Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

Dzisiaj dostałem pismo z prenumeraty (numer 200). Wydawnictwo zaczyna już chyba olewać otwarcie prenumeratorów, czasopismo zostało wysłane 18.01.2012, czyli dzień po premierze kioskowej. Dodatkowo w paczce otrzymałem płyty z numeru 199 (czyli, te z Saints Row 2), także mam już drugi komplet. Nie mam zamiaru nawet rozmawiać w sprawie reklamacji, bo mnie krew zaleje i jeszcze powiem Pani z Prenumeraty słowo za dużo. Na szczęście jest to przedostatni numer, który otrzymałem, wraz z następnym numerem kończy się moja "przygoda" z prenumeratą. Nie mam zamiaru przedłużać i dziwię się, że są jeszcze ludzie, którzy się nabierają na to co proponują Wydawcy i Redakcja. Wielokrotne emaile i posty na forum wysłane, zero odzewu za równo ze strony wydawnictwa, jak i Redakcji... nawet elementarnego przepraszam.

Podejrzewam, że gdyby nie gry, to pismo, zniknęłoby z rynku szybciej niż się Panom Redaktorom wydaje i dobrze by się stało, bo może powstałoby inne, które by szanowało swoich prenumeratorów. Odnoszę wrażenie, że główny target pisma, to 10-16 latkowie. którzy w dupie mają, kiedy im przyjdzie pismo, ważne, że będzie z Batmanem, czy czymś tam innym. Dziwię się tylko, że skoro Smuggler błyszczy w polemikach i dyskusjach z dzieciakami w swoim kąciku, nie jest zdolny podyskutować z Wydawcą, że prenumerata to dziadostwo.

Ja już wystarczająco długo byłem wodzony za nos i nie mam zamiaru dokładać się do tego interesu, jak będę chciał sobie przeczytać wypociny Panów Redaktorów, to ściągnę sobie z torrentów i to bez wyrzutów sumienia, bo podobnie zostałem potraktowany przez to całe towarzystwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem pismo z prenumeraty (numer 200). Wydawnictwo zaczyna już chyba olewać otwarcie prenumeratorów, czasopismo zostało wysłane 18.01.2012, czyli dzień po premierze kioskowej. Dodatkowo w paczce otrzymałem płyty z numeru 199 (czyli, te z Saints Row 2), także mam już drugi komplet.

Mam to samo, ale wysłałem maila do Działu Prenumeraty i odpisali ze w ciągu kilku dni wyślą właściwą płytę. Możesz spróbować tą drogą, bo dzwonienie do nich i rozmowa z Panią, która nie bardzo jest zorientowana w temacie, co już kiedyś przerabiałem jest dla mnie bez sensu. Co do wysyłki dzień po premierze kioskowej to się zgadzam w 100%. Drugi raz z rzędu mi się to przydarzyło. Rozumiem, że przed Świętami mogło być opóźnienie, ale w styczniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem pismo z prenumeraty (numer 200). Wydawnictwo zaczyna już chyba olewać otwarcie prenumeratorów, czasopismo zostało wysłane 18.01.2012, czyli dzień po premierze kioskowej. Dodatkowo w paczce otrzymałem płyty z numeru 199 (czyli, te z Saints Row 2), także mam już drugi komplet.

Mam to samo, ale wysłałem maila do Działu Prenumeraty i odpisali ze w ciągu kilku dni wyślą właściwą płytę. Możesz spróbować tą drogą, bo dzwonienie do nich i rozmowa z Panią, która nie bardzo jest zorientowana w temacie, co już kiedyś przerabiałem jest dla mnie bez sensu. Co do wysyłki dzień po premierze kioskowej to się zgadzam w 100%. Drugi raz z rzędu mi się to przydarzyło. Rozumiem, że przed Świętami mogło być opóźnienie, ale w styczniu?

