Skocz do zawartości

Polecane posty

Na ostatnie pytanie możesz sobie odpowiedzieć czytając nasze posty wyżej. Raz przyjdzie w dniu premiery, raz przed, raz po, a czasem nawet miesiąc później... Płaci się z góry, jedyna opcja płatności jaką pamiętam to przelew, bo tak właśnie płacę. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedzialek tj.22 października br. dostałem potwierdzenie w rozmowie telefonicznej z pracownikiem Działu Prenumeraty CDA,że mój "opóźniony" październikowy numer CDA został w tym dniu wysłany pocztą jako przesyłka polecona.Dzisiaj jest 26 a czasopisma jak nie było tak nie ma.Nie pozostaje mi nic innego jak tylko "pogratulować" szybkości naszej ukochanej "Poczty Polskiej" ,bo Działowi Prenumeraty nie mam nic do zarzucenia-reklamację przyjęli i według zapewnień pracownika czasopismo wysłali.Normalnie ręce opadaja:) Pewnie poczta przyśle numer 10 razem z listopadowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: shrek35

jeżeli od wysłania CDA miną 2 tyg. Odeślą paczke do działu prenumeraty .

A ty będziesz mógł zgłosiś to w okienku poczty

Już mam dosyć czekania,dzisiaj mija tydzień jak Pani z Działu Prenumeraty powiedziała mi,ze wysłano do mnie paźdiernikowy numer CDA poleconym.Pytałem się listonoszki o moją przesyłkę -jej odpowiedź:"nie wiem".Dzwoniłem na pocztę :"nie wiemy co z przesyłką". Idę kupić sobie ten numer w kiosku bo nigdy sięgo nie doczekam.Ta prenumerata jest moją ostatnią a poczcie przydałaby się konkurencja,moze wtedy powazniej podchodziliby do klienta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwoniłem do działu prenumeraty, numer zostanie ponownie wysłany, ale kiedy dojdzie to nie wiadomo. Jednak przydarzył mi się pewien ciekawy "incydent" z Poczta Polską. Zamówiłem sobie w Wirtusie Wiedźmina, i na drugi dzień po wysłaniu paczki, jest ona już na poczcie. o_O Więc jednak jak się pospieszą to potrafią. Szkoda tylko, że CDA zaginęło mi już drugi raz w ciągu 8 miesięcy. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko związane z prenumeratą? Czy kwoty, któe podaję CDA za np. roczny okres prenumeraty są w tą cenę wliczone koszty wysyłki?

Tak, w tę kwotę są wliczone koszty wysyłki.

P.S Dzisiaj miły akcent ze strony prenumeraty-dostałem listopadowy numer CDA w terminie.Niestety, październikowy numer jeszcze nie dotarł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się ogółem

Na początku, gdy zamawiałem pełen podniecony tańszą i szybką ( niby ) prenumeraturę byłem pewien, że to świetny wybór... byłem w błędzie, i to grubym. 1 numer przyszedł w dniu premiery 0 12:00 ( w kiosku kupowałem o 7:00 ), więc nie było tak źle - za dużo jest plotek, że prenumerature jest szybsza od kiosków, to śmieszne i wprowadza w błąd 95 % prenumeratorów. Później przychodziły w środy, dzień po premierze ( jako nałogowy czytelnik cd-action ten jeden dzień czekania i rozczarowanie po tym jak się okazało, że w skrzynce nic nie ma były okropne i frustrujące ), ale to i tak nic. Potem zaczeł przychodzić dwa dni po premierze i zawsze pogniecione ( listonosz wypaćkał? ), a ja jako pedantn i miłośnik egzemplarsy waszej gazety znosiłem to z wielkim bólem. No i strasznie to wkurzające jak już wszyscy jaraja się nowitukim numerem, a ja siedze w domu i se conajwyżej starym po łbie moge walnąć, z złości i z zazdrości. W piątek był nowy numer, w kioskach piękne cd-action błyszczy się przyciągającym blaskiem, coś piękne, przychodze do domu, no i rozczarowanie, a weekend poczta polska nie pracuje ( gdyby chociaż przez dni robocze dobrze spełniała sowje obowiązki ) i masz Arku placek. Poniedziałek, ja cały podniecony i zarazem ze strachem na oczach z niecierpliowścią otwieram skrzyneczkę i... i... siarczyste k***a było dość dobrze słyszalne. Złość i uczucie bliskie narkomanom gdy nie mogę sobie w żyłę dać, a pragną tego jak piwa na kaca czyli co najmniej bardzo. No, ale nic na 100 % będzie jutro - sobie myślę. To był już enty błąd w mojej "przygodzie" z kochaną GAZETĄ. Nie ma, jestem zażenowany, nie mam już siły klnąć. Nie wiem czy to wina cd-action czy naszego piękne, jak to mówią w wiadomościach kraju, ale prenumeratura jest po prostu ( przepraszam za takie określenie ): do [beeep]. Najzwyczajniej. Te 3 złote wole dać polskiemu sklepikarzowi bo nie są warte moich nerwów, i w dodatku wspomożecie kraj symobliczną złotówką, a być może poczta polska w końcu ruszy tyłki bo nie wierzę, żeby to było aż tak czasochłonne.

