Skocz do zawartości

Polecane posty

Sermaciej spokojnie zwróć uwagę, że po prawej stronie w rubryce sposób i termin zapłaty jest napisane : Zapłacono przelewem. Tak więc wszystko jest w porządku, a ta faktura ma potwierdzić naszą wpłatę. :wink: Pozostaje tylko czekać na Fallouta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem z perspektywą oszczędzenia pieniędzy oraz faktem że zawsze będę miał CD-Action do domku dostarczone... Wszystko miało być ładnie i pięknie. To co jest to tragedia... na 5 numerów 1 nie był uszkodzony, do tego na numer czekam nie krócej niż 3 dni po premierze w kiosku! Jeśli ktoś zamierza kupić prenumeratę niech tego nie robi. Chyba że wydawca zmieni dostarczyciela, bo wina zapewne leży po stronie poczty polskiej. Skargi na poczcie nie wiele dają :(

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle. Po pierwsze - jest taniej, po drugie - jest taniej nawet, gdy dorzucają prezent. No i nie będę musiał szukać CDA gdy znowu będą problemy z Ruchem lub gdy to będzie numer specjalny. Mieszkam w powiecie na granicy dolnośląskiego i wielkopolskiego, a numer specjalny w zeszłym roku dorwałem tydzień po premierze. Jak byłem na wycieczce szkolnej.

W KRAKOWIE.

Więc prenumerata ma plusy i minusy, i trzeba samemu wybrać, czy chce się mieć taniej a później.

Edytowano przez Sermaciej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaliście już czasopismo 7/2012, bo u mnie ani widu ani słychu pierwszy ras mam taka sytuacje od 6numerów w najgorszym przypadku 5 dni po terminie dostawałem. Jak to jest że PC Format dostaje zawsze bez problemu max 1-2 dni po terminie to samo wydawnictwo w tym samym miejscu prenumerata a tylko cda ciągle słyszy się o problemach z dostarczaniem terminowym ? poczta działa ok 2 dni od wysyłki dostarcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę że to jednak bauer (odział odpowiedzialny za cda) ma u siebie burdel ja swój otrzymałem wczoraj po tym jak do nich napisałem wysłali poleconym niby jeszcze raz.

Proponowałbym aby cda odpowiedzialność za dostarczanie prenumerat oddała ekipie odpowiedzialnej z prenumeraty w pcformat tam praktycznie nigdy nie ma problemu z dostarczeniem ani terminem. Szkoda że redakcja się tym nie zajmuje ale pewno full roboty by mieli biggrin_prosty.gif.

Piszcie do nich albo dzwońcie ( 22 5170531 9-16 albo na pocztę prenumerata@bauer.pl)

Tak poza tematem Smugler robią was znowu w bambuko z pudełkami na płytki, miałem sporo kropek farby białej i czarnej na płytach. Na szczęście większość udało się usunąć a z reszta poradził sobie mój niezawodny liteon.

Edytowano przez ghostek83
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...