I za takie zagrywki zdrowo po d... dostana, zeby nie bylo watpliwosci. A raczej po d... i po portfelu, co pewnie zaboli duzo bardziej. Tzn. glownie za niewlasciwe plyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dostałem niespodziankę w postaci płyt z poprzedniego numeru. Napisałem najpierw do reklamacji płyt, ale przez 2 dni nie odpisali. Telefony do działu prenumeraty też milczą. Napisałem tam teraz maila, może to coś da, jak u kolegi powyżej.

Przyznam jednak, że prenumerata Bauera ostatnimi czasy naprawdę obniżyła loty. Doceniam promocję na Shoguna/Homefronta rok temu, czy teraz na Batmana, ale zamawiam ją od kilku lat (stały czytelnik - wszystkie numery od 89) i stwierdzam, że dawniej był to faktycznie jakiś przywilej. Numer przychodził dzień przed premierą, ewentualnie w jej dniu i czułem, że jest to ten przywilej za moją roczną deklarację zaufania wobec pisma. Dziś jest dobrze, jeśli prenumerata dojdzie tydzień po premierze - tak jak tym razem: numer wysłany do mnie dzień po premierze (18.01), przyszedł we wtorek.

To jest przedostatni numer z aktualnego zamówienia i również, po raz pierwszy chyba, zastanawiam się, czy przedłużać... Coś się musi zmienić, Redakcjo (wiem, że to nie od was zależy, ale tu przynajmniej ktoś przeczyta, co napiszę), bo z tego co widzę, coraz więcej prenumeratorów czuje się nie od dzisiaj wręcz balastem ("cieszcie się, że w ogóle wam wysyłamy"), łącznie ze mną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że chyba nie warto zamawiać prenumeraty, skoro tyle osób na nią narzeka. Nie wiem czy to się opłaca. Chyba wygodniej już skoczyć do miasta i kupić w kiosku. Wtedy ma się numer od razu :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='2real4game' date='czwartek, 26 styczeń 2012 - 18:56' post='2581930'

A co do bonusów. W najnowszym numerze jest informacja, o tym że pierwsze 200 osób, które zamówi prenumeratę za 192zł (normalnie 169zł, lecz to i tak taniej niż kupując każdy numer w kiosku), to dostaje Batmana AC. Poza tym żadnych dodatków nie ma.

Bonusy sa przy zamawianiu prenumeraty - zawsze jakies tam sa, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Szanse że dostaniesz grę razem z kolejnym numerem są raczej niewielkie. Kiedy ostatnio zamawiałem prenumeratę z prezentem czekałem na niego dość długo. Oczywiście od tamtego czasu mogło się coś zmienić, choć wątpię w to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że chyba nie warto zamawiać prenumeraty, skoro tyle osób na nią narzeka. Nie wiem czy to się opłaca. Chyba wygodniej już skoczyć do miasta i kupić w kiosku. Wtedy ma się numer od razu :smile:

Czekanie na numer może i jest, ale ja funkcjonuję z prenumeratą od 2006 roku i nigdy nie miałam nic uszkodzonego, nigdy nie trzeba było nic dosyłać i wszystko było cacy ;) Także ze swojej strony polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, a w zasadzie dobry wieczór. Czy istnieje możliwość zakupu archiwalnych wydań CD-Action? Chodzi mi o wszystkie numery z roku 2011, a także styczniowy CD-Action z tego roku. W sumie 13 egzemplarzy + ewentualnie wydania specjalne. Jeżeli taka możliwość istnieje, to bardzo bym prosił o szczegółowe informacje. Oczywiście mam na myśli wydania wraz z płytami i innymi dodatkami do numerów.

