Skocz do zawartości

Polecane posty

Tak jak wielu innych, w prenumeracie dostałem złą płytę( tę ze 199 numeru). Wysłałem już 2 maile na adres reklamacji płyt i od kilku dni czekam na odpowiedź. Czy wogóle mam spodziewać się przysłania poprawnej płyty czy zostanę z pogardą olany? Jestem trochę wkurzony, bo akurat płyta dołączona do 200 numeru jest obfita w ciekawe pełniaki.

Na pewno dostaniesz wlasciwa plyte (plyty) i zapewne jeszcze jaja tych od prenumeraty jako zadoscuczynienie... bo powinni je im urwac za takie numery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dostaniesz wlasciwa plyte (plyty) i zapewne jeszcze jaja tych od prenumeraty jako zadoscuczynienie... bo powinni je im urwac za takie numery.

O taki dodatek mi się podoba ;] W takim razie czekam z niecierpliwością i dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszę Was. Ja cały czas czekam na numer 1/2012 (dla przypomnienia podam, że ukazł się przed świętami w zeszłym roku) mimo że w kioskach jest już marcowy. 13/01/2012 dostałem e-maila od Pani Jankowskiej Beaty, że styczniowy numer wyślą listem poleconym. Na moje nieszczęście to był piatek. Do tej pory czekam. Klejnoty jako zadośćuczynienie, o których pisze Smuggler to za mało!. Powinni dożucić jeszcze oko, ucho albo jakiegoś palca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: Dziś jest 14 luty 2012 i cały czas czekam na numeru 1/2012. Pani Beata Jankowska napisała 13 stycznia (piątek :zakaz: ), że zostanie wysłane listem poleconym. Minęły już 32 dni i nic. Dziś ukazał się numer 3/2012.

Nie zamawiajcie prenumeraty :nonono:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: Dziś jest 14 luty 2012 i cały czas czekam na numeru 1/2012. Pani Beata Jankowska napisała 13 stycznia (piątek :zakaz: ), że zostanie wysłany listem poleconym. Minęły już 33 dni i nic.

Nie zamawiajcie prenumeraty :nonono:

Edytowano przez symmeon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie prenumeraty CD-A to największy błąd, jaki kiedykolwiek popełniłem. Pierwszy numer, jaki obejmowała prenumerata (2/2012) mimo zapewnień regulaminu oraz infolinii został wysłany nie 13 stycznia, lecz 18 (data premiery numeru w kioskach: 17 stycznia). 3/2012: data premiery 14 luty, dziś jest 16, pisma nie ma. Najlepsze było to wciskanie kitu w styczniu, że pismo na pewno zostało wysłane w terminie! Nie radzę brać prenumeraty, już lepiej pofatygować się do kiosku. Oczywiście cała wina jest zrzucana na Pocztę Polską.

Zdjęcie koperty ze stycznia dla niedowiarków:

VIGzN.jpg

Edytowano przez Woozie321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak lepiej niż u mnie. Właśnie jestem po rozmowie z "miłą" panią z działu prenumeraty. Pierwszy numer (2/2012) został ponoć wysłany 27 stycznia (10 dni po premierze). O to czemu został wysłany tak późno już nie miałem siły dyskutować. Numeru do tej pory nie otrzymałem. Pani stwierdziła, że to wina poczty i że wyśle ponownie poleconym. Rozmowa:

-Kiedy zostanie wysłane?

-Jak najszybciej.

-Ale kiedy dokładnie to będzie?

-Nie jestem w stanie odpowiedzieć.

Z doświadczenia wiem, że jak kiedyś poczta zawiniła i musiałem dzwonić by ponownie wysłali numer, to mimo zapewnień, że numer będzie wysłany maksymalnie za 2 dni, to data nadania sugerowała jednak, że nie były to 2 dni a 10...

Nie chciałem już pytać nawet, czy dostanę przypadkiem numer z płytką z 1/2012 (ale są też tego plusy, dodatkowy CD-Key do SR2 się przyda :)).

I korzystając z tego że udało mi się tam dodzwonić (a czasami jest to trudniejsze niż dodzwonienie się do jakiegoś audiotele) zapytałem czy został wysłany aktualny numer. Dostałem odpowiedź, że wysłano 10.02 (!!!). Wcisnęła mi ściemę, że numer wysłany został na 5 dni przed premierą. Na razie nie mam wprawdzie na to dowodu, więc nie będę pisał co sobie o tej pani (i zarazem o całym wydawnictwie) pomyślałem, jednak na bank jest to po prostu kłamanie w żywe oczy. Wtedy przypomniało mi się, że nie dostałem odpowiedzi na 2 maile wysłane już dawno temu. Jednak po tym wciskaniu kitu miałem dość jakiejkolwiek dalszej dyskusji, bo i tak prawdy bym się nie dowiedział.