PS: Jak widze ludzi którym przchodzi MIESIĄC (!) po premierze to im szczerze współczuje, ja bym nie wytrzymał i kupił w kiosku ( obecnie nad tym myślę ) ot. co

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Ciach> nie cytuj całych postów, szczególnie tak długich. wystarczy napisać tak, jak jest teraz, po wprowadzeniu przeze mnie poprawki - Pzkw

@Batonik

Dlatego też tydzień temu sam sobie kupiłem październikowy numer CDA i dobrze zrobiłem ,bo ten z prenumeraty nie doszedł do tej pory.Dzwoniłem potem jeszcze raz do działu prenumeraty i pani powiedziała mi,że chyba jednak jeszce nie wysłali zaległego numeru (mimo,że wcześniej dwa razy mówiono mi,że wysłano "poleconym").Kiedy powiedziałem jej,że przecież parę dni temu dostałem od nich informację o wysłaniu zaległego CDA to po krótkiej ciszy po drugiej stronie słuchawki pani stwierdziła,że chyba jednak wysłano (popierniczone jak nie wiem co:)) Dzwonię więc na pocztę i mówie jaka sytuacja ,że przesyłka podobno zostałą wysłana prawie półtora tygodnie temu a facet z poczty mówi,żebym poprosił o numer tej przesyłki poleconego czy jakos tak to sprawdzą u siebie.Dzwonię więc do działu prenumraty i mówię ,ze dzowniłem parę minut temu z reklamacją i proszę o numer przesyłki poleconej skoro twierdzą ,ze wysłali. Wtedy zmieszany damski głos po drugiej stronie słuchawki mówi,że nie mają takich numerów i w ogóle to mam dalej czekać a jak nie dojdzie za kilka dni to mam do nich znowu zadzwonić (pewnie dopiero wtedy tak naprawdę wyślą). Na podstawie tych rozmów śmiem więc podejrzewać ,ze tak naprawdę to październikowe CDA nie zostało wysłane a ja co chwilę otrzymuję sprzeczne informacje z działu prenumeraty,chyba ,że skuteczność Poczty Polskiej rzeczywiście jest tak tragiczna, skoro dwa razy pzresyłka do mnie nie dotarła. Powtórny raz nie mam zamiaru tam dzwonić bo zrobiłem to już chyba z 4 razy,więc reklamacja powinna zostać przyjęta. Nie zbiednieje też po wydaniu tych 15 zeta na zaległy numer CDA, choć zapłaciłem za niego w prenumeracie i nalezy mi się jak psu miska;). Mam nadzieję ,że zalegly numer jeszcze dojdzie choć juz dzisiaj stwierdzam,ze jest to moja ostatnia (na 99 procent) prenumerata CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem ;D I nie żałuje, bo numer świetny, a następnych dni nie wytrzymam i znając życie to w czasie święt gdzieś się zawiruszył

Powiadam wam czytelnicy cd-action

Nie bierzcie tej prenumeratury ! Są tacy co dostają w dniu premiery, ale nie wcześniej i jest ich koło 10 %, reszte można skwitować tak: Płacz, szloch i lament, złość i żenada w stosunku do pernumeraty. Ja nie chce robi jakiejś złej reklamy, po prostu takie jest moje zdanie i może jak będziecie w mojej sytuacji to nie wykupicie tej "katorgi". Albo najlepiej wykupić na 3 miechy i zobaczyć jak przychodzi, jak należycie do tego 10 % to śmiało, jak nie to lepiej nie próbować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem sobie: przyjdzie dziś na 100%. Nie myliłem się. Jednak euforia z sekundy na sekundę malała. Otwieram folię: numer październikowy... Ale cóż myślę sobie lepsze to niż nic. Właśnie, nic. NIC NIE BYŁO W PACZCE Z NUMEREM. Żadnej płyty, ech... To jest moja ostatnia prenumerata na 100%, wolę mieć numer jakiś tydzień po premierze, ale w idealnym stanie i Z PŁYTĄ. Potwierdzam to co napisał Batonik, jeśli zastanawiacie się na prenumeratą to mówię: NIGDY W ŻYCIU! O.

A przedłużyłem na rok ech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż nie chce mi się wierzyć, że wszyscy macie takie problemy z prenumeratą.

Ja mieszkam w małym miasteczku (5 tys. mieszkańców), a CD-A w 90% dochodzi do mnie w dniu premiery, tak było i tym razem.

Cóż Wielkopolska to jednak piękna kraina w której nawet poczta działa jak powinna ;)

Cóż,Wielkopolska to moze i piękna kraina ale 90% to nie 100% a "prawie" robi jednak dużą różnicę...:) 10% to 1,2 numeru CDA w roku przesłany nie w terminie a powinno być 12 numerów w roku przysłanych terminowo (wniosek- albo wcześniej rozsyłać CDA dla prenumeratorów(co pewnie nie zawsze jest możliwe, skoro niektóre numery pewnie kończą się drukować na kilka chwil przed premierą), albo zmienic Pocztę Polską na inną "instytucję"(co jednak z braku konkurencji w naszym kraju chyba jednak nie wypali...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...