Skocz do zawartości

Polecane posty

@up Witam, witam :)

Ja nie wykupuje prenumeraty, gdyż bardzo lubię we wtorkowy ranek jechać na rowerku do okolicznego sklepu po CDA.

Zalety i wady prenumeraty.

Zalety:

+Coroczny bonus w postaci gierki (kod z eastore), mp3, lub jakiegoś gadżetu.

+Czasami zdarzy się jakaś pomyłka i dostaniesz 2 egz. :P

+Wychodzi taniej.

Wady:

-Trzeba liczyć się z opóźnieniami

-Czasami numer jest podarty, pogięty.

-Trzeba mieć 150 zlotych, aby móc wyłożyć na raz

Ja zacząłem prenumerować od numeru marcowego i narazie jestem w miarę zadowolony, jednak raz przyszło CDA i była podarta ta folia, jednak o dziwo wszystko było :D

Na pewno na następny rok również zapronumeruję CDA B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od dzisiaj mam zamiar sobie zamowic prenumerate przez internet, lecz mam pewne watpliwosci i pytania:

1)Chce zamowic prenumerate od nr 05/2008, czy jeszcze macie te nr dostepne? zeby nie bylo ze zamowie a nie dostane.

2)Mieszkam na wsi i nie podaje ulicy tylko miejscowosc i kod pocztowy oraz nr domu czy napewno paczka wtedy domnie dojdzie?

3)Jak juz zamowie prenumeratę to jak dojdzie aktualny nr to dostane go razem z tym wczesniejszym co zamowilem? ( Nr 05/2008)

4)Prezent dostaje sie w pierwszej paczce?

5)Jak to jest z platnoscia? Dostane jakis wydruk poczta przeslana i przelewam kase na konto? Czy place cala kwote (153zl) jak dojdzie domnie pierwsza paczka?

6)Place cos dodatkowo za koszty wysylki?

7)Czy nr specjalne sa zaliczane do prenumeraty?

Troche tych pytan jest, a to dlatego ze sie nigdy w takiecos nie bawilem :P

Dlatego ta niepewnosc...

P.S. Witam wszystkich

Pozdrawiam

Edytowano przez Michalix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kilka pytań mogę Ci odpowiedzieć:

1) Są dostępne 6 numerów wstecz od aktualnego (jakoś tak, więc nie masz się co martwić)

2) Jeśli podasz kod pocztowy to powinno być ok

5) w pierwszym numerze który dostaniesz będzie druczek który musisz wypełnić na poczcie - płacisz za całość od razu.

6) Nie

7) Nie

Na resztę Nie mogę, może zrobi to ktoś inny;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Prenumerata jest wysyłana pocztą, więc jeśli normalne listy do ciebie dochodzą, cd-action też nie będzie miało problemów.

3.Dostaniesz wszystkie jak wyjdzie nowy numer afair.

4.Nie, prezencik(o ile jest to coś do rączki a nie kod na pobranie gry) dostajesz w paczce zupełnie niezależnie od pisma.

Czerwcowy mi przyszedł bez płyty :|

Edytowano przez coo84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy jak zaprenumeruje cda to prawie zawsze przychodzi w dzien premiery kioskowej, czy pare dni pozniej?

pytam bo pierwszy raz prenumeruje cda, i jeszcze jedno: po jakim czasie dostaje sie prezencik(zamowilem mp3)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy jak zaprenumeruje cda to prawie zawsze przychodzi w dzien premiery kioskowej, czy pare dni pozniej?

pytam bo pierwszy raz prenumeruje cda, i jeszcze jedno: po jakim czasie dostaje sie prezencik(zamowilem mp3)?

Mi nigdy nie przychodzi w dniu premiery kioskowej, bo premiera jest we wtorek a paczuchy maja daty nadania z poniedziałku, przy poczcie polskiej wychodzi na to ze dzien premiery jest niemozliwy;d Zwykle dostaje w czwartek.

Mi bonus(też mp3) przyszło gdzieś 3 tygodnie od wpłaty pieniędzy na prenumerate, zupelnie niezaleznie od pisma w ladnym kartoniku.

Do dzialu prenumeraty sie dzwoni/pisze chyba 10 dni po premierze jesli dalej nie masz gazetki, wtedy wysyłają nowy. Ja dostalem po strajku numer czerwcowy w ZŁYM stanie i bez płyty, więc teraz czekam i na drugi egzemplarz czerwcowego i na nowy lipcowego, skrzynke sprawdzam 3 razy dziennie i tak troche :/

@Michalix

maja wtyk jacka 3.5, wiec pasuja do mp3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Można jakoś sprawdzić, kiedy kończy się moja prenumerata, czy może dowiem się wtedy, gdy kolejny numer nie zostanie wysłany??

A może przyślą mi jakiś list, że kończy się prenumerata i zachęcą do przedłużenia??

Jak to z tym jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dadzą ci kartkę wsadzoną do ostatniego pisma, że dziękujemy za wybór.... i od razu z tym masz ofertę przedłużenia ;]

Edytowano przez Ymir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja pytałem, to nikt nie potrafił odpowiedzieć =.=

No i klasycznie już, znów nie ma CDA na czas :( Napiszmy jakąś petycję o zmianę dostawcy, czy coś, bo w wakacje i święta poczta jest tak zawalona, że nie ma szans na dotrzymanie terminu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer jaki posiadam, czy numer od którego zaczęła się moja przygoda z CDA? Bo mój pierwszy numer to http://cdaction.pl/archiwum/38 a najstarszy numer jaki posiadam w domu to chyba 07/2007 :). Ja nie trzymam tego. Bo i po co? zazwyczaj nie mam więcej niż 5 numerów wstecz, w razie czego jak bym potrzebował do jakiejś zapowiedzi albo recki zajrzeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekko wytarmoszony CDA ma podwójną wartość :P

Pytanko do szefostwa CDA. Moglibyście mi naswietlić jak wygląda prenumerata CDA na obczyźnie?! Dokładnie w UK jak, gdzie i za ile mogę sobie coś takiego sprawić. Jazda do Polski co miesiąc po CDA ma wiele zalet :P jednakże ja należę do ludzi z natury leniwych. Jestem nowy na forum więc palnąłem jakąś gafę to z góry przepraszam :rolleyes: ps denerwujący macie system ułożenia stron, najnowsze wypowiedzi na ostatniej stronie :huh: jakieś nieporozumienie?! pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, skoro po Polsce CD-A wędruje do prenumeratorów kilka dni, to mnie ciekawi ile będzie "dochodził" do takiej Anglii? coś czarno to wszystko widzę...

Szybciej bo poczta lotnicza,a potem juz przejmuje go poczta angielska... brzmi smiesznie ale tak jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale znów <stoi przy ulicy> paczka była otwarta, zamknięta tylko gumką, jakby sobie ktoś czytał po drodze... Drażni mnie to poważnie...

Ale to był pierwszy raz jak ci się tak zdarzyło? Ale nie martw się, bo jeśli gazetka i płytka są w porządku tz. nie porysowane, pogięte, podarte itp. nie ma się czym przejmować. Bo jeśli nawet ktoś to czytał (bardzo znikome szanse), to nikomu krzywdy nie zrobił. Był nawet list do AR, w sprawie, czy można czytać sobie ekszyna w sklepie/kiosku a potem odłożyć nie kupując :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...