Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość SunsetOfBelchatow

A ja dalej nie dostałem pisemka. I dalej się zastanawiam czy w ogóle we wrześniu dostanę. A najgorsze że w poniedziałek jadę na obóz z uniwerka i przez 10 dni pewnie nie będę miał neta ani nic i nawet nie będę mógł 12 wysłać maila z reklamacją. W tym wydawnictwie w ogóle na maile nie odpowiadają. 3 dni temu pytałem czy uwzględnią ten nr w prenumeracie a tutaj zero odzewu. Męczące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest ale to chyba zależy od farta. Prenumeratę mam od 2 numerów. Pierwszy dostałem w piątek i było spoko, niestety na kolejny nadal czekam ze zniecierpliwieniem...

Pociesze Cie że bedzie jeszcze gorzej :D zauważyłem że śrenio co 3 numer cda w prenumeracie przychodzi na czas :D tzn z opóźnieniem nie wiekszym niż 2-4 dni :)

Ja niestety nadal czekam na obecny :/ w tamtym miesiacu przyszedł nawet szybko tak wiec teraz musze czekac. Naszczęscie już niedługo koniec prenumeraty :D

Edytowano przez Havok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w koncu napisalem ze rezygnuje z prenumeraty...i co?? Nagle w koncu sie do mnie odezwano. No ale juz za pozno bylo....inna rzecz, ze dowiedzialem sie, ze dzial prenumeraty w zwiazku z narzekaniami na poczte polska, dla jakiegos wybranego procenta czytelnikow skorzystal z uslug IN Post....i sie okazalo, ze dzialaja jeszcze gorzej od poczt....dlatego nie zdziwie sie, ze te najwieksze opoznienia to wlasnie inPOST.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy zastanawiałem się nad prenumeratą ale cały czas obawiam się nieudolnego działania Poczty Polskiej. Nie ma wielkiej ochoty na wydzwanianie i wykłócanie o swoją własność. Mam kilka pytań:

- czy nie płaci się kosztów przesyłki ani żadnych innych ukrytych kosztów? Chodzi mi o to czy po zapłaceniu 142 zł (ewentualnie 153zł) czekasz już tylko na wizytę listonosza, czy okazuje się potem że trzeba coś tam jescze dopłacać

- czy Poczta tylko spóźnia się z przesyłkami czy zdarza się im również przesyłkę zgubić?

- czy te bonusy (np. plecaki) dostaje się bez problemu czy też trzeba się upominać bo ktoś zapomniał wysłać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD3 - Prezenty przychodzą razem z pierwszym ekszynem(nie wiem czy pierwszym, czy pierwszym po wpłacie na konto).

Mam małe pytanie. W sierpniowym numerze dostałem kwit, że kończy się prenumerata, wypełniłem i wysłałem, a tu zonk, bo we wrześniowym też jest. To tak jest zapobiegawczo, czy raczej muszę pisać drugi raz?

Wiem, powinienem zadzwonić, ale nie mogę się dodzwonić. Próbowałem pod wszystkie 5, czy 6 numerów i nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dziwne jest to że poczta Polska narzeka że teraz listy elektrowniczy > od tradycyjnych, a i tak wszystko przychodzi z dużym opóźnieniem, no + wprowadzenie priorytetów mimo że listów coraz mniej (zarabiają ostro), też czekam końca prenumeraty bo kilka dni czekania na CDA + nowe "euro-spełniające-standardy" skrzynki są za małe i muszę na pocztę śmigać, także oprócz ceny prenumerata straciła swoje zalety :( (a najlepsze jest to że nie z winy redakcji, po trudno Ich obwiniać za zbyt duży format pisma, czy wysyłanie, jak go jeszcze nie ma poskładanego żeby na czas doszło)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko.

Chciałem zamówić sobie prenumeratę ale nie mam możliwości zapłacić za nią kartą. A nie posiadam też najnowszego nr by zrobić to listownie.

Problem jest też taki że chciałem zamówić prenumeratę od 08 nr w nie chce kupować 2x tego samego egzemplarza.

Więc podsumowywując, jest jakiś sposób bym mógł zamówić prenumeratę od 08 egzemplarza bez kupowania aktualnego i bez możliwości płacenia kartą?

ps: chodzi mi też o prezent a we wcześniejszych numerach nie ma go do wyboru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja złożyłem zamówienie na prenumerate w bauerze, tak żeby od tego numeru już mi przysyłali... nic jeszcze nie płaciłem bo czekam aż mi przyślą ten "imienny druk, który mozesz wykorzystac do zaplaty np. na poczcie...". i jak narazie nie dostałem ani tego druczku, ani magazynu..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druczek przychodzi po kilku dniach... A ja mam inne pytanie, za prenumeratę zapłaciłem od razu po zamówieniu... Druczki dostalem jakis czas temu, ale oczywiste jest, ze nie placilem drugi raz... Czy uwzglednia mi to, czy specjalnie beda czekac az zaplace razem z tym ich tytulem co na druczku jest. Jesli tak, to musze im zglosic ta sprawę, ale najpierw wolę się zapytać was...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...