Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja nie zaprenumeruję, gdyż czasopismo wysyłane pocztą z reguły dociera do adresata w opłakanym stanie. Opóźnienia jeszcze bym jakoś przebolał, ale zniszczonego pisma/uszkodzonych płyt już nie. Miałem kiedyś prenumeratę innego tytułu, więc wiem jak to wygląda. Nie przekonają mnie żadne bonusy - wolę wybrać sobie swój egzemplarz w kiosku.

Jeśli prenumerata to tylko takiego czasopisma, które ma mniejszy nakład i jest ciężko dostępne, np. w mniejszych miejscowościach. Z dostępnością CDA póki co nie ma problemu i nie zanosi się, by to się miało zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czekam na ostatni numer z mojej rocznej prenumeraty i rezygnuję. Niestety pomimo że jestem bardzo cierpliwym człowiekiem, strasznie mnie drażni oczekiwanie 3-5 dni po premierze na nowy numer. A skusiłem się tylko dlatego bo miałem gdzieś w głowie (chyba z AR jak Smugg coś pisał),że prenumerata przychodzi wcześniej. No i sie zawiodłem. Może jeszcze kiedyś się skuszę jak jakiś fajny gadżet będzie dodatkiem.

mnie właśnie też to wkurza. w zeszłym roku było szybko zaraz po premierze. w tym roku jest kiepsko ale teraz to przegięcie. z tego co zauważyłem tych co nie dostali jest mnóstwo. mam nadzieje że coś z tym zrobicie bo oleję cenę i będę kupował w sklepię jak z jakiegoś powodu do mojego nie dostarczą to poczytam u kolegi, a wy stracicie (wydawnictwo, nie gracze :tongue: ) proszę zróbcie coś z tym. wysyłajcie wcześniej albo nie wiem co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zaprenumeruję, gdyż czasopismo wysyłane pocztą z reguły dociera do adresata w opłakanym stanie. Opóźnienia jeszcze bym jakoś przebolał, ale zniszczonego pisma/uszkodzonych płyt już nie.

Dokładnie, mam takie samo zdanie, jak Ty. Również miałem przez rok prenumeratę, ale - już pomijając opóźnienia - to gdy już przyszła przesyłka, to na "dzień dobry" witała mnie przełamanym grzbietem czasopisma (to był "standardzik"), oraz niedomykającymi się pudełkami na płyty z powodu wyłamanych ząbków. Dobrze, że płyty były w całości, a nie dwa półksiężyce, bo to już by było przegięcie na całej linii... Jeżeli komuś to nie przeszkadza, to może brać prenumeratę "w ciemno", ale ja już więcej na taki numer nie pójdę. Sorry, ale jestem raczej - jako tako - estetą i to mnie po prostu zraziło do zamówienia dalszej prenumeraty. Wolę dopłacić "haracz" kioskowi i wybrać sobie egzemplarz w stanie idealnym.

Podsumowując: nie mam pretensji do Redakcji, tylko do Poczty Polskiej, którą to w tym miejscu gorąco pozdrawiam, życząc zarazem dalszych, spektakularnych sukcesów.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła prenumerata. Ostatni numer. Z sześcioma dniami opóźnienia, naddartym grzbietem i pogniecioną okładką.

Redakcji, która się tak zacnie podpisała na bankiecie do przedłużania prenumeraty mówię dziękuję - prenumeraty nie przedłużam. Co nie znaczy, że zrezygnuję z zakupu czasopisma, tak lekko nie ma - po prostu od tego roku dam zarobić Pani Kioskarce. Zapłacę te kilka złotych więcej, ale za wygodę się przecież płaci.

