Skocz do zawartości

Polecane posty

Sprawdź, czy dostaniesz ofoliowane czy nie - mi dzisiaj przyszlo ofoliowane, a sam listonosz dostal reprymende, ze probuje wcisnac pismo do skrzynki formaty A5;] Juz niech lepiej na schodach zostawia, u mnie jest stosunkowo spokojnie i nikt sie nie przewija, wiec raczej nic nie zginie. Swoja droga, to moj pierwszy numer w prenumeracie i jestem zadowolony. Opóźnienia jakiegoś wielkiego nie ma, a wygodnie - nie muszę lecieć do kiosku i się z tamtejszą "miłą" panią użerać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały telefon do Bauera i sprawa wyjaśniona. Poczta Polska nie zawiodła i udało się jej zgubić moje przedłużenie prenumeraty, ale Pani z wydawnictwa(którą serdecznie pozdrawiam), szybko wszystko załatwiła i nowe CDA poleci do mnie jutro... Czyli tak jakoś za tydzień będę miał... No ale cóż, ważne, że będzie.

P.S - A listonosz, nawet jeśli czyta, to jest fajny koleś i mu pozwalam ^^ Zawsze kulturalnie dzwoni i CDA dostaje w łapki, nie wciska przez dziurę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dowiedziałem się że prezent został wysłany razem z pismem 7 tylko dlatego ze nie zaksiegowali wpłaty do 2.10 co spowodowało wstrzymanie prenumerat a kwitek dostalem 31.09 wpłaciłem dzien później :D ale juz wszystko jest ok poza brakiem plecaka ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak w skrócie ;] zamówienie na prenumeratę złożyłem pod koniec Sierpnia druczek do zapłaty dokładnie 30 Września pieniądze wpłaciłem 1 Października i tego samego dnia doszło ponaglenie do zapłaty XD się zniecierpliwiłem i zadzwoniłem 9 Października (pan bardzo miło mnie poinformował że prenumerata została wstrzymana do czasu otrzymania przelewu) dowiedziałem się że 7.10 zostało wszystko wysłane gazeta doszła 15.10 a plecak jako gratis bo większy 24.10 :P i jak tu się nie wk...urzyc :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zamówić sobie prenumeratę mojego kochanego kupowanego od '96 roku czasopisma i mam kilka pytań odnośnie prenumeraty.

1) Czy miesięcznik przychodzi wcześniej niż ukazuje się w kioskach ?

2) Czy redakcja ma w planach zmienienie gadgetów dawanych do prenumeraty w najbliższym czasie na inne ? Ewentualne jakieś inne zmiany, tudzież promocje dotyczące prenumeraty ?

3) Czy nie ma problemu z podarciem pisma, czy uszkodzeniem płytek ?

4) Czy są jakieś dodatkowe plusy z bycia prenumeratorem ? Oprócz prezentu i niższej ceny ?

Pozdrawiam, traffictiesto

p.s. offtopic ma ktoś do sprzedania kilka archiwalnych numerów cd-a z lat 96'98

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy prenumeraty to niższa cena, dostawa do domu i prezent, no i tu się kończą, a wad jest... no kilka, np: często wygniecione CDA, opóźnienie. Innymi słowy... Prenumerata to wyjście tylko dla hardcoreowców :P

P.S - sprawdź w dziale "targowisko" i na allegro :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci w tajemnicy, że jeśli zamówisz prenumeratę telefonicznie, to możesz jeszcze dostać poprzednie prezenty, a więc plecak na notebooka od firmy Targus, lub słuchawki z mikrofonem od Manty :P Ale CIIII to tajemnica.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie po ilu dniach przychodzi zazwyczaj prenumerata bo zamówiłem sobie miesiąc temu od tego numeru kase na ich konto wpłaciłem 15.10.2008r i czekam (bo po raz pierwszy zamówiłem prenumerate )Przedtem miałem prenumerate teczkową w kiosku ale kiosk zlikwidowali tak więc zamówiłem sobie normalną .Więc tak na oko jakbyście mi mogli podać kiedy CDA z prenumeraty przychodzi to byłbym wdzięczny.A druga sprawa wie ktoś moze jaka okładka bedzie w prenumeracie ta z falloutem czy ta z red alertem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia po pierwszej rocznej prenumeracie (ogólnie CD-Action kupuje z przerwami od 1996 roku).

