Jump to content

Scouser

Forumowicze
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Scouser last won the day on October 24

Scouser had the most liked content!

Community Reputation

28 Neutralna

1 Follower

About Scouser

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday May 20

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Recent Profile Visitors

2,999 profile views
 1. Nie jestem prenumeratorem zagranicznym ale za szybko go oczekujesz, to nie kurier. Jeśli wysyłali listem zwykłym to zgodnie ze stroną PP "Ekonomia – przesyłka zostanie doręczona w krajach europejskich do szóstego dnia roboczego po dniu nadania (D+6)." Podane terminy dostarczenia przesyłek są terminami przewidywanymi, ustalonymi na podstawie przyjętego standardu doręczania, który w przypadku strefy A, B, C i D wynosi 85%. Jeśli natomiast poleconym z numerem nadania to D+3 (orientacyjny czas, z tymże tak samo jak wyżej - w 85% ten przewidywany czas).
 2. Nie będzie postu o nowym cd-action?
 3. Czemu dalej są nienaprawione daty na forum? Ktoś tu zdaje się miał się tym zająć? @Smuggler @Ghost
 4. Jednak dotarło. Data nadania 22.10, data doręczenia (wczoraj wieczorem dopiero po treningu o 22 zobaczyłem czyli tak naprawdę 25.10 ale jest). 3 dni robocze to niedługo ale jak widać przed kioskami nie wysyłali teraz bo gdyby tak było to data nadania byłaby 17 lub 18 października - pewnie stąd te niby opóźnienie bo 3 dni to nie jest dużo na doręczenie przesyłki ekonomicznej.
 5. Dokładnie. Ja też potwierdzam, że nie mam jeszcze (Warszawa). Kiedyś nawet pisaliśmy posty kiedy otrzymujemy nowe cd-action Ja zaczynam się niepokoić dopiero jak jest koniec drugiego tygodnia od dnia nadania, a wiemy jak nadają dzięki temu co widzimy w regulaminie (łatwo można wyliczyć) i stemplom pocztowym z każdego wysyłanego numeru.
 6. Nie widzisz, że to cytat z regulaminu strony kopiuj/wklej? Jesteś nowy w internecie? Napisałem wyjaśnienie, a Ty zamiast podziękować piszesz o jakichś "faktach". Ja nie wiem co Ty prenumerowałeś 25 lat temu (zakładałem, że piszesz o cd-action skoro tu jest wpis i dla mnie "kiedyś" to nie 30 lat temu) i jak działała wtedy PP ale odkąd prenumeruję jakiekolwiek pisma od 2010 roku poczta polska wozi tak samo, a regulamin ma na pewno taki sam od przeszło 20 lat jeśli chodzi o doręczenia przesyłek ekonomicznych niepoleconych. Wystarczy też przejrzeć temat by zauważyć, że nie jesteś jedyny, który dostaje później pismo. 30 lat temu poczta miała parę paczek na krzyż i trochę listów, a teraz rynek rośnie rokrocznie o ok. 10-30% (w okresie świątecznym nawet o 40-60% więcej niż w każdym wcześniejszym roku) czym chwali się np PP na swojej stronie (w 2017 mieli już 120 mln paczek), płace są tam słabe, pracowników nie ma, a kurierzy (przynajmniej tych co znam) wożą paczki od poniedziałku do soboty czasami nawet od 8 do 20 mając po 200 punktów dziennie. A i wiesz, 30 lat temu to i lepsze lodówki robili itd itd, moja ma 22 lata i ciągle działa bez zarzutu i bez napraw (2 agregaty), teraz lodówka wytrzyma najwyżej 5-10 lat przy dobrych wiatrach więc przestaw się na nowe czasy
 7. Wysyłają zawsze każdemu tak samo. To pytanie zadaj więc poczcie polskiej. Jeśli kiedyś dostawałeś dzień przed premierą lub na premierę to gratuluję. W Wawie 7 dni po terminie premiery to taka średnia jaką się czeka na jakąkolwiek prenumeratę. Prenumerata wysyłana jest formą ekonomiczną czyli PP ma 14 dni na doręczenie od dnia nadania. Dodatkowo warto przeczytać regulamin na stronie prenumeraty odnośnie dostawy: "Termin dostawy zamówionych Towarów na terenie kraju i zagranicę realizowanej za pośrednictwem Poczt Polskiej wynika z Regulaminu Poczty Polskiej dostępnego na stronie: http://www.poczta-polska.pl/akty-prawne" Uruchomienie wysyłki zamówionych Towarów następuje w terminach: czasopisma w formie prenumeraty – nie później niż na 2 dni robocze przed rozpoczęciem sprzedaży danego numeru czasopisma w sklepach/kioskach/punktach sprzedaży prasy. Każdy numer czasopisma zamówionego w formie prenumeraty wysłany jest listem ekonomicznym, a koszt dostawy na terenie kraju pokrywa Sprzedawca.
 8. Mi strona zawsze działa. Widocznie u Ciebie jest problem, być może z tego samego IP czy tam sieci korzysta dużo osób i wchodzi na stronę itd. Czyściłeś cookies, rozłączałeś router od neta, sprawdzałeś też z sieci mobilnej na całkowicie czystej przeglądarce.?
 9. @goliat grałeś w BG1 także normalną wersję? Ja po tylu latach wreszcie się wziąłem za to, myślałem długo, którą wybrać ale wybrałem oryginał z polskim dubbingiem. Opiszę w wolnej chwili odczucia, jestem na razie w 2 rozdziale ale sporo godzin minęło, podejrzewam, że gra na ok 150h... Do Planescape Torment pod względem fabuły się nie umywa (i świata oraz kreski) no ale podobno to BG2 jest tym lepszym Muzyka dobra ale immersję psuje to, że w momencie zapisu gry przerywa piosenkę i nic nie leci i od nowa...
 10. Pewnie przez tego pełniaka Bardzo jestem ciekawy tego narzekania na papier ... niestety na razie nie jestem w stanie tego sprawdzić
 11. @Coenn - już nie piszemy kiedy dotarło pismo? Nie wiem czy to był ten wątek Moje niestety przed wekkendem nie dotarło, a wyszło we wtorek
 12. Tak można. Zgłosić do wydawcy, który to cwaniacki sklep - magazyny z poprzedniego miesiąca w momencie gdy wychodzi nowy numer muszą zostać ODDANE przez sklep/kiosk do dystrybutora.
 13. 2 dni do premiery nowego cd-action, a postu na forum brak... chyba umiera.
 14. @cali - kaleczysz język i to jest fakt... Nie da się tego czytać.
×
×
 • Create New...