Skocz do zawartości

Polecane posty

Elo. Jako ze jestem "swieży" nie bluzgajcie mnie jak cos nie tak napisze.

Więc... Uciekł mi numer CDA 12/2007 (nie bylo mnie w Polsce) i chciałbym go zamówić. Jeśli ktoś może to niech napisze krok po kroku jak to zrobić... czyli co, gdzie, jak, kiedy itp

Z GÓRY THX 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo. Jako ze jestem "swieży" nie bluzgajcie mnie jak cos nie tak napisze.

Więc... Uciekł mi numer CDA 12/2007 (nie bylo mnie w Polsce) i chciałbym go zamówić. Jeśli ktoś może to niech napisze krok po kroku jak to zrobić... czyli co, gdzie, jak, kiedy itp

Z GÓRY THX 8)

yyy sory ze 2 razy to samo ale przeglądarka mi muliła :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie numer styczniowy doszedł na czas. Jako, że był to mój pierwszy numer w prenumeracie, orientuje się ktoś kiedy można się spodziewać pendrive'a z mp3?

Jak się orientuje to czas nadesłania gadżetu to miesiąc ale możesz go otrzymać wcześniej jak dobrze pójdzie. Ja jeszcze swojego CD-A 1/2008 nie otrzymałem i mam nadzieje ze poczta się postara i w środę będę go czytał w ramach odprężenia po próbnej maturze z historii :):)

Elo. Jako ze jestem "swieży" nie bluzgajcie mnie jak cos nie tak napisze.

Więc... Uciekł mi numer CDA 12/2007 (nie bylo mnie w Polsce) i chciałbym go zamówić. Jeśli ktoś może to niech napisze krok po kroku jak to zrobić... czyli co, gdzie, jak, kiedy itp

Z GÓRY THX 8)

Trzeba wypełnić formularz zamieszczony w CD-A i wysłać na odpowiedni adres. Można też zadzwonić, wysłać fax lub wysłać e-maila no i podać o jaki numer chodzi swoje dane i tak dalej i sprawa powinna być załatwiona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo. Jako ze jestem "swieży" nie bluzgajcie mnie jak cos nie tak napisze.

Więc... Uciekł mi numer CDA 12/2007 (nie bylo mnie w Polsce) i chciałbym go zamówić. Jeśli ktoś może to niech napisze krok po kroku jak to zrobić... czyli co, gdzie, jak, kiedy itp

Z GÓRY THX 8)

W razie czego: beata.jankowska@bauer.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale w CDA mam tylko formularz " ZAMAWIAM PRENUMERATE MAGAZYNU... i trzeba podac numer od jakiego chce zamowic i jest kwota do wybrania czy 142 zl czy 153 etc.. A ja chce tylko numer grudniowy i nic poza tym

PS a do kogo ten e-mail jest?

beata.jankowska@bauer.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, racja. W poczcie polskiej nie maja pracownikow i paczki siedza tam nawet nawet kilka miesiecy...Pewnego razu dostalem nr 10 dni pozniej, ale przedtem sobie kupilem nowe cda. (no bo jak przetrwam bez tego narkotyku?) No i mialem dwa takie same nry...

Zwykle listonosz dostarcza cda do sasiadki, ktora zawsze jest w domu, bo moja skrzynka za mala (nie mieszkam w bloku). Ostatni nr listonosz (chyba to był inny, niz ten co zwykle) wcisnal mi do skrzynki...Arghhh! Pogiety w polowie nie mowiac o tym ze podarty, i wystajacy (ktos go mogl ukrasc!), a na dodatek nie moglem go wyjac, wiec zepsulem skrzynke. No i mialem 2 takie same nry <lol>

Na szczesie mam juz nowa, duzo i solidna skrzynke na moje cda. 5 dych w plecy... Moglibyscie dawac taka skrzynke w prezencie do prenumeraty ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny raz na cd-action muszę czekać przez weekend. Dobrze że to ostatni numer prenumeraty bo przez zmianę daty wychodzenia cd-action na czwartek i polityki poczty (przynajmniej na moim osiedlu), że gazety roznoszą we wtorki, środy i czwartki bym się musiał przyzwyczaić a tak bez stresowa mogę wrócić do co miesięcznych kilometrowej przechadzki po gazetę(w jedną stronę). Takie są czyste walory życia na przedmieściach małego miasta w kraju gdzie państwowa poczta szwankuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty weź mnie nawet nie denerwuj... Gdyby nie niższa cena i prezent to bym prenumeraty nie brał... Chyba to że płacę wcześniej powinno mi dawać przywilej czytania wcześniej... A nie że dostaje tydzień po tym jak się "ekszyn" w sklepie pojawi... Poczta Polska SUX ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jeżeli ktoś czytający tego posta waha się czy zaprenumerować CDA czy nie to stanowczo odradzam! Lepiej iść do kiosku co miesiąc i zapłacić te 15zł, bo to co dostaję do rąk to w najlepszym określeniu SYF! Syf za który nikt nie zapłaciłby nawet 5zł... Oczywiście chodzi mi o stan fizyczny czasopisma, który jest po prostu tragiczny. Żeby było śmieszniej co miesiąc jest gorzej (do tej pory dostałem 3 numery z 12). Marcowy numer od strony grzbietu jest rozdarty na szerokość 1/4 czasopisma! Dzięki temu mam też przyjemność oglądać jak czasopismo jest sklejane. Ja wiem, że taka wiedza jest bezcenna i pewnie w inny sposób nie zdobyłbym jej. Ale ten numer nadaje się jedynie na śmietnik! Nawet antyfan nie weźmie do rąk czegoś takiego... Mam zatem jedno pytanie czy coś z tym da się zrobić? Czy już cały rok będę dostawał CDA w stanie agonalnym?

Już w tej chwili mogę powiedzieć, że prenumeraty z pewnością nie przedłużę. No chyba że nastąpi jakiś cud w który wątpię. Zastanawiam się też w jakim stanie przyjdzie następny numer. Jakoś zawsze wydaje się że gorzej być nie może ale jednak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... przez ostatnie 3 miesiące był spokój. Dostawałem CDA dokładnie w dniu premiery. Ale znowu się zaczyna... No nic, może przyjdzie jutro.

U mnie podobna sytuacja.Mam nadzieje,ze jutro przeczytam najnowsze CDA. I znów widzę triumfalne spojrzenie nie-prenumerowiczów, którzy wracaja z kiosku z nowym CDA w ręku...:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem na pewno nie jest listonosz. Z pewnością numer nie był na siłę wciskany do skrzynki gdyż te CDA dostałem bezpośrednio do rąk. Czarna folia w którą pakowany jest miesięcznik też nie była uszkodzona. Nic nie zapowiadało takiego stanu :| Na dodatek mieszkam bardzo blisko warszawy (chyba stąd rozsyłane jest CDA). Wcześniej prenumerowałem np SS w czasach gdy pisma było znacznie cieńsze i podatniejsze na uszkodzenia a jednak nidgy nie dostałem czegoś w takim stanie. Ehh a może do czterech razy sztuka :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek mieszkam bardzo blisko warszawy (chyba stąd rozsyłane jest CDA).

Ehehe, warszawiaki, myślicie że wszystko kręci się wokół stolicy?; )

Redakcja jest we wrocku a pisma rozsyłane są afaik z kielc (tak jest na nalepie na czarnym worku).

Jest czwartek, premiera była przedwczoraj, inni mogą czytać a ja 3x dziennie skrzynkę sprawdzam, ludzie. Co z tego, że pismo nadawane jest te 3 dni przed kioskową premierą jak dochodzi ładnych parę dni po niej.

Dlaczego cda nie jest wysyłane priorytetem? Jest on bodaj o 1 złotówkę droższy, więc cda kosztowałoby jakieś 13 zł w prenumeracie (i tak taniej niż w kiosku) a w wielu przypadkach prenumeratorzy mieliby pisemko szybciej, a tak jesteśmy pokrzywdzeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... przez ostatnie 3 miesiące był spokój. Dostawałem CDA dokładnie w dniu premiery. Ale znowu się zaczyna... No nic, może przyjdzie jutro.

U mnie podobna sytuacja.Mam nadzieje,ze jutro przeczytam najnowsze CDA. I znów widzę triumfalne spojrzenie nie-prenumerowiczów, którzy wracaja z kiosku z nowym CDA w ręku...:(

Tym bardziej się dziwię, ponieważ pani z działu prenumeraty obiecała wysyłać każdy kolejny numer listem poleconym. Więc teraz wygląda na to, że albo oni albo poczta sobie to olała. Ew. CDA wcale nie zostało wysłane... ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, moje cda, które dostałem w czasie prenumeraty są zdecydowanie najbardziej zniszczone ze wszystkich...

Co do opóźnien to wina stoi po stronie działu prenumeraty, a nie poczty

Skoro data nadania 18.02 to tylko dziękowac poczcie, że dzisiaj przyszło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...