Skocz do zawartości

Polecane posty

1. Jak to będzie wyglądało? Na stronie bauera pojawi się opcja dodatku do prenumeraty?

Raczej się nie pojawi, chyba że ktoś z Bauera przypomni sobie o istnieniu tej strony... :rolleyes: Pozostaje zamówienie mailowe lub telefoniczne.

3. Zamawiać można już teraz, czy od wtorku?

Od wtorku (wiem, bo Smuggler już o tym pisał w innym temacie).

Na drugie pytanie odpowiedzi nie znam, ale bardzo prawdopodobne, że się załapiesz - ja prenumeratę z Batmanem zamówiłem w kilka dni od premiery CDA i były jeszcze egzemplarze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak to będzie wyglądało? Na stronie bauera pojawi się opcja dodatku do prenumeraty?

Raczej się nie pojawi, chyba że ktoś z Bauera przypomni sobie o istnieniu tej strony... :rolleyes: Pozostaje zamówienie mailowe lub telefoniczne.

Ja jak brałem z batmanem to na stronie bauera kupowałem. i był batman do wyboru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem samego Batmana. Na numer trzeba jeszcze poczekać ;d

Też Ci nie doszedł ten z lutego? :P

Niee ;d ja czekam na kwietniowy numer :P

A ile się średnio czeka na odpowiedź na maila z zamówieniem prenumeraty ??? Ja wysłałem dzisiaj z samego rana, ale jak na razie odpowiedzi brak :dry:

Średnio jak wyślesz 10 maili podrząd z taką samą wiadomością to możesz liczyć , że dostaniesz odpowiedź w przeciągu 3 dni ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zamówić prenumerate cda od numeru 05/2012. W najnowszym cda jest napisane ze w prezencie pierwsze 200 osob dostanie fallout NV wydanie kompletne. Na stronie http://prenumerata.bauer.pl/product.php?id_product=135 w zakładce prezenty niestety nie da sie wybrac tej gry. Czy to oznacza, że wykupiło już ten zestaw 200 osób w jeden dzień od wydania najnowszego cda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem przez e-maila, i wszystko OK. Po prostu strona jest nie zaktualizowana. Zamówcie przez telefon albo maila.

EDIT

A ile się średnio czeka na odpowiedź na maila z zamówieniem prenumeraty ??? Ja wysłałem dzisiaj z samego rana, ale jak na razie odpowiedzi brak
Średnio jak wyślesz 10 maili podrząd z taką samą wiadomością to możesz liczyć , że dostaniesz odpowiedź w przeciągu 3 dni ;d

Ja wysłałem wczoraj po 16, a odpowiedź dostałem dzisiaj o 9:45, więc źle nie jest.

Edytowano przez Sermaciej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja napisałem swoje dane, że prenumerata ma być z Falloutem, i od którego numeru, a oni mi odpisali, że zamówienie przyjęte. I też, iż faktura Proforma z danymi do zapłaty będzie przy pierwszej przesyłce.

@down

Oby następne numery też tak przychodziły, bo nie chce mi się czekać tydzień na CDA.

Edytowano przez Sermaciej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać, czy można gdzieś zamówić stare egzemplarze magazynu ?

Z tego co wiem, to tylko na rok wstecz jeśli chodzi o oficjalną sprzedaż. Reszta na Allegro i na innych aukcjach. Poszukaj na tym forum, widziałem że paru ludzi sprzedaje stare egzemplarze CDA ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...