Wszystkim wydłużającym prenumeratę składam w tym miejscu serdeczne kondolencje i do (prawdopodobnie) niezobaczenia w waszym gronie. Chyba, że się zmieni. Dajcie znać, jeśli tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno prenumeratę wysyłają jeden dzień przed premierą. A mnie najnowszy numer do tej pory nie przyszedł! 7 dni opóźnienia! Zazwyczaj przychodziło z maksymalnym 3 dniowym opóźnieniem co i tak ledwo wytrzymywałem. Przynajmniej, jak widzę po postach w tym forum, mnie jeszcze jakoś ta gazeta wygląda jak przychodzi pocztą, nie ma żadnych uszkodzeń. Ale takie opóźnienie?! Po skończeniu prenumeraty wolę chodzić do kiosku co miesiąc i kupować za to trochę drożej, ale wole mieć od razu w dniu premiery, niż czekać na nią ponad tydzień!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wiedzieć, kiedy otrzymam mój gadżet do zamówionej prenumeraty ? Odnowiłem ją już 3 numery temu, a do tej pory nic prócz nowych gazet nie przychodzi. Nie chcę, żeby wyszło tak samo jak z pewnym konkursem (bilety VIP na warhammerowy event), gdzie do dziś nie dostałem żadnej odpowiedzi od nikogo, a waszym tłumaczeniem było "wysłaliśmy pańskie dane [gdzieśtam]. Proszę czekać na odpowiedź".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło, po tygodniu ale doszło, w doskonałym stanie fakt(przynajmniej samo pismo ale płyty?? patrz dalej\/) ale bez przesady TYDZIEŃ?!?. Poza tym, błagam, wróćcie do starych pudełek albo dajcie pełne kartonowe bo to aktualne rozwiązanie, z ostrym kantem WEWNĄTRZ kieszeni jest szaleństwem. palec prawie na tym rozciąłem, a to przesada. Jakbyście do plastikowych piasku nasypali to będzie to samo. jakbym i tak nie zamierzał w te gry grać to bym to pewnie reklamował.

Edytowano przez markoatonc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dopiero dzisiaj dostałem numer 12/2011. Na naklejce adresowej jest data nadania 24.11.2011. To oznacza, że zaczęto wysyłać ten numer do prenumaratorów nie wcześniej jak 2 dni po premierze kioskowej. Miesiąc temu numer 11/2011 miał datę nadania 26.10.2011 czyli 1 dzień po kioskach. Co miesiąc to gorzej.

Co do listu z podpisami redaktorów, zachęcającego do kontynuacji prenumeraty, to jego szata graficzna powala. Podpisy ledwo wyraźne, kopia z kopii. Jak prenumerata w przyszłym roku ma tak powabnie wyglądać - to ja serdecznie dziękuję.

post-82424-1322600055_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... Wczoraj doszło, ale jakiś listonosz, który nie skończył przedszkola ( a konkretnie zaspał zabawę w dopasowywanie przedmiotów o różnych kształtach do odpowiednich otworów) wziął za punkt honoru wciśnięcie pisma do mojej skrzynki. Efekt jest taki, że pismo jest połamane i obdarte, a kartonowe opakowanie płyt wygniecione. Dobrze, że choć płyty są całe. Brak słów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wentylator z hubą USB" - hahahahhaahahahhaahahahahahahaha

tak mnie też to rozśmieszyło.

Poważnie się zastanawiam na dalszą prenumeratą. Nieładnie sobie pogrywacie panowie z wydawnictwa, nieładnie. Ja prenumeratą deklaruję że chcę regularnie dostawać i że na pewno nie porzucę pisma do jej końca. To powinny być obustronne korzyści. A ja tu widzę że pieniądze dostaliście a ja mogę sobie poczekać.

PS. Ciekawe czemu nikt z redakcji się nie wypowiedział. Przeprosiny sami wymagają jak ktoś coś na forum napisze nie tak. A tu nic nawet w stylu" skoda" czy "sprawdzimy o co chodzi" abo chociaż info że przyjęli do wiadomości. Nadane po czasie więc wina wydawnictwa. Nie zwalą na pocztę (przynajmniej nie całkiem i nie teraz, bo fakt że w większości przypadków to jednak poczty wina)

(nikogo nie chcę obrazić ale niepokoi mnie milczenie z ich strony)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś kto jeszcze nie otrzymał aktualnego numeru z prenumeraty? Dlaczego, cda mogło do mnie nie "dojść" po 2 tygodniach od kioskowej premiery. Zawsze było w piątek po premierze, a teraz... szkoda gadać. Mam zamiar zadzwonić do działu prenumeraty, ale może ktoś potrafi mi pomóc, może ktoś z was już dzwonił. Bo w tej sytuacji nawet nie wiem kogo obwiniać pocztę czy firmę odpowiedzialną za prenumeratę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...