Skocz do zawartości

Polecane posty

Ok, dzięki za odpowiedź, ale jaki adres, kod pocztowy mam wpisać podczas przelewu? Dostałem tylko nr konta, tytuł przelewu, nazwę odbiorcy nic poza tym. Przecież coś muszę tam wpisać.

Nie musisz. Przyjrzyj się uważnie, a zauważysz, że pole 'Adres' nie jest oznaczone jako wymagane/obowiązkowe. Choć jest wskazane, ponieważ pomaga znaleźć tego konkretnego odbiorcę w przypadku błędnego wpisania pozostałych danych, wypełniać go nie musisz, szczególnie, jeśli takich danych nie posiadasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cud się stał i Poczta Polska dostarczyła mi dziś nr 09/2011. Tak wcześnie dostaję średnio raz albo dwa razy w roku. Sukcesem jest dotarcie prenumeraty w piątek. Najcześciej dociera w poniedzialek albo we wtorek. I tak to trwa od 5 lat. O stanie przesyłek lepiej nie pisać, rzadko kiedy pudełko z płytą dociera całe. No cóż, tak jest taniej, późno ale dociera. Dopiero raz reklamowałem, dział reklamacji zadziałał błyskawicznie i brakujący numer dotarł. Oczywiście poczcie zajęło to tydzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://prenumerata.bauer.pl/

Tu link dla osob ktore chca zamowic sobie CDA za granicę.

Tak czytam nt waszej prenumeraty gdyż jestem nią zainteresowany to chyba sobie jednak odpuszcze i będę kupował CDA w kiosku ze względu na opoźnienia (a czasopismo powinno byc nawet przed premierą) oraz uszkodzenia.

Wysyłki listem ekonomicznym jednak się nei sprawdzają.

Jak narazie mojej dziewczynie zamówiłem prenumeratę Pani.

Dla siebie zastanawiam się nad cda na 6mcy

W jakiej cenie obecnie stoi CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, zaraz wychodzi nowy numer, a ja nadal nie dostałem poprzedniego. Wysyłałem do działu prenumeraty dwa maile, nie doczekałem się żadnej odpowiedzi. Chętnie bym zadzwonił, ale do 17 nigdy nie mam czasu. Może zagląda tu ktoś z redakcji i mógłby zwrócić uwagę na moją reklamację? Może i numer został do mnie ponownie wysłany, a nie dostałem informacji i przez to mam problem. Jeszcze trochę i dojdzie do tego, że nie dostanę nr poprzedniego, bo już na półkach jest następny.

EDIT: W końcu znalazłem czas na telefon i sprawa załatwiona.

Edytowano przez JayL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy po wpłaceniu status zamówienia na stronie bauera nie powinien ulec zmianie? Odkąd złożyłem zamówienie wciąż jest taki sam, nawet po zapłaceniu kwoty. Czy będę dostawać CD-Action czy nie będę dostawać do czasu zmiany statusu?

Jest to w zakładce: Moje konto>Moje zamówienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że denerwuje mnie brak pewnej dowolności w zamówieniach, tzn chciałbym aby można było na stronie prenumeraty wybrać dowolny okres dla dowolnej pozycji tzn 3/6/12 mc dla kazdego pisma.

Np. chciałbym zamówić sobie na pół roku świat wiedzy - nie można więć nie wezmę

chciałbym dla dziewczyny zamówić Twój styl na pół roku lub 3 mce - nie można i znowu psuje mi to plany i zniechęca.

Dodatkowo powinien być dział numerów archiwalnych - pokazywanie stanów magazynowych danych numerów dla danego pisma dzięki czemu możemy wybrane numery wrzucić do "koszyka" i sklep nam automatycznie wyliczy koszta. Dodatkowo można podlinkować np. w przypadku CDA do odpowiednich opisów archiwalnych numerow na stronie CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czekam na ostatni numer z mojej rocznej prenumeraty i rezygnuję. Niestety pomimo że jestem bardzo cierpliwym człowiekiem, strasznie mnie drażni oczekiwanie 3-5 dni po premierze na nowy numer. A skusiłem się tylko dlatego bo miałem gdzieś w głowie (chyba z AR jak Smugg coś pisał),że prenumerata przychodzi wcześniej. No i sie zawiodłem. Może jeszcze kiedyś się skuszę jak jakiś fajny gadżet będzie dodatkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale nie pamiętasz od jakiego numeru zamówiłeś ? Ale tak jak piszą w przedostatnim i ostatnim nr z prenumeraty przychodzi pismo.

