Skocz do zawartości

Polecane posty

Max997, poczytaj temat i zastanów się, czy jest sens zaoszczędzic te kilka złotych rocznie. Osobiście prenumerowałem dwa lata i uważam to za czas stracony xS Choć pismo lubię i cenię, to wolę kiosk od spóźnionej i zaniedbanej prenumeraty i Tobie też radzę ten system.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było się tego spodziewać, najnowszy numer dostanę dopiero po świętach (wolę nie myśleć w jakim będzie stanie). Przemęczę się jeszcze trzy miesiące z prenumeratą i rezygnuje :bialaflaga: (po dwóch latach bólu i cierpienia). Nie ma sensu w zamian za kilka złotych oszczędności dostawać czasopismo nie wiadomo kiedy i nie wiadomo w jakim stanie.

Co ciekawe prenumeruje również PC Format i nigdy pismo nie dotarło do mnie później niż dwa dni po premierze kioskowej i zawsze było w idealnym stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej nie dostałem. jak się okaże że znowu wydawnictwo nie wysłało dzień przed premierą ale dwa dni PO to chyba złoże skargę i przestanę prenumerować. jak do mojego sklepu nie dostarczą (a dotychczas rzadkością było że dostarczyli, dlatego od 2 lat się męczę z prenumeratą, kiedyś dochodziło szybko ale ostatnie 3 razy to koszmar.) to WY(dawnictwo) stracicie a ja u kumpla poczytam (lecz on też rzadko ma) czy gdzieś indziej. (choć przyznam że zależy mi na świątecznym numerze a dostane go najszybciej w wtorek.)

Do jasnej... gwiazdy. Czemu wydawnictwo i redaktorzy milczą? niewiedza?? ignorancja??? strach???? Kultura wymagała by przeprosić za to że ostatnio wysłano PO premierze (czy poprzedni też, to nie wiem bo nie sprawdzałem)

Edytowano przez markoatonc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przyszło w sobotę, ale pewnie dlatego, że listonosz się zlitował (w innym wypadku pewnie najwcześniej byłoby we wtorek). Data nadania to 21.12, czyli dzień po premierze. Dziękuję serdecznie za taką prenumeratę. Z myszką też nic nie zdziałałem. Na szczęście to już prawie koniec, niech mnie kule biją jeśli kiedykolwiek jeszcze raz skuszę się na prenumeratę... Trzy lata przecierpiałem, więcej nie mam zamiaru.

A co do redakcji, to już się wypowiadali, że to nie ich wina, że to wydawnictwo. Szkoda tylko, że żaden nie interweniował w wydawnictwie. W końcu powinno im zależeć na czytelnikach, czyż nie? Może wychodzą z założenia, że nie dostają bezpośrednio moich pieniędzy (tylko wydawca), więc mogą mieć to gdzieś? To równie dobrze ja mogę przestać kupować czasopismo, ale z niego nie zrezygnować, po prostu poszukać DARMOWEJ alternatywy, a takich jest cała masa. Jaka byłaby wtedy reakcja redakcji?

Zawalił wydawca, ale redakcja powinna zrobić wszystko co w jej mocy, by na wydawcę wpłynąć. Nie robią nic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie do tej pory nie doszedł poprzedni numer. Dzwoniłem dwa tygodnie temu do wydawnictwa. Tamten wysłali 21 listopada, nigdy nie dotarł, mieli wysłać ponownie. I jak na razie ani starego, ani nowego ni ma ... Eh, znowu będę dzwonić jak nie dojdzie do środy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam. Nie mogłem nigdzie znaleźć odpowiedniego tematu, a mój problem w sumie jest zbliżony, także zadam pytanie tutaj...

Chciałbym zamówić numer z września 2010 roku (ten, w którym pełna wersja to Rainbow Six Vegas). Ktoś się orientuje, jak mógłbym to zrobić? Diabelnie mi zależy na tej grze, a już nigdzie indziej nie mogę jej dostać, bo piracić nie chcę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło mi przeczytać dwie strony aby zniechęcić się co do prenumeraty :( Chciałem zaoszczędzić w nowym roku na CD-A no ale jednak zacisnę wole spasować :( Nęciły mnie też gadżety dodawane do prenumeraty no cóż. Nie wiem czy ktoś na tym straci czy zyska. Nie obchodzi mnie to :D Mam strasznie miłą panią sprzedawczynie w sklepiku ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - 200 prenumerat to bardzo mało przy nakładzie, jakie ma CDA, rozeszło się (nawet zanim dostałem pismo do domu - chlip!)

Z bólem oznajmiam, że niestety, niestety, 200 numer nie przeżył spotkania z Pocztą Polską - jedyny niepowtarzalny numer jubileuszowy przybył do mnie z dziurą w okładce...

http://nooooooooooooooo.com/

Może jakaś umowa z firmą kurierską? lub choć zamiast worka koperta bąbelkowa? Sortownie roznoszą pismo na strzępy...

Nieutulony w żalu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm właśnie chciałem kupić prenumeratę ale nadal mam na stronie bauera tą poprzednią czemu? bo mi się skończyła zapomniałem przedłużyć i stwierdziłem że poczekam na nowy zestaw gadżetów. a na stronie nadal poprzedni zestaw i nawet domyślnie proponuje mi od 01.01.2012r. wiecie coś o tym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...