Niestety są to bardzo negatywne spostrzeżenia.

1.Czasopismo dochodzi min. z tygodniowym poślizgiem (pierwszy numer był na czas).

2.Czasopismo dostarczane jest za pomocą poczty, przez to listonosz wsadza je na siłę do skrzynki mimo, że ledwo się mieści (o zniszczeniach nie wspomnę)... (nie miałem okazji nadziać się na listonosza by dogadać się z nim co do sposobu dostarczania, ponieważ sam jestem wtedy w pracy).

3.Niektórzy mówią, że plusem jest cena. Moim zdaniem jest całkiem inaczej... przykładem jest jeden magazyn komputerowy droższy od CD-Action o 5 zł, a mimo to prenumerata z DVD na rok bez prezentu kosztuje 130 zł.! Co w przeliczeniu daje oszczędność 110zł! Ponad dwa razy więcej się oszczędności...

4.Na dodatek przyszedł mi dzisiaj przed ostatni numer, ładnie ofoliowany (nie tylko w czarną folię) tak jak w sklepie ponieważ zawierał przypomnienie o końcu ważności prenumeraty. Wszystko super, fajnie, ale jest mały problem: nie było w nim pudełka z płytą! (pewnie tu się wyrównuje ta oszczędność równa 36 zł...)

Inaczej mówiąc, szczerze NIE POLECAM!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy. Otóż CDA z dwoma okładkami JUŻ RAZ BYŁ. Jakieś 5 lat temu. Ech... :P A czy można zamienić tę z RA na tą z Fallout'em? XD

Ja dostałem z RA3 i nie jest taka straszna mi sie podoba :) a co do odmiany to chyba jedynie z kolegą jak coś bedzie sie dało :)

A ja mam pytanie po ilu dniach przychodzi zazwyczaj prenumerata bo zamówiłem sobie miesiąc temu od tego numeru kase na ich konto wpłaciłem 15.10.2008r i czekam (bo po raz pierwszy zamówiłem prenumerate )Przedtem miałem prenumerate teczkową w kiosku ale kiosk zlikwidowali tak więc zamówiłem sobie normalną .Więc tak na oko jakbyście mi mogli podać kiedy CDA z prenumeraty przychodzi to byłbym wdzięczny.A druga sprawa wie ktoś moze jaka okładka bedzie w prenumeracie ta z falloutem czy ta z red alertem ?

co do okładki masz kawałek wyżej :) A gazeta przychodzi bardzo różnie pierwszy numer dostałem 2 tygodnie po premierze, drugi po tygodniu, a trzeci dziś czyli dzien po premierze:) A powiedz mi na jakiej zasadzie sie prenumerata w kiosku odbywała ??

Moje spostrzeżenia po pierwszej rocznej prenumeracie (ogólnie CD-Action kupuje z przerwami od 1996 roku).

Niestety są to bardzo negatywne spostrzeżenia.

1.Czasopismo dochodzi min. z tygodniowym poślizgiem (pierwszy numer był na czas).

2.Czasopismo dostarczane jest za pomocą poczty, przez to listonosz wsadza je na siłę do skrzynki mimo, że ledwo się mieści (o zniszczeniach nie wspomnę)... (nie miałem okazji nadziać się na listonosza by dogadać się z nim co do sposobu dostarczania, ponieważ sam jestem wtedy w pracy).

3.Niektórzy mówią, że plusem jest cena. Moim zdaniem jest całkiem inaczej... przykładem jest jeden magazyn komputerowy droższy od CD-Action o 5 zł, a mimo to prenumerata z DVD na rok bez prezentu kosztuje 130 zł.! Co w przeliczeniu daje oszczędność 110zł! Ponad dwa razy więcej się oszczędności...

4.Na dodatek przyszedł mi dzisiaj przed ostatni numer, ładnie ofoliowany (nie tylko w czarną folię) tak jak w sklepie ponieważ zawierał przypomnienie o końcu ważności prenumeraty. Wszystko super, fajnie, ale jest mały problem: nie było w nim pudełka z płytą! (pewnie tu się wyrównuje ta oszczędność równa 36 zł...)

Inaczej mówiąc, szczerze NIE POLECAM!

