Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Akurat widok pierwszoosobowy to najmniej potrzebny mi element, nie specjalnie lubię to w tego typu grach.Zapomniałem dodać, że jeśli chodzi o gry RPG, to nie jestem specem, więc wymieniłem elementy, na które bym liczył, więc jeśli jest jakiś RPG z możliwością kreowania dialogów, wyborem pomiędzy dobrem i złem, oraz możliwością zabierania/kradzieży przedmiotów, to prosiłbym o nazwę :)

Poczytam troche o tych, które Ty mi podałeś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie jestem fanem ani Mass Effecta, ani KOTOR, więc odpadają, a co do Fallouta 3, to przyznam, że właśnie przymierzam się do tej gry, ale wszędzie piszą o tym, jak skopana jest optymalizacja.Chyba, że jest jakiś patch pod karty ATI Radeon, wtedy musiałbym się poważnie zastanowić nad F3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajder- jeśli nie odstraszają Cię gry trochę starsze, to zagraj sobie w któregoś Gothica poza Arcanią. Uważam to za drugą najlepszą serię gier jaką w życiu grałem- świetny klimat, ogromny świat, mnóstwo questów, nie mówiąc o uniwersalnym systemie rozwoju postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto ruszać serie Mass Effect ? Ile czasu zajmuje przejście każdej z części (z pobocznymi). Pytam bo nie dysponuje tysiącami wolnych godzin..do jakich gier podobna jest seria i czy nie odstrasze "starością" jedynki ? Widziałem dziś w Tesco część 1 za zł. Czy to było tanio ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SanSebastian

Jak najbardziej warto, serię tą postawiłbym wśród innych trylogii tej generacji baardzo wysoko i każdy kto choć jednej części ME nie obadał winien się wstydzić :>. Jedynka, choć kilka latek na karku już ma, wciąż wygląda całkiem dobrze. Lore porównałbym do Star Treka, gameplayowo natomiast od razu przychodzi mi do głowy Binary Domain, do tego interesująco prowadzona fabuła i typowo dobre/złe wybory moralne na każdym prawie kroku. Co do długości poszczególnych części - jedynka ~30h, dwójka coś na poziomie 35h, odrobinę krócej zajmie Ci główny wątek i misje poboczne w części trzeciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto ruszać serie Mass Effect ?

Czy to, aby na pewno nie było pytanie retoryczne? :D Oczywiście, że warto ^^ To świetne gry, bardzo znane i doceniana. Przejście całej trylogii zajmie Ci trochę czasu, ale wierzę, że nie pożałujesz żadnej godziny. Bierz w ciemno ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SanSebastian

Nie wiem czy to jest trolling, czy naprawde pytasz, bo o serii bylo bardzo glosno. Pomimo wszystkich swoich wad i ograniczen seria Mass Effect jest jedna z najlepszych, ktore sie ukazaly w ostatnich latach. Ciekawi bohaterowie, wybory moralne majace czasem mniejszy, a czasem wiekszy wplyw na fabule, nienajgorszy system walki i wciagajaca fabula sa wielkimi zaletami serii. W zaleznosci od tempa z jakim bedziesz przechodzil gre, poziomu trudnosci i wykonywanych misjach pobocznych kazdy z tytulow powinien Ci zapewnic ok 30 godzin zabawy (chociaz ja przy ME3 spedzilem blisko 100 - ale przeszedlem ja dwa razy roznymi postaciami plus pogralem tez w multi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie RPG byście polecili spełniające (mniej więcej) te wymagania:

- czasy rozgrywki - teraźniejszość/przyszłość (stare czasy się troche przejadły ;P ),

- możliwość kreacji postaci lub/i modyfikowania jej,

- otwarty świat (ew. pozornie otwarty),

- pojazdy, machiny,

- długi czas rozgrywki,

- wybory: - sposobu przejścia gry,

- moralne.

- NIE może może być to RPG turowe. Nie i koniec.

Poza: Deus Ex: HR, Mass Effect (seria), Far Cry 3 - zaliczone.

Edytowano przez dragon999999
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Mnie też kusi ta pozycja, ale chyba poczekam i kupię sobie kiedyś GOTY ;)

W ogóle Biedronka tym razem ma niezłą ofertę. Błagam, ja na kompa składam, a oni poddają mnie ciężkiej próbie woli dając Brinka, Rage, Alana Wake'a, Serious Sama, F3AR, Fallouta i Deus Exa trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon22 warto, lepsza od 11. Gra sprawia przyjemność, gdy zagrałem u wuja w Fifę 13, a później u siebie w Fifę 11, to wydawało mi się, że ta gra jest taka... sztuczna. (a przecież wcześniej się w nią zagrywałem kilka tygodni/miesięcy)

@dragon Fallout 3 i Fallout New Vegas - post-apokaliptyczny klimat zawierający chyba wszystko co tam wymieniłeś. Świetne produkcje, a jeżeli nie chcesz oszczędzać kasy to weź najlepiej wersje z wszystkimi dodatkami - po prostu miazga!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego biedronkowego rzutu kupię na pewno wladce pierścieni wojna na północ i rage. Ale chętnie "łykne" jeszcze jedną. Tylko się nie mogę zdecydować do wyboru mam hunted, fear3 i brink. Resztę albo mam albo mnie nie interesuję (symulator koparki...). Więc co najlepiej wybrać z tej trójki :)?

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...