Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Przejście Dead Space'a zajmuje około 10 godzin. Jest to przyzwoita ilość jak na taką grę, ale oczywiście możesz uważać, że to krótko, ponieważ jest to względne.

RPG to mój ulubiony gatunek i niestety od TW2 bardzo szybko się odbiłem. Według mnie tej grze brakuje grywalności, nie przyciąga do monitora.

Musisz sobie zadać pytanie czy lubisz RPGi na tyle, że wady TW2 nie będą dla Ciebie istotne, czy wybierzesz jedną z najlepszych gier swojego gatunku (ale gatunku, który może Ci nie pasować). Oczywiście nie wykluczam, że TW2 Ci się spodoba, ale szczerze mówiąc wolałbym przejść 3 raz Wiedźmina 2 niż uruchamiać Two Worlds 2.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy kupić sobie Dead Space 1 lub Two Worlds 2

Dead Space to podobno bardzo dobry Survival Horror, a nie czysty akcja, należy o tym pamiętać. Zamiast TW2 możesz wziąć Wiedźmina, wybór jest wtedy oczywisty(wiesiek) ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnimi czasy jakoś nie mam co w domu robić i poszukuję jakiejś porządnej gry która wciągnie mnie na spory kawał czasu. Grałem już w sporo gier, nie chce mi się wymieniać... ale powiem, że szczególnie lubuję się w grach RPG, aczkolwiek nie pogardzę dobrą grą akcji, czy przygodówką. Dotychczas najlepszą grą w jaką grałem jest Skyrim i z chęcią zagrał bym w coś podobnego (w podobnym świecie, z podobnym klimatem). Moim problemem, który mocno mnie ogranicza jest mój sprzęt...

GeForce 8400GS 512mb

Amd Athlon II X2 250 3.1 GHz

2 GB ram

Windows 7

Wspomniany Skyrim działał płynnie na minimalnych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Harrolfo MGS? Deus Ex: Human Revolution - gre można przejść nie zabijając nikogo.

Witam

Ostatnimi czasy jakoś nie mam co w domu robić i poszukuję jakiejś porządnej gry

ME i Deus Ex: Human Revolution, klimaty inne, ale powinno Ci się spodobać ;] Do tego Baldur's Gate, Icewind Dale, Planescape: Torment, bardziej hardcoroe'woe, ale dobre. Znajdziesz je wszystkie w "Legendach RPG", które tanio kupisz na gram.pl, bodajże ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Harrolfo MGS? Deus Ex: Human Revolution - gre można przejść nie zabijając nikogo.

MGS mnie sterowaniem zraził. Sama mechanika też mi się nie spodobała.

Deusa oczywiście przeszedłem (o czym napisałem wcześniej) nie zabijając nikogo.

Edytowano przez Harrolfo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, kupiłem ostatnio nowego kompa i poszukuję dobrej graficznie gry, w którą mógłbym zagrać w split-screen lub na jednym ekranie z kolegą z pokoju. No, nie musi być dobra graficznie, ale dobrze by było :) Gatunek dowolny, byleby nie była jakaś banalna dla dziewczyn. I niech nie będzie za droga! Góra stówkę chcę na nią wydać, może być dostępna przez Steam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...