1.To zależy gdzie się mieszka i jaki bałagan ma poczta :)

2.Jak wymienią skrzynkina europejskie to nie bedzie z tym problemu bo sa duże i łatwo wnie sie a4 wsadza :) tak samo jak wyciaga bez klucza :P

3.Co do ceny to jest taniej niż kupował byś w kiosku wiec jest taniej :P

4. Pewnie na poczcie patrzyli co jest i zapomnieli wsadzic :P

Ale czy tak czy inaczej prenumerata nie jest taka fajna jak sie wydaje :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fakt, opóźnienia są.

2. Masz głupiego listonosza.

3. Wychodzi taniej niż w kiosku i argument typu "w X więcej się oszczędza na prenumeracie" do mnie nie trafia. Bo widzisz, dla CDA prenumerata jest opłacalna, bo marża którą bierze kiosk/sklep przypada im, a twoje czasopismo X wyzbywa się tej kasy(swoją drogą głupota...).

4. Zdarza się, powinieneś zadzwonić i poprosić o dosłanie.

Generalnie jestem z prenumeraty zadowolony, jest mi ona bardzo na rękę. Uzbierać raz na rok 150zł to nie problem, a raz na miesiąc 15zł to już pewien problem(jeszcze uczniakiem jestem). No i mam prezent gratis ^^

A prenumerata teczkowa, to taka, gdzie płacisz z góry a potem sobie odbierasz w kiosku, za free :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. A to moja wina, że mam głupiego listonosza? Nie ja sobie go wybierałem. Sposób dostarczania prenumeraty wybiera CD-Action wraz z Bauerem. Czyli można powiedzieć: zapłaciłeś, dostałeś to siedź cicho i się ciesz z tego co masz...

3. Wychodzi taniej, ale z dużymi wadami, czyli, że dzięki tej oszczędności mam to przeboleć?

4. Zdarza się? Jakby Ci ktoś roztrzaskał samochód to też byś tak powiedział?

Mam dzwonić? Telefon jest czynny do 16, a mnie w tym czasie nie ma, bo pracuję to co? mam specjalnie urlop wziąć?

To nie ja nie przysłałem sobie płyty...

Prezent gratis nie jest, bo płacisz za niego 11zł.

Edytowano przez Send
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. A to moja wina, że mam głupiego listonosza? Nie ja sobie go wybierałem. Sposób dostarczania prenumeraty wybiera CD-Action wraz z Bauerem. Czyli można powiedzieć: zapłaciłeś, dostałeś to siedź cicho i się ciesz z tego co masz...

3. Wychodzi taniej, ale z dużymi wadami, czyli, że dzięki tej oszczędności mam to przeboleć?

4. Zdarza się? Jakby Ci ktoś roztrzaskał samochód to też byś tak powiedział?

Mam dzwonić? Telefon jest czynny do 16, a mnie w tym czasie nie ma, bo pracuję to co? mam specjalnie urlop wziąć?

To nie ja nie przysłałem sobie płyty...

Prezent gratis nie jest, bo płacisz za niego 11zł.

2. listonoszowi może po prostu podpadłeś i tyle albo ma gorszy dzień w pracy tak co miesiąc ;] ale nie twoja wina ze listonosz jest głupi. Ale skoro nie masz czasu nawet zadzwonić to gdzie znajdziesz czas na pójście na pocztę żeby odebrać paczkę.

3. Chce tylko zauważyć ze gazeta na poczatku jest w bauerze a potem na poczcie. I jeszcze chyba nie wynalezli sposobu na teleportacje gazet chyba ze ja o czymś nie wiem. Paczka z gazeta wala sie tu i tam i ulega uszkodzeniu tyle ja dostałem w stanie idealnym aktualny numer a reszta jest tylko lekko pognieciona płyta działa, czytać sie da czyli chyba gazeta nie jest odrazu do wyrzucenia ??

4.To są tzw. wypadki losowe a z tym samochodem pewnie bym tak powiedział dodajac kilka niemiłych słow do kogoś kto to zrobił :P A co do dzwonienia to praca tak 8h bez przerwy i poświecenie minuty czy dwóch minut nie wchodzi w gre prawda ??

a te 11 zł to z jakich wyliczeń jest ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...