Ubisoft miałaby ten element spartaczyć (i niby dlaczego?!), to znaczyłoby, że dzieje się coś niedobrego...

FFS! FTW! S.O.B.! :P

Żeby nie trzeba było odpowiedzieć "GTFO" - Ran

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... może. Choć według mnie w taki Wolverine nie wygląda tak jak trzeba w pre-renderach a tylko podczas normalnej gry.

EDIT: No i wychodzi na to że The Forgoten Sands to jednak nie egranizacja. Ulżyło mi. Ciekawe czy pojawi się Dahaka? W końcu to moja ulubiona postać z PoP-a i bym się ucieszył na choćby krótki epizod z nim.

Edytowano przez Kawalorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć można mieć, i to dość głęboki, żal do Ubi, że nie zrobiło kontynuacji PoP 2008 (a Prologue jest na konsole), a grę na fali filmu, który właściwie jest ekranizacją całej Trylogii....

To fajnie, że jest to prequel Warrior Within, czyli z trylogii robi się saga!!

Jako że Ubi dba o tą markę, a Trylogia jest właściwie najlepszą trylogią gier akcji XXI wieku (sorry, Kratos, nie wyszedłeś jeszcze po raz trzeci, a poza tym jesteś tylko na PS)... A w dodatku jest ona na silniku AC/ACII i PoP...

No, panie i panowie, szykuje się kolejny, tajemniczy, ale na razie na 68 (a tak)% pewny hicior.

Hmmm, a może w tym czasie inni scenarzyści kombinują nad fabułą kontynuacji 2008 i dlatego nie wydają jej, bo nie zgrywałaby się z filmem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z tego cieszę. Ma być kolejna trylogia to fajnie, Piaski Czasu mi się podobały, czyli po Forgotten Sands możemy się spodziewać mrocznego świata. To jeszcze bardziej (wolę znacznie WW od SoT) super, tylko ciekawe w tym wszystkim, czy nowe części trafia na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...