Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Mam dylemat : kupić Battlefield 3 Premium czy Crysis 3 ?

Mam łącze 356kb/s ( aż do marca 2014 ;__; ) . Czy nie będzie problemów z graniem w multi?

Którą grę mi polecicie i dlaczego?

Bardziej jestem nastawiony na multi, kampania nie jest dla mnie najważniejsza ;)

Konfiguracja :

Intel core i3 2.93 Ghz

Nvidia GTS 450 1 GB

RAM 4 GB

.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim łączem na multi możesz mieć problemy. Chyba, że interesują Cię pingi 400+. Ja bym wziął BF3, ale jednak przy takim łączu jak Ty masz, to nie widzę sensu żadnej z tych gier - obie krótkie, a z wysokimi pingami się nie nagrasz raczej.

Edytowano przez Blackus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, poza tym Crysis 3 to właściwie kalka Crysisa 2, więc tym bardziej się nie opłaca. A jeśli nie grałeś w Crysisa 2, to i tak odradzam no.gif Twórcy nie wytrzymali presji obecnych czasów i zniszczyli serię, która stawiała i zawsze winna była stawiać na singla... Szkoda, bo pierwszy Crysis był dla mnie chyba najlepszą grą, jaką miałem okazję przejść. Ale dobra, bo zacznę się rozwodzić tongue_prosty.gif Bierz BF3, naprawdę warto, zwłaszcza z pakietem Premium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem. A co sądzicie o wersji Fallout 3 GOTY? Chodzi mi o to czy warto dokładać 40zł za wszystkie dodatki.

Nie warto. DLC do Fallouta 3 nie są warte dodatkowych czterdziestu złotych, ani trochę. Dodatki do New Vegas to już zupełnie inna sprawa, ale nie o tym przecież rozmawiamy. Borderlands i Fallout 3 to według mnie dobry wybór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam dobrej gry sci-fi z wciągającą fabułą, najlepiej jakby był to horror ale nie musi. I aby nie było w niej zbyt dużo cutscenek(nie cierpie kiedy coś przerywa mi grę :D).

Gry, które mi się spodobały:

Dead Space (tylko 1 część)

Aliens Vs Predator 2

Doom 3

Serious Sam 3

Warhammer 40k: Dawn of War II

Zastanawiam się nad serią Mass Effect, lecz nie wiem ile tam jest akcji a ile paplaniny (jeżeli gadania z NPC jest sporo da się to wszystko pominąć ?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MA1LO

Hmm, trudno mi coś wyszukać, ale na razie przynajmniej odpowiem Ci na ostatnie pytanie. Można powiedzieć, że od części pierwszej Mass Effect do części trzeciej gra przechodzi sporą metamorfozę. Na początku liczy się głównie fabuła, potem się wszystko bardziej miesza, a na końcu dostajemy bardziej shootera. Niemniej gadanie z NPC to właściwie podstawa serii i pomijając wszystkie takie scenki stracisz całą frajdę. Chyba, że chcesz tylko postrzelać, ale wtedy chyba nie ma sensu w ogóle sięgać po Mass Effecta, bo fabuła to tutaj esencja. Sam podejmij wybór.

@Michalos222

To wygląda tak, że wkładasz płytę do napędu i instalujesz grę, ale wszystkie dodatki będą się musiały pobrać po kolei drogą cyfrową. To nie jest tak, że od razu masz wszystko na dysku. Także tutaj też Ci zajmie trochę czasu samo instalowanie wszystkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam dobrej gry sci-fi z wciągającą fabułą,

Proponuję więc Quake i Warhammer 40k: Space Marine. Fabuła nie najciekawsza, ale ma raczej dużo przerywników ;] Ewentualnie: Mass Effect i najnowszy Deus Ex. Fabuła wciąga, klimaty pasują. Przerywniki są, ale cóż... gra RPG ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co polecać rpg komuś kto nie ogląda cutscenek :) to tak jakby polecać schabowego wegetarianowi (sorry nie mogłem się powstrzyma ;)). A tak na powaznie to space marine bardzo przyjemna gierka do tego jest wręcz za grosze na np. Wirtusie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wygląda sprawa z multi, ale pamiętam, że po zagraniu w demo uznałem tę grę za jedną z najprzyjemniejszych, w jakie grałem smile_prosty2.gif Uważam, że 10 zł to tyle co nic, kiedy Fuel potrafi sprawić tyle frajdy. Sam zastanawiam się nad kupnem tej gierki na PS3 za ok. 30 zł, hmm...

Edytowano przez tymikolo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupić Fuel (myślę wyłącznie o pojeżdżeniu w trybie multiplayer; czy już może nikt w MP nie gra?). 10 zł na Muve, myślę, że można sprawdzić co to jest za gra.

W multi nie wiem czy kogoś znajdziesz, sam grając około roku temu musiałem jeździć sam. Ale Fuel jak najbardziej polecam, bardzo podoba mi się w tej grze wolność i jazda po bezdrożach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakichś Point'n'Clicków

A New Begining, The Book of Unwritten Tales, Gemini Rue, To The Moon. Mnóstwo tego, dam więc linka do strony, na której znajdziesz mnóstwo świetnych przygodówek ;] -> http://gry.wp.pl/galeria/najlepsze-przygodowki-xxi-wieku,180376/1.html?ticket=2638602538276570XdrP84swy5Hr31N%2BWAVZ3Q5SpwUfBLg0kQDWyAqnY6jcHF8J%2FVir%2Bwe7oXFt2OO%2F2z3x%2BBTuhWKpQeZf5jMScWyjN%2FCuuuqHfgzhN5tgUbHD%2BdiR1QMbDPoBZc7Izt5lraF%2FRl1wXpV2R3sUdeu5rA%3D%3D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś RPGa na podobieństwo Skyrima

Najlepszym wyborem będzie chyba Oblivion ;] Możesz uściślić o co Ci DOKŁADNIE chodzi? Trudno znaleźć RPGi osadzone w otwartym świcie fantasy, z perspektywą pierwszej osoby, i w których kierujemy jednym bohaterem -_-

Jeżeli, niektóre z tych wymogów można sobie odpuścić to - Wiesiek, Deus Ex: Human Revolution... Legends of Grimrock może też być ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...