Skocz do zawartości

Polecane posty

Tradycyjnie niemal już Prenumerata CDA się opóźnia. Jedyny numer, który zawsze dostaje szybciej, niż jest w kiosku to Styczeń. Dziś jest środa dzień po premierze cda, a ja nie mam 150 numeru. Powiem tylko tyle Amatorszczyzna, a nie prenumerata

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przychodziło dzień po tym jak jest w kiochu to byłem wk*rwiony, jak przychodzi później to już tylko jest mi żal, że prenumerate brałem jak mam do kiochu 50m ;/

Podobnie u mnie.... CDA jeszce nie listonosz nie przyniósł:(.Mam nadzieje ,ze do piątku dojdzie i będzie co czytać na święta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przychodziło dzień po tym jak jest w kiochu to byłem wk*rwiony, jak przychodzi później to już tylko jest mi żal, że prenumerate brałem jak mam do kiochu 50m ;/

Podobnie u mnie.... CDA jeszce nie listonosz nie przyniósł:(.Mam nadzieje ,ze do piątku dojdzie i będzie co czytać na święta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już stale będą rozsyłane w poniedziałki, czyli dzień przed premierą. Dwa ostatnie przyszły w czwartek, więc jutro spodziewam się paczuszki. Nam prenumeratorom pozostaje jedynie omijać kioski z daleka i nie wchodzić na forum przez te kilka dni od premiery. Da się przeżyć :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadanie w poniedziałek, premiera we wtorek, i tylko to, że poczta wyrobiła się w 3 dni pozwala mi dzisiaj czytać nowy numer. Jeszcze numer lutowy był nadany 3 dni przed premierą a teraz nagle bauer tak wali sprawę, dlaczego?;/

To i tak jesteś szczęściarzem.Ja dzisiaj znowu nie orzymałem swojego CDA:( Moze jutro...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadanie w poniedziałek, premiera we wtorek, i tylko to, że poczta wyrobiła się w 3 dni pozwala mi dzisiaj czytać nowy numer. Jeszcze numer lutowy był nadany 3 dni przed premierą a teraz nagle bauer tak wali sprawę, dlaczego?;/

Identycznie z nowym cda było u mnie ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym miesiącu spotkała dziwna i raczej niemiła sytuacja. Otóż nie dość, że CDA doszło po świętach to na dodatek listonosz przyniósł otwartą paczkę, zamkniętą gumka =.= Niestety nie ja odbierałem paczkę(listonosz zawsze daje do rączek własnych, nie wpycha w szparę[chyba ze nikogo nie ma] bo go ochrzaniłem.) tylko tatko, który uwagi nie zwrócił. Nie jest to przyjemna sytuacja, mam nadzieję, że się nie powtórzy.

P.S. Dla pewności, w paczce były:

:arrow: CDA

:arrow: DVD

:arrow: Tipsomaniak

:arrow: Insider

:arrow: Plakat z fajną laską

Czy to wszystko, czy coś zginęło?

P.P.S. Proszę bez zgryźliwości, to jest poważna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym miesiącu spotkała dziwna i raczej niemiła sytuacja. Otóż nie dość, że CDA doszło po świętach to na dodatek listonosz przyniósł otwartą paczkę, zamkniętą gumka =.= Niestety nie ja odbierałem paczkę(listonosz zawsze daje do rączek własnych, nie wpycha w szparę[chyba ze nikogo nie ma] bo go ochrzaniłem.) tylko tatko, który uwagi nie zwrócił. Nie jest to przyjemna sytuacja, mam nadzieję, że się nie powtórzy.

P.S. Dla pewności, w paczce były:

:arrow: CDA

:arrow: DVD

:arrow: Tipsomaniak

:arrow: Insider

:arrow: Plakat z fajną laską

Czy to wszystko, czy coś zginęło?

P.P.S. Proszę bez zgryźliwości, to jest poważna sprawa.

Dostałeś full wypas,czyli kompletny, kwietniowy numer CDA.

p.s to dziwne ,ale mi też listonoszka przyniosła otwartą paczkę z CDA,pozalepianą w niektórych miejscach zwykłą, przeźroczystą taśmą samoprzylepną. Na szczeście nic nie zginęło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problemik otóż jest 15 kwietnia 2008 roku a ja dalej nie dostałem 150 numeru cd-action. Sam już nie wiem śmiać się czy płakać.

Bo ten numer CDA jest JEST SPECJALNY i nie jest objęty prenumeratą żeby go kupić sam musisz pójść do kiosku :P

Edit by Ghost: Numer 151 jest specjalny. 150 jest objęty prenumeratą. Czytaj uważniej.

Edit

rzeczywiście źle przeczytałem w takim razie przepraszam kolegę wyżej za wprowadzenie w błąd ;)

Edytowano przez PiT
Błędne informacje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problemik otóż jest 15 kwietnia 2008 roku a ja dalej nie dostałem 150 numeru cd-action. Sam już nie wiem śmiać się czy płakać.

Sprawdzić czy aby nie skończyła ci się wcześniej prenumerata, a jeśli nie napisać mail lud zadzwonić do działu prenumeraty w Warszawie i zgłosić im ten problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ymir

Również jestem posiadaczem prenumeraty. I również dochodzi z opóźnieniami raz dzień raz tydzień. Al nie będę psioczył, bo nic to nie da raczej. Jeszcze do czerwca się pomęczę i będę miał spokój. I znowu będzie tradycja wysłania ojca do kiosku z rana po CD-A ;p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny raz CDA nie przyszło w terminie a ja idąc miaste muszę przez szyby w kioskach oglądać czasopismo. To ostatni numer w prenumeracie i jak na razie nie zamierzam jej przedłużać. Przez pewien czas pochodzę ,tak jak wcześniej sam do kiosku i przynajmniej będę miał CDA w terminie.Jeżeli coś się zmienie na lepsze i prenumerata będzie dostarczana w terminie (tzn przez inną firmę niż nasza "ukochana " Poczta Polska), wtedy być może znowu zdecyduję się na prenumeratę.Trochę szkoda , bo CDA prenumeruję od około 5 lat a kupuję w sumie od pierwszego numeru (pamiętam byłem wtedy na i roku studiów czy też w klasie maturalnej a tu nowe czasopismo o grach, kupiłem wtedy pierwszy numer i tak już zostało:).Tak więc kupowanie CDA jak najbardziej natomiast z prenumeraty ze względu na opóżnienia na jakiś czas rezygnuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że nie w terminie to nawet dzisiaj nie ma...

I raczej nie ma co winić poczty...

Jakby wysyłali odpowiednio wcześnie (np. w dzien ogłoszenia zawartości numeru - tj. zazwyczaj czwartek) to by do wtorku było...

A znajac życie zostało wysłane w poniedziałek i bedzie jutro ;ff

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą wysłać w czwartek, bo poczta ma swoje dni czasem i dostałby taki Jaś Nowak CDA przed premierą, zeskanowałby i wio na torrenty.Ty wiesz co by się wtedy działo? IMO powinno to lecieć takim np InPostem. Rachunki zawszę dostaje dzień po nadaniu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą wysłać w czwartek, bo poczta ma swoje dni czasem i dostałby taki Jaś Nowak CDA przed premierą, zeskanowałby i wio na torrenty.Ty wiesz co by się wtedy działo? IMO powinno to lecieć takim np InPostem. Rachunki zawszę dostaje dzień po nadaniu...

Pff, wtedy by przyszło w środe a nie dzień przed ;] A nawet jakby było dzien wczesniej i powiedzmy, ze kotosby zeskanował to i tak kto ma kupić to kupi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...