Jump to content

MarekOndak

Forumowicze
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
  1. a sprawdzałeś czy możesz wymienić tą baterię ze swojego telefonu?? Nie które modele tych nowych telefonów nie można wymienić. a druga sprawa czy warto wymieniać?? Tak jak ktoś tutaj wyżej powiedział. A jak chcesz szukać baterii to masz albo allegro albo jakieś sklepy oferujące tego typu asortyment.
  2. Jeżeli chodzi o ten serial to muszę przyznać, że mnie się on nie podobał aż tak bardzo. Oglądałem ponieważ było wokół niego bardzo głośno. Pierwszy sezon Gry o Tron w ogóle nie podszedł, potem było już znacznie lepiej, ale nigdy nie traktowałem tego serialu jako pozycji z czołówek. Według mnie to po prostu niezły zapychacz czasu. Nie czytałem też książki, czego żałuję ponieważ zawsze jest tak że książka jest znacznie lepsza, ale juz nie wezmę się za czytanie. Ale fakt jest taki, że piąty sezon był pierwszym, który naprawdę mi się nie podobał. Liczba niedorzeczności i błędów logicznych była niebywała.
  3. A ja ostaniu mam mnóstwo wolnego czasu, od jakiegoś czasu pracuję na nockach można powiedzieć że jestem stróżem, choć nie do końca na tym polega moja praca, bo czasami jest tak że przez całą noc niewiadome w co ręce włożyć, ale nie zawsze tak jest. Często zdarza się tak że nie ma co robić, a przespać się nie można więc ogladam filmy, tylko że obejrzałem ich już mnóstwo i ciężko mi jest wybrać coś fajnego, ale znalazłem ostatnio świetną stronę z której cały czas korzystam http://goldvod.tv można tu znaleźć mnóstwo filmów i seriali, a co najważniejsze telewizje bez limitów, polecam
  4. Dopiero niedawno zaczołem w to grać ale jedna rzecz mnie strasznie irytuje i z tego powodu odradzam ją każdemu kto ma minimalne wymagania, gra uruchamiała się z 20 min przeraziło mnie to, na teksturach low nie dało się grać, grafika była porażająca, na medium przycinało bardzo często. Następny mankament to taki, że normalnie wychodze z gry, uruchamiam ponownie i znika cały ekwipunek i wytworzone przedmioty. Czy trzeba zbudowac jakąś skrzynie albo schowek do którego wracam po włączeniu gry???
×
×
  • Create New...