Pozdrawiam :)

Edytowano przez SuchyKT
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, widzisz i nie grzmisz. Coś mnie pokusiło, żeby znowu zainteresować się prenumeratą (bo niby taniej - 2 numery wychodzą gratis). Tym razem jednak bez prezentu (wcześniej wysyłali beznadzieją mysz zamiast tej właściwej, to teraz pewnie zamiast torby na laptopa dostałbym kopertę, a zamiast HUBY (hahaha) jakieś nasionka mchu). I wszystko byłoby cudnie, gdyby nie to, że na pierwszy numer z prenumeraty (2/2012) czekam już prawie 3 tygodnie. Ktoś tutaj wspomniał, by kontaktować się przez formularz na stronie prenumeraty. Tak też zrobiłem w środę i do tej pory brak odpowiedzi (nie odstałem też żadnej kopii na maila mojego listu, a to powinna być chyba oczywista oczywistość). Oczywiście adresu mailowego (najlepiej do działu prenumeraty) albo telefonu (też do tego działu) nie ma. Może ktoś poratować gdzie dzwonić/pisać? Za tydzień kolejny numer...

A żeby smaczku dodać, to na stronie prenumeraty po zalogowaniu ciągle widnieje napis "Niepotwierdzone zamówienie". Przelew dawno temu zrobiony. I teraz pytanie, czy to przypadkiem na poczcie się nie walnęli i Bauer nie otrzymał kasy? Tylko kiedyś było tak, że pierwszy numer z prenumeraty wysyłali niezależnie od tego czy ktoś zapłacił (a w środku numeru były podane dane do przelewu).

I druga kwestia, jak składałem zamówienie, to podany był czterocyfrowy numer zamówienia który należało wpisać jako tytuł przelewu. Tak też zrobiłem. Teraz jednak na stronie prenumeraty numer zamówienia jest sześciocyfrowy (dodatkowe dwa zera na początku). Ma to jakieś znaczenie? Czy może jakiś geniusz tworzący skrypt na stronie nie przewidział takiej możliwości, a kolejny geniusz pracujący w dziale prenumeraty nie potrafi wyciągnąć odpowiednich wniosków z tych danych (dostali zapłatę za zamówienie którego nie ma, a nie realizują zamówienia które jest złożone)? A może ten numer nie ma większego znaczenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest głupsze - ja czy ich skrypt. :)

Maile dostałem dawno temu (patrz załącznik). Najpierw "powitanie", później "zamówienie" i na końcu "potwierdzenie". Powitanie dostałem na start, zamówienie w momencie wybrania zamówienia na stronie, a potwierdzenie w momencie kliknięcia w link z zamówienia.

Jaja są, bo teraz spróbowałem ponownie kliknąć w ten link i status zamówienia zmienił się ("Przelew zewnętrzny (potwierdzone)"). Tylko ja jestem przekonany, że już to wcześniej zrobiłem, bo inaczej nie dostałbym tego trzeciego maila, nie? :) Jeszcze pytanie czy powinienem dostać jakieś kolejne potwierdzenie na maila o zmianie statusu zamówienia? Teoretycznie już je dostałem wtedy (widać ?na zapas?)...

Tak czy siak to wielkie dzięki za pomoc. Teraz pozostaje zadzwonić w poniedziałek i jeszcze się upewnić (i ew. przypomnieć o wysyłce, bo oni lubią zapominać - znam z doświadczenia jak już kiedyś nie dostałem numeru "bo poczta zgubiła" i musieli wysyłać ponownie).

Głupotą jest też to, że nawet jeślibym nie potwierdził, to skoro złożyłem przelew to chyba oczywiste, że tym sposobem potwierdzam zamówienie. Przecież ja im tych pieniędzy nie wysłałem w prezencie. Mogliby je w takim razie oddać, a tutaj też ani widu ani słychu... :)

post-59670-1328392494_thumb.jpg

Edytowano przez Lucek89
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wielu innych, w prenumeracie dostałem złą płytę( tę ze 199 numeru). Wysłałem już 2 maile na adres reklamacji płyt i od kilku dni czekam na odpowiedź. Czy wogóle mam spodziewać się przysłania poprawnej płyty czy zostanę z pogardą olany? Jestem trochę wkurzony, bo akurat płyta dołączona do 200 numeru jest obfita w ciekawe pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...