Skoro szary użytkownik guzik może, to może redakcja jednak by się w końcu wstawiła? Nie można ciągle zwalać winy na PP, bo bałagan macie na swoim podwórku. Ciekaw jestem, czy osoby odpowiedzialne za wysłanie złych DVD faktycznie oberwały jakoś, czy może była to jedynie kolejna ściema (tym razem w wykonaniu Smugglera)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że zamówiłem prenumeratę jako dodatek do Batman: AC (a nie odwrotnie, sorry), to pewnie bym się już zaczął niepokoić gdzie najnowszy numer.. Mogę mieć tylko nadzieję, że wspomniany człowiek-latająca mysz faktycznie dojdzie względnie szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam jeszcze od siebie że jakieś 1,5-2 lata temu jak zamówiłem pierwszą prenumerate to dochodziła W DNIU premiery i była wysyłana zwykle W SOBOTĘ przed premierą.

Niestety gdy zamówiłem prenumerate na rok nr zaczął przychodzić w piątek po premierze a pod sam jej koniec juz dopiero około tygodnia po...

Dlatego już o kolejny rok nie przedłużyłem i jestem z tego bardzo zadowolony i mimo iż musze trochę poświecić czasu w dniu premiery na zakup to przynajmniej mam numer.

Edytowano przez daverox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem się zżymać na brak pisma w skrzynce i pytać jak wygląda prenumerata (wykupiłem roczną za punkty w programie Plusa) ale widzę, że najpierw trzeba było tu wejść, a potem decydować. Cóż, moja strata.

Pani podana jako kontakt w sprawach prenumerat też milczy jak zaklęta po moim mailu. Niezła padaczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę swój kamyczek do tego ogródka :

Prenumeratę zamawiałem 19,01 (coby na Batmana się załapać) od nr. 03/2012

15.02-ni ma. Dzwonie - nikt nie odbiera.

16,02-ni ma. Dzwonie - tak! Odebrali! Coż sie okazało - pomylili adres - jedna zla cyfra (zamiast 7 jest 1) i kicha, bo przecież wysłano nr do mnie 10.02. Natychmiast wysylaja jeszcze raz. No nic - dzwonie na poczte, mowie zeby przyniesli pod wlasciwy adres jakby przyszlo. Bo oczywiscie PP twierdzi,ze nie przyszlo.

17.02- jest! Data wysłania : 15.02!!! Czyli przed moja reklamacja! I zgadza sie, bo adres nadal zly!

Dzisiaj-koperta od Bauer! Super-mysle. Przeprosiny. EEee-gdzie tam : poprawiona faktura ;]

No nic to - numer jest, zeby tylko Batman przyszedl...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do osób które zamówiły Prenumerate cd + Batman. Czy macie zaznaczone na fakturze, która przychodzi z pismem 13 wydań cda+ Batman:arkham city ?? Czy same 13 wydań ?

Tylko 13 wydań pisze, oby tu haczyka nie było. Nie znam się na tym bo po raz pierwszy mam prenumeratę, ale nie piszę w fakturze batman. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 13 wydań pisze, oby tu haczyka nie było. Nie znam się na tym bo po raz pierwszy mam prenumeratę, ale nie piszę w fakturze batman. :smile:

No właśnie ja też się tego boje ;/ oby to jednak nie był haczyk ;/ bo prenumeratre zamówiłem głownie ze względu na Batmana ;d Jeśli dostaniesz Batmana to proszę daj znać tutaj ;d

Pierwszy post od momentu rejestracji, która miała miejsce 2,5 roku temu? Gratuluję silnej woli.

A dziękuje bardzo ;d Wcześniej nie miałem potrzeby pisać tutaj postów ;d Nawet nie pamiętam dlaczego się tutaj rejestrowałem ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ciekawie. Dzisiaj dopiero dostałem fakturę za prenumeratę, którą zamówiłem w dniu pojawieniu się numeru 02/2012.

O tyle dobrze, że przysłali od razu najnowszy numer. Ale na Batmana to pewnie ze 2 miesiące przyjdzie nam poczekać :))

Edytowano przez Firestone
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...