Skocz do zawartości

Polecane posty

To już chyba 5 raz od rząd... Wszystko jest w porządku, poza zawsze zagiętym którymś rogiem, ale tego się nie czepiam akurat, transport w takiej cieniutkiej folii nijak nie zapewnia bezpieczeństwa, a pocztowcy nie mają czasu się bawić w głaskanie czarnych paczek.

A swoją drogą, u mnie są chyba opóźnienia właśnie dlatego, że ktoś sobie to CDA czyta u nas na poczcie -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą, u mnie są chyba opóźnienia właśnie dlatego, że ktoś sobie to CDA czyta u nas na poczcie -.-

Właśnie dostałem nowy egzemplarz czerwcowego(ten co dostałem był ostro pogięty + nie miał płyty), i co się okazało? Płyta jest, gazeta poza dziabniętym rogiem jest ok, tylko insider ma literkę R w nazwie pokolorowaną długopisem. ocb

A na lipcowy jeszcze czekam, ale mozna sie przyzwyczaic do naszej poczty ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam od wtorku i dalej nie przychodzi, nie wiem czy to jest jakas roznica, ale to pierwszy numer z prenumeraty, juz mi sie nie chce czekac, ale poczekam te 10 dni i jak nie przyjdzie to zadzwonie do dzialu prenumeraty, bo powoli mnie to denerwuje, ze niektorzy maja w dzien premiery, a inni maja kilkodzienne spoznienia :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dzisiaj dostalem CDA, i nie ma tego druczku do wplaty pieniedzy, co mam zrobić? jak mam wplacic pieniadze skoro druczku nie ma? jak ten druczek wyglada, jest maly, jest wkladady luzem do czasopisma? i nie dostalem takze insidera, ktorego zawsze nei czytam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, ja tez zazwyczaj dostaje (nr wychodzacy we wtorki) w czwartek, czasem w pt.

A na biezacy caly czas czekam.

Wybralem prenumerate bo i tak kupuje kazdy nr, wiec sa oszczednosci.

No i wygodniej jak do domu przychodzi, ale przy takich opoznieniach argument wygody zaczyna sie wykruszac :(

Musze sie powaznie zastanowic nad przedluzaniem pr. na 4ty rok. :unsure:

Wiem ze to wina "dostawcy", nie "producenta" ale ktos tego dostawce wybral (pewnie ze wzgledow ekonomicznych).

Ja w kazdym bylbym w stanie troszke wiecej zaplacic za prenumerate i miec wieksza pewnosc ze dojdzie w terminie

(i dojdzie w ogole - PP lubi sobie postrajkowac, wprawdzie nr wowczas doszedl bez wielkich opoznien, ale obawa byla...)

Zdaje sobie sprawe ze to uwagi bardziej do wydawnictwa niz redakcji (tam tez bede uderzal), ale jak sadze CDA jest na tyle waznym "skladnikiem" firmy ze tez ma cos do powiedzenia.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też doszło już Cda, co do kolegi co pisał wcześniej, ja też otrzymałem otworzonego cda (pierwszy raz od 2 lat).

Wiem że ktoś go czytał ponieważ płytka jest zawsze włożona w pismo, a tam latała luzem.

Jeśli problem się powtórzy to idę ze skargą na pocztę :|

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybciej bo poczta lotnicza,a potem juz przejmuje go poczta angielska... brzmi smiesznie ale tak jest...

:lol: jak siedziałem w IRL. to numery potrafiły przyjść w odstępach dwutygodniowych - a miałem priorytetową lotniczą (drożej już się nie dało :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie przeraziliscie....zamowilem w poniedzialek prenumerate...ale dopiero teraz przeczytalem watek na forum. wyglada na to ze byl to blad.... Moje obawy sa tym wieksze, ze we wtorek napisalem do bauera do dzialu prenumeraty i zadalem kilka pytan....do dnia dzisiejszego cisza..... ta cisza + ten watek na forum = zastanawiam sie czy dobrze zrobilem? Zaczynam zalowac, ze przelew zrobilem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie prenumeraty mają takie opóźnienie? I czy faktycznie listonosz może mi pogiąć cały sprzęt, zwłaszcza, że nie mam dużej skrzynki i gazeta się nie zmieści? Właściwie jak to jest, mam skrzynkę tylko na listy, gazeta tam za zadne skarby nie wejdzie, a chcę zamówić prenumeratę... Jak nikogo nie będzie w domu, to będę musiał lecieć na pocztę odebrać pisemko??? CDA kupuję co miesiąc, więc po co mam przepłacać te 36 zeta? I stąd też te pytania, nie chcę się wkopać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SunsetOfBelchatow

A ja zamówiłem sobie prenumeratę ok tygodnia przed premierą kioskową i bardzo mnie zastanawia czy mimo tego że zaznaczyłem że w prenumeracie chcę dostać nr wrześniowy to zastanawiam się czy zostanę pominięty czy nie. Na szczęście mam dość dużą skrzynkę. CDA się chyba zmieści. Oby. Fajnie by było gdyby zamiast przez PP wysyłali je przez np. inPost. Z niecierpliwością czekam na koniec monopolu w Polsce. W końcu takie molochy jak PP, TP, PKP i inne będą się musiały dostosować do europejskich standardów, albo odejść w zapomnienie i bankructwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam w poprzednim roku CDA wychodziło w czwartki więc prenumerata wysłana na początku tygodnia zwykle dochodziła w dzień premiery a czasem nawet dzień przed. Teraz wysyłka w poniedziałek a