Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

Wczoraj napisałem maila do prenumeraty bauer w sprawie Batmana:Arkham City i dostałem taką o to odpowiedz :)

Grę wysyłać będziemy na początku przyszłego tygodnia

Beata Jankowska

Prenumerata

Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o., Sp. K.

Motorowa 1, 04-035 Warszawa

mail: prenumerata@bauer.pl

Miejmy najdzieje, że chociaż tym razem nie zawiedziemy się na naszej prenumeracie :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: Dziś jest 21 luty 2012 i cały czas czekam na numeru 1/2012. Pani Beata Jankowska napisała 13 stycznia (piątek :zakaz: ), że zostanie wysłane listem poleconym. Minęło już 39 dni i nic. Co gorsze jeszcze nie mam numeru 3/2012.

Nie zamawiajcie prenumeraty :nonono:

Edytowano przez symmeon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@symmeon może zamiast pisać cały czas tego samego posta, byś tak zadzwonił jeszcze raz do działu prenumeraty i powiedział, że mimo wszystko magazyn nie doszedł? Będzie miało to większy efekt, niż pisanie na forum cały czas tego samego posta.

Just sayan...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilentBob - telefonów nikt nie odbiera, a ja nie mam już cierpliwości. Wysłałem cztery e-maile. Dziś dostałem odpowiedź na pocztę nastepującej treści:

Szanowny Panie,

Przepraszam za opóźnienia, egzemplarz wysyłam do Pana listem poleconym. Zabrakło nam nakładu wydania styczniowego i każda Reklamacja, to Duzy trud zdobycia egzemplarza- dla Pana jest i mam nadzieję, że szybko dotrze

Na forum będę o tym pisał (ku przestrodze) do czasu kiedy otrzymam numery ze stycznia i marca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżizas, ludzie, jakie wy macie problemy... że wam się DWA (!!) dni spóźnia prenumerata... to do mnie przychodzi gdzieś 2 tygodnie po premierze (różnie to bywa) i nie wkurza mnie to, a wręcz przeciwnie - zawsze mnie miło zaskakuje. z reguły nie wiem kiedy wychodzi CDA (zawsze zapominam), i nie śledzę którego dnia wyszło. żyję sobie normalnie, nie myśląc o CDA (nie da się myśleć na okrągło ;)), aż tu nagle przychodzi listonoszka i daje magazyn - i tak się miło robi, taka niespodzianka, jakby spontaniczna (bo nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie). zwłaszcza jak parę dni potem przychodzi PC Format ;) ja w każdym razie mam większą uciechę z sytuacji, w której nagle zaskakuje mnie listonoszka, niż gdybym wiedział, że np każdego 14 dnia miesiąca znajdę w skrzynce kolejny egzemplarz gazety. oczywistość zabija radochę.

wiem, że dla niektórych to może wydać się dziwne, no ale... :P

no jak ktoś jest fanatyk CD-A i musi go mieć jak najszybciej, a najlepiej w dniu premiery, no to faktycznie problem. no ale czy dostanie je w dniu premiery czy dwa tygodnie po - i tak na kolejny numer będzie musiał czekać miesiąc, ni mniej, ni więcej.

ale co do prenumeraty - to moja krótka historia: na pomysł prenumeraty wpadłem rok temu, po wznowieniu kupowania gazety - kiedyś z bratem kupowaliśmy co mięsiac (tzn on kupował, ja miałem wtedy z 9 lat...) CDA, przez kilka lat, nie omijaliśmy żadnego egzemplarza... było to na przełomie wieków. przez kilka lat kupowaliśmy, aż potem brat zrezygnował i ja automatycznie też. czasem kupowałem jakiś egzemplarz, ale tylko wtedy kiedy mi się przypominało - czyli raz na kilka miechów. potem jakoś w ogóle przestałem czytać, aż do koncówki 2010.

