Jump to content

Scouser

Forumowicze
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Scouser last won the day on October 24 2019

Scouser had the most liked content!

Community Reputation

28 Neutralna

1 Follower

About Scouser

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday May 20

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Recent Profile Visitors

3,424 profile views
 1. A cały artykuł jak brzmiał? Akurat karty graficznej AMD nigdy nie kupię bo są zwykle problematyczne, wolę GeForce najlepiej od Evga. Dobre, ciche i nieprądożerne karty.
 2. @Arlekin - odkopuję troszkę temat i jak tam zagrałeś w Andromedę? Bo ja w origin access i .... jestem zaskoczony mega pozytywnie. Na razie jedyna wada to mój sprzęt (podobno słaba optymalizacja) i parę pomniejszych bugów typu zostający kursor myszki, natomiast sama fabuła, strzelanie, eksploracja światów, wszystko to bardzo ciekawe i wciągające.
 3. Szkoda, że dat od roku nikt nie umie naprawić. Poza tym ostatnio forum się psuje i wykrzacza.
 4. Niestety nie wierzę w to ale zaskoczcie nas. Bo strona nie była zła ale do 2008 roku, a jest 2020.
 5. Mam tylko GTX 1050 więc nie sądzę by ta karta nadawała się do odpalenia tytułu na najwyższych detalach ale mogę się mylić Co do multi z tego co czytałem nie będzie go nawet w 2021 lecz mnie osobiście i tak multi nie interesuje i może go nie być. Niech już lepiej robią W4.
 6. Spodziewałem się tego. Dla mnie lepiej bo mam jeszcze sporo gier do ogrania, a i tak nie zamierzam obecnie modernizować sprzętu, pewnie dopiero w styczniu kupię nową kartę graficzną więc może wyjść w grudniu jak dla mnie
 7. Na stronie kody nie ale w piśmie już jest e-mail, na który trzeba pisać.
 8. ja się zastanawiam czemu do tej pory nie naprawiono godzin, w których są pisane posty... Obiecano się tym zająć i dalej jest zepsute. Pewnie dlatego tak forum traktują po teraz rządzą pseudoforum FB ...
 9. Nie jestem prenumeratorem zagranicznym ale za szybko go oczekujesz, to nie kurier. Jeśli wysyłali listem zwykłym to zgodnie ze stroną PP "Ekonomia – przesyłka zostanie doręczona w krajach europejskich do szóstego dnia roboczego po dniu nadania (D+6)." Podane terminy dostarczenia przesyłek są terminami przewidywanymi, ustalonymi na podstawie przyjętego standardu doręczania, który w przypadku strefy A, B, C i D wynosi 85%. Jeśli natomiast poleconym z numerem nadania to D+3 (orientacyjny czas, z tymże tak samo jak wyżej - w 85% ten przewidywany czas).
 10. Nie będzie postu o nowym cd-action?
 11. Czemu dalej są nienaprawione daty na forum? Ktoś tu zdaje się miał się tym zająć? @Smuggler @Ghost
 12. Jednak dotarło. Data nadania 22.10, data doręczenia (wczoraj wieczorem dopiero po treningu o 22 zobaczyłem czyli tak naprawdę 25.10 ale jest). 3 dni robocze to niedługo ale jak widać przed kioskami nie wysyłali teraz bo gdyby tak było to data nadania byłaby 17 lub 18 października - pewnie stąd te niby opóźnienie bo 3 dni to nie jest dużo na doręczenie przesyłki ekonomicznej.
 13. Dokładnie. Ja też potwierdzam, że nie mam jeszcze (Warszawa). Kiedyś nawet pisaliśmy posty kiedy otrzymujemy nowe cd-action Ja zaczynam się niepokoić dopiero jak jest koniec drugiego tygodnia od dnia nadania, a wiemy jak nadają dzięki temu co widzimy w regulaminie (łatwo można wyliczyć) i stemplom pocztowym z każdego wysyłanego numeru.
×
×
 • Create New...