Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam pytanie (w FAQ nie znalazłem):Jeśli zamówiłem prenumeratę ale przy wyborze od,którego numeru wybrałem numer wcześniejszy (np.2/2012) to czy będę dostawał numery od wyżej wymienionego numeru?(Pytam się,bo pomyliłem się przy zamawianiu.)

Super, nie mam jeszcze najnowszego CDA! 1. prenumerata, 1. numer i nie zachęcają, żebym ją kiedyś chciał przedłużyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem pierwszy numer z prenumeraty i to chyba jest jakiś żart. Pismo wygląda jakby tydzień przeleżało w kałuży. Bok okładki zniszczony, całe pogięte. Do tego faktura - wystawiona na Stanisława zamiast Pawła. No i jak mam to teraz opłacić żeby dane się zgadzały? Dziwaczna jedynka w adresie za nazwą miejscowości. No i - last but not least - 10 dni po premierze w kioskach. Brawo Jasiu. Miałem już kilka prenumerat ale takiej maniany jak właśnie odwalił Bauer to nie widziałem ;P Oczywiście napisałem już maila ale pochwalę się i tutaj, bom rozgoryczony :( U was tak zawsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U was tak zawsze?

Wystarczy poczytać komentarze w tym temacie. Sporo osób narzeka na opóźnienia w dostawie. Ponadto wykupując prenumeratę należy się liczyć z możliwością otrzymania zniszczonego czasopisma bądź połamanych płyt - wiadomo jak Poczta Polska obchodzi się z przesyłkami. Niekiedy brakuje plakatów bądź trafiają się płyty z innego numeru.

Moja opinia odnośnie prenumeraty zawsze była taka sama - jeżeli w swojej miejscowości nie masz problemu z dostępnością CD-Action, lepiej kupować w kiosku. Może w ogólnym rozrachunku wychodzi nieco drożej i nie dostajesz bonusowego prezentu do prenumeraty, ale zawsze masz najnowszy numer w dniu premiery i widzisz, co kupujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki skory do obarczania winą poczty. Nigdy się na nią nie skarżyłem przy okazji innych prenumerat, a jak już wspomniałem, było ich kilka. Na karb poczty można byłoby zrzucić pojedynczy zaginiony czy spóźniony egzemplarz, ale masowość zjawiska świadczy o czym innym. Wreszcie błędy w fakturze - jest ona tu raczej poszkodowana, bo musiała mnie odszukać mimo błędnego adresu.

Nabywać w kiosku, owszem, jest lepiej, ale nie znaczy to że ludzie którzy zakupili prenumeratę nie mają prawa do usługi na poziomie i o tej samej jakości co ci pierwsi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu doszło. Wiecie dlaczego tak późno? Spójrzcie na datę nadania- 17 kwiecień :pokerglass: Ktoś tu w kulki leci. Ja rozumiem, gdyby wysłano w dniu premiery pisma albo wcześniej, to wina leżałaby po stronie poczty. Ale żeby wysyłać prawie tydzień po?

A tak BTW, to oby Fallouta wysłali nie wcześniej niż za miesiąc, bo mam jeszcze trochę gier do nadrobienia :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nie moge narzekac . Juz 2 raz z rzedu dostałem pisemko dzień po . Sa pewne dylematy jak gosciu od poczty wpycha pisemko do malutkej skrzynki, jakby mu sie nie chciało zapukac 2m dalej do drzwi... (składa w rulonik) , czy dziwnie uszkodzona paczka z prezentem (jakby ktos probowal otwierac - ale prezent w całości) . Ale to wina bardziej poczty , co do prenumeraty to chyba najwiekszy mankament to kontakt telefoniczny , czy mailowy - wogole istnieje? (ja np zamawiałem swoja prenumerate to mailem ktos odpisał raz , ale chyba tak mu sie ta skrzynka przypadkowo otworzyla , dopiero po telefonie dowiedzialem sie ze kto inny zarzadza mailem " do ich biura prenumeraty" i musialem czekac tydzien aby miła pani przyjeła moje zamowienie po wielokrotnych namowach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mnie może uświadomić jak to jest z tą prenumeratą? Na stronie wydawnictwa ani słowa o dodawanej grze, ani żadnych opcji wyboru, ani nic. OCB? Zaznaczę, że chodzi o prenumeratę zagraniczną, ale nie wiem czy to ważne, bo w krajowej też nic się nie pojawia. Te dodatkowe rzeczy idą z automatu, losowo? - skoro nie ma opcji wyboru...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może padało już tutaj to pytanie, ale szukanie w ponad stu stronach do mnie nie przemawia, więc kieruję się do Was z pytaniem: Czy możliwe jest zamówienie prenumeraty, jeśli mieszkam w Niemczech? Bardzo mi na tym zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może padało już tutaj to pytanie, ale szukanie w ponad stu stronach do mnie nie przemawia, więc kieruję się do Was z pytaniem: Czy możliwe jest zamówienie prenumeraty, jeśli mieszkam w Niemczech? Bardzo mi na tym zależy.

Masz stronę gdzie wszystkiego się dowiesz. Z tego co wiem to można.

https://prenumerata.bauer.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za link, znalazłem tą prenumeratę zagraniczną, która jest warta aż 322 zł. Sam nie wiem co o tym myśleć, zważywszy na to, że macie takie problemy związane to z uszkodzeniem samego pisma, to z płytami, to z czymś tam jeszcze. Co Wy o tym sądzicie? Bralibyście na moim miejscu tą prenumeratę gdybyście mieszkali za granicą?

PS Wysyłka pisma jest wliczona w cenę prenumeraty?

Edytowano przez ValKynaZ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka jest wliczona. Dlatego jest drożej. Sama się jednak zastanawiam, czy zamawiać tę prenumeratę (też zagraniczną), gdyż dostałam dziś odpowiedź z wydawnictwa... Napisałam do nich używając żeńskich form czasowników, podpisałam się imieniem i nazwiskiem, a oni mi odpisują: "Przyjmę Pana zgłoszenie...". No nie wiem, czy takim można zaufać... Jeszcze pomylą adres. Wasze doniesienia o dziwnym stanie dostarczonego pisma też niepokoją...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka jest wliczona. Dlatego jest drożej. Sama się jednak zastanawiam, czy zamawiać tę prenumeratę (też zagraniczną), gdyż dostałam dziś odpowiedź z wydawnictwa... Napisałam do nich używając żeńskich form czasowników, podpisałam się imieniem i nazwiskiem, a oni mi odpisują: "Przyjmę Pana zgłoszenie...". No nie wiem, czy takim można zaufać... Jeszcze pomylą adres. Wasze doniesienia o dziwnym stanie dostarczonego pisma też niepokoją...

Może ta odpowiedź z tym "panem" była automatyczna? Jeśli nie, no to cóż... . 322 zł to jest trochę kasy i szkoda by mi było, jakby się okazało, że wysyłka przychodzi parę miesięcy później niż powinna, a w dodatku pismo jest potargane, a płyty uszkodzone ;/

Nie mniej uwielbiam to pismo i chyba jednak jeden rok bym spróbował, jeśli będzie nie tak, jak być powinno, to żegnamy się z prenumeratą i tym samym z pismem, bo za granicą nigdzie Was nie dostanę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...