"przypomniałem" ;) sobie o CDA i postanowiłem sprawdzić czy coś się zmieniło (redaktor się zmienił z tego co pamiętam). no i na początku 2011 postanowiłem zaprenumerować CDA, aby po a) wznowić tradycję z młodości i nie omijać żadnego egzemplarza, po b) mieć ulubiony magazyn taniej.

zamówiłem 12 wydań CDA i PCformatu z myszką gratis - Pani Beata Jankowska przesłała mailowo fakturę, i napisałem jej maila, bo cena się niezgadzała. odpisała mi (DOŚĆ PÓŹNO) jakoś dwa-trzy (!!) tygodnie po czasie, mówiąc, że myszek już nie ma, i że faktycznie wkradł się błąd, i poprawiła fakturę obniżając trochę cenę (w ramach przeprosin) i przesuwając prenumeratę PCF o miesiąc, nie pamietam z jakich powodów. no i fajnie, zapłaciłem i czekałem na marcowy CDA. w międzyczasie zakupiłem lutowy CDA, i jakoś chwilę potem przyszedł lutowy CDA z prenumeraty. napisałem znów do Pani Jankowskiej maila, okazało się, że wcześniej się pośpieszyli i go wysłali, i żebym go już sobie zatrzymał. no i to na tyle jeśli chodzi o lekkie zamieszanie z prenumeratą - dalej już bylo ok, każdy numer przychodził. nie pamiętam czy o czasie, ale chyba nie - z reguły jakoś dwa tygodnie po premierze.

teraz napisałem maila z pytaniem czy są jakieś bonusy jeśli chodzi o przedłużenie prenumeraty - odpowiedzieli, że nie. spytałem zatem, czy można przedłużyć po tej samej cenie (bo teraz jest wyższa o 30zł) - odpisali znów "nie". no i cóż, co mam biedny robić, zamówię prenumeratę po takiej cenie jaka jest ;) od kilku dni czekam na dane do przelewu i fakturę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zrezygnowałem z prenumeraty. Zamówiłem ją około 15 stycznia z Batmanem i usłyszałem, że na grę mam czekać jakieś 2 miechy. Uzbroiłem się więc w cierpliwość, ale przy pierwszym numerze odechciało mi się tej prenumeraty. 6 dni po premierze cda nie doszło jeszcze do mnie więc zrezygnowałem, nie mam zamiaru tyle czekać. Pogratulować tylko cda jeżeli tak dba o klientów, oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciek24043 - ale co Ci to za różnica? i tak i tak na kolejny numer musisz czekać 30/31 dni. co za różnica czy będziesz czytał każdego 15 dnia miesiąca, czy każdego 26?

a prenumerata pozwala zaoszczędzić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki. Czy mogę jakoś sprawdzić, do kiedy mam prenumeratę? Gdzieś rachunek, co przyszedł z pierwszym numerem zgubiłem. No i chodzi mi o sposób inny, niż telefoniczny :P

Ja dostałem w przedostatnim numerze informację, że to jest przedostatni numer ;) Do tego był dołączony wypełniony za mnie kwitek z przedłużeniem prenumeraty.

Jeśli coś podobnego dostaniesz, to koniec jest bliski ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki. Czy mogę jakoś sprawdzić, do kiedy mam prenumeratę? Gdzieś rachunek, co przyszedł z pierwszym numerem zgubiłem. No i chodzi mi o sposób inny, niż telefoniczny :P

a jak zamawiałeś prenumeratę? jeśli mailowo, to powinni Ci na maila przesłać fakturę w pdf. sprawdź w skrzynce, czy nie masz gdzieś tego :P

ewentualnie jak płaciłeś przelewem bankowym to sprawdź kiedy wysłałeś przelew :P innych pomysłów nie mam.

jak nic nie pomoże to po prostu zadzwoń lub napisz i zapytaj. a następnym razem zachowuj takie rzeczy bo mogą się kiedyś przydać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie, czy do pierwszego wysłanego czasopisma przez bauer nie powinna być załączona faktura? Ponieważ już drugi raz biorę prenumeratę za punkty w programie 5plus i wydaje mi się że za pierwszym razem dostałem fakturę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redron - ja nie pamiętam, abym dostawał fakturę razem z magazynami... przesłali mi ją w mailu w pdf.

pazura - tak, to wszystko. płacisz tylko tą kwotę i nic więcej. magazyny przychodzą porządnie zafiolowane - nie w białej, cienkiej folii jak normalne magazyny w sklepach, ale CDA w czarnej, "grubej" folii, którą nawet trudno rozszarpać :P, a PC Format (z tego co pamiętam) w szarej, też grubej. są one nieprzeźroczyste, więc nie widać co jest w środku. bardzo porządnie zapakowane, więc nie masz się co martwić, że przypadkowo się folia poszarpie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, folie trudno rozszarpać, niestety nie można tego samego powiedzieć o CDA. Poczta Polska ma nadzwyczajną umiejętność niszczenia tego co znajduje się wewnątrz nie naruszając przy tym opakowania.

@pazura

Dobrze się zastanów w co się chcesz wpakować :tongue: poczytaj sobie kilka ostatnich stron, same narzekania.

a prenumerata pozwala zaoszczędzić...

Też tak myślałem kiedy po raz pierwszy zamawiałem. Teraz po dwóch latach nie mogę się doczekać kiedy się skończy. Te kilkanaście złotych rocznie nie zrujnuje mi budżetu i będę miał CDA na czas bez opóźnień, uszkodzeń, braku plakatów i Bóg wie czego jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, folie trudno rozszarpać, niestety nie można tego samego powiedzieć o CDA. Poczta Polska ma nadzwyczajną umiejętność niszczenia tego co znajduje się wewnątrz nie naruszając przy tym opakowania.

Mi nic nie zniszczyli.

@pazura

Dobrze się zastanów w co się chcesz wpakować :tongue: poczytaj sobie kilka ostatnich stron, same narzekania.

Ja nie narzekam, jestem zadowolony. Poza tym dostałem fajny prezencik na koniec prenumeraty :) No i zapłaciłem za wszystko znacznie mniej, niż bym mógł zapłacić normalnie. Nie lepiej zaoszczędzone pieniądze wydać na oryginalną grę lub płytę muzyczną?

Też tak myślałem kiedy po raz pierwszy zamawiałem. Teraz po dwóch latach nie mogę się doczekać kiedy się skończy. Te kilkanaście złotych rocznie nie zrujnuje mi budżetu i będę miał CDA na czas bez opóźnień, uszkodzeń, braku plakatów i Bóg wie czego jeszcze.

Ja na CDA i PCF zaoszczędziłem ponad 80zł. W tym roku jest drożej, więc wyjdzie mi ok. 54zł.

Bez plakatów? Czemu? Ja dostaje normalnie CDA w białej folii (tak jak w sklepie), które jest dodatkowo zafoliowane czarną folią. To nie wiem jak możesz nie mieć czegoś co było w środku....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pazura

Głównie tak, ale jeśli poślizgi i mniejsze lub większe uszkodzenia w niczym Ci nie przeszkadzają to możesz zamówić prenumeratę i przetestować ją na własnej skórze. Dodam jeszcze że PC Format zalicza mniejsze poślizgi i jego stan po dotarciu też jest lepszy. Zniszczenie praktycznie nie występują, góra jeden dwa numery rocznie. Przynajmniej w moim przypadku.

@Lisq

Mi nic nie zniszczyli.

szczęściarz :smile:

Bez plakatów? Czemu? Ja dostaje normalnie CDA w białej folii (tak jak w sklepie), które jest dodatkowo zafoliowane czarną folią.

Jeszcze nie miałem okazji dostać CDA wraz z sklepową folią. Raz plakat miałem dosyłany osobno ponieważ nawalił ktoś z obsługi, cała partia poszła w Polskę bez dodatku.

Edytowano przez adzan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...