Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja dzisiaj zamawiałem przez telefon i pani Jankowska pytała czy prenumerata z Falloutem, ja akurat bez prezentu chciałem, ale skoro pytała to znaczy że jeszcze są.

dzięki.

czemu bez?:) nie chciałeś sprzedać gry? zarobiłbys z 70zł na tym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damain1998 Może zarejestruj się na stronie prenumerata.bauer.pl. Wyślij też kolejnego e-maila z pełnymi danymi adresowymi i podanym numerem od którego chcesz prenumerować. Ja najpierw pytałem (we wtorek) co trzeba podać do prenumeraty przez e-mail i posłałem dane adresowe, że ma być z Falloutem, ale zapomniałem sprecyzować od którego numeru. Nie bylo odzewu, więc dziś rano posłałem kolejną wiadomość z pełnymi informacjami, zarejestrowałem się i po południu otrzymałem potwierdzenie zamówienia. Możliwe, że pierwsze zamówienie gdzieś utknęło (mam nadzieję że nie dostanę dwóch prenumerat).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damain1998 Może zarejestruj się na stronie prenumerata.bauer.pl. Wyślij też kolejnego e-maila z pełnymi danymi adresowymi i podanym numerem od którego chcesz prenumerować. Ja najpierw pytałem (we wtorek) co trzeba podać do prenumeraty przez e-mail i posłałem dane adresowe, że ma być z Falloutem, ale zapomniałem sprecyzować od którego numeru. Nie bylo odzewu, więc dziś rano posłałem kolejną wiadomość z pełnymi informacjami, zarejestrowałem się i po południu otrzymałem potwierdzenie zamówienia. Możliwe, że pierwsze zamówienie gdzieś utknęło (mam nadzieję że nie dostanę dwóch prenumerat).

A jak z falloutem? Przyjdzie teraz, czy przy następnym CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zamawiałem prenumeraty z grą, ale z tego co napisali ci który zamawiali Batmana do prenumeraty (parę stron wcześniej :) ), to zwykle wraz z nowym numerem, poza wyjątkami.

No ja shoguna to dostałem nie z pierwszym numerem tylko jakoś miesiąc po, bo czekali na wszystkie zamówienia czy coś.

Wie ktoś może jak można sprawdzić, czy zamówienie dotarło? Wysłałem im faksem ponad tydzień temu i nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak można sprawdzić, czy zamówienie dotarło? Wysłałem im faksem ponad tydzień temu i nie dostałem żadnej odpowiedzi.

jeśli jesteś tam zarejestrowany to zaloguj się na tej ich stronie i tam poszukaj, bo wiem że tam gdzieś jest. jak nie możesz znaleźć gdzie się zalogować to poszukaj jakiejś wiadomości od nich tam będzie.

Edytowano przez markoatonc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłaniu n-maili otrzymałem odpowiedź:

Szanowny Panie,

nie ukrywam, ze Pana zamówienie nie zostało wpisane do systemu i tym samum nie jest realizowane,. Przepraszam za tę przykra sytuację. Mogę przyjąc prenumeratę od wyd.3/12, ale gra Fallout: New Vegas firmy Cenega. Nie mam już egzemplarzy gry Batman

Fajny mail po tym, jak nabiegałem się po empikach w dwa dni po premierze 200. nru, aby poznać szczegóły promocji (początkowo nie pozwalali przejrzeć magazynu) i jako jeden z pierwszych złożyć zamówienie na Batmana. To mój koniec z kupowaniem CDA, będę pożyczał od koleżanki - jestem obrażalski i nie lubię płacić komuś za niedbalstwo w swej pracy. Prenumerowałem od 2007 roku, jednak moja zawziętość pokonała sentymenty. ;) Współczuję redakcji takiego wydawnictwa, a innym czytelnikom nie życzę takiej sytuacji. Stąd znikać nie zamierzam, bo CDA wciąż trzyma poziom jako czasopismo, portal i forum, a obwiniać o to redakcję jest absurdalne. Tyle ode mnie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati
...Współczuję redakcji takiego wydawnictwa, a innym czytelnikom nie życzę takiej sytuacji. Stąd znikać nie zamierzam, bo CDA wciąż trzyma poziom jako czasopismo, portal i forum, a obwiniać o to redakcję jest absurdalne. Tyle ode mnie. :)

Już od dobrych 2-3 lat wydawca naszego "koffanego" CD-A olewa niektóre elementy w tym prenumeratę. Dodatkowe gry są wypasione ale jak widzę w jakim stanie dociera pismo [o tym że potrafi mieć tydzień obsuwy nawet nie mówią ... ups] + badziewny kontakt z działem prenumeraty.

Wychodzi na to że kupowanie w kiosku pod blokiem jest wygodniejsze i bezpieczniejsze [nie licząc dresa pod bramą] od premki :/

PS: Pozdro dla Pani z kiosku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że kupowanie w kiosku pod blokiem jest wygodniejsze i bezpieczniejsze [nie licząc dresa pod bramą] od premki :/

PS: Pozdro dla Pani z kiosku :P

chyba że do twojego miasta przysyłają tylko kilka egzemplarzy(a czasem wcale) i po szkole jak wracam to wszystkie wykupione. a ja nie bardzo mam od kogo pożyczać. jestem zmuszony na to zło konieczne. ale przynajmniej załapałem się na Batmana :laugh: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może powiedzieć, kiedy wysyłają te różne gadżety, które powinno się otrzymać przy zamawianiu jednej z opcji prenumeraty? Zbliża się już miesiąc od zamówienia i opłacenia prenumeraty przeze mnie, pierwszy numer, który powinienem otrzymać przyszedł dzień po ukazaniu się go w kioskach (dokładnie 16 dni po moim zamówieniu), ale gadżetu (kieszeni na dysk 2,5") jak nie było, tak nie ma. Niby wysyłają to od razu po zaksięgowaniu wpłaty. No fajnie, ale zgodnie z mailem, który otrzymałem, kasę zaksięgowali już 27 lutego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może powiedzieć, kiedy wysyłają te różne gadżety, które powinno się otrzymać przy zamawianiu jednej z opcji prenumeraty? Zbliża się już miesiąc od zamówienia i opłacenia prenumeraty przeze mnie, pierwszy numer, który powinienem otrzymać przyszedł dzień po ukazaniu się go w kioskach (dokładnie 16 dni po moim zamówieniu), ale gadżetu (kieszeni na dysk 2,5") jak nie było, tak nie ma. Niby wysyłają to od razu po zaksięgowaniu wpłaty. No fajnie, ale zgodnie z mailem, który otrzymałem, kasę zaksięgowali już 27 lutego.

Trwa to około 3 miesięcy. Ale racżej nie dłużej.

Ps. Piszę z telefonu. Dostosuje ktos kiedys to wreszcie do mobilnych urządzeń?

Edytowano przez markoatonc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pierwszy raz zamówiłem, ale podobno poprzedni numer doszedł następnego dnia po kioskowej premierze.. Więc myślałem, że teraz będzie tak samo.

Ale czytałem też o historiach typu, magazyn dwa miesiące po premierze, więc sam już nie wiem :D Jak nie przyjdzie do poniedziałku, to się wnerwię. Btw. zamawiałeś z Falloutem? Ja tak - ciekawe ile na niego przyjdzie mi poczekać :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy numer dostałem standardowo (jak większość) dzisiaj, uwalniając się tym samym od prenumeraty, której nie zamierzam przedłużać. Nawet ciekawa opcja z figurką nie zachęci mnie do niej. Wolę wydać co miesiąc trochę więcej kasy na numer i mieć pewność, że będę go miał w dniu premiery, bez uszkodzeń (pozdro dla PP) i numerów typu dosyłany plakat/płyty.

Wszystkim obecnym i przyszłym prenumeratorom życzę stalowych nerwów :wink: , nie martwcie się prędzej, czy później dostaniecie to za co zapłaciliście (z naciskiem na później).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...