Jednak ja już więcej prenumeraty nie zamawiam... Dostaje CDA z tygodniowym lub czasami 1,5 opóźnienien (gdzie jeszcze kiedyś czyli jakies 1,5 roku temu dostawałem w dniu premiery) Wiem, że to wina poczty ale do czasu kiedy prenumerata nie bedzie wysyłana kurierem tylko tą zakichaną pocztą więcej już nie zamówie.

Do tego czasami gazeta przychodzi w takim stanie, że szkoda gadać.

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na koniec prenumeraty i rezygnuję. Od jakiegoś roku nigdy nie mam pisma w tygodniu, nie mówiąc już o dniu, jego ukazania się w kiosku. Prasę komputerową prenumeruję od 1998 roku (różną) i nigdy nie miałem tak jak teraz z CDA. Kiedyś otrzymywałem nawet 2-3 dni, przed premierą w kiosku (Chip). Teraz to już chyba wydawnictwu nie zależy na prenumeratorach, redakcji chyba też , bo nie wierzę, że ich monity nie docierałyby do góry. Nie wierzę też, że przesyłka idzie z Kielc do Radomia ponad 10 dni, bo i tak się zdarzało. Poczta Polska nie jest jedynym kolporterem i zawsze można go zmienić, ale po co. Mnie do przedłużenia prenumeraty nie zachęcą żadne autografy redaktorów, a nawet zdjęcia samego Smugglera, tylko punktualna i solidna dostawa pisma.

Olewanie prenumeratorów sięga tutaj zenitu, bo po wysłanym da Pani Jankowskiej maila, opisującego zaistniała sytuację, nie otrzymałem żadnego odzewu, nawet elementarnego przepraszamy. Skoro Wydawnictwu i Redakcji nie zależy, to dlaczego ja się mam spalać i finansować ten projekt? Na torrentach jest już po 1-2 dniach od premiery, więc i tak dwa razy szybciej niż ja mam w skrzynce.

Pozdrawiam Wydawnictwo i całą Redakcję.

Robert Jerzy Kujawiak

Edytowano przez BuddaPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny pismo wydane we wtorek dostanę dopiero w przyszłym tygodniu. Z miesiąca na miesiąc sytuacja się pogarsza.

Apeluję do sumienia redaktorów - niech przestaną wprowadzać czytelników w błąd i jeśli nic nie mają zamiaru zrobić w sprawie opóźnień, niech przynajmniej zmienią nazwę procederu na "postnumerata" xS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]A to, że pismo przychodzi po takim czasie to nie jest wina poczty, tylko osób te gazety wysyłających (czyli chyba z Bauera).[...]

Nie całkiem bo jak sprawdzisz datę nadania przesyłki to ja tak miałem, że jest to w sobotę lub piatek przed premierą. Ostatnio nie zwróciłem na to uwagi i nie wiem czy sie to nie zmieniło...

Czekam z niecierpiwością na ostatni numer prenumerowany i dziękuję za prenumeratę. Do czasu poprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!

Dzisiaj po raz pierwszy zdarzyło mi się, że CD-Action nie doszedł przed weekendem. Prenumeruje od marca, dwukrotnie dostałem czasopismo w czwartek, we wszystkich pozostałych przypadkach - w piątek.

A dzisiaj szlag mnie trafił i postanowiłem odnaleźć forum prenumeratorów, przekonany, że okaże się odosobniony w swoim problemie - przecież prenumeratorzy dostawali drzewiej numer z jedno-dwudniowym wyprzedzeniem, a ja mieszkam w wojewódzkim mieście - a tutaj się okazuje, że mogę mówić o dużym szczęściu i w porównaniu do niektórych moja prenumerata dochodzi z niemalże "szwajcarską" punktualnością :)

Żałuję, że nie zapoznałem się z tym forum zanim zdecydowałem się na prenumeratę. Nie przedłużę jej w marcu przyszłego roku. czytelnikom polecam - jeżeli nie mieszkacie w Parzęczewie Dolnym i nie musicie drałować po CDA dwadzieścia kilometrów kajakiem - darujcie sobie prenumeratę i raz w miesiacu zahaczcie o kiosk. Oszczędzicie sobie nerwów. Ja miesiąc w miesiąc jestem zmuszony mijać w witrynach sklepów najnowsze numery czasopisma i powstrzymywać się przed ich kupowaniem - bo przecież mam wykupioną prenumeratę. I moje czasopismo dojdzie "już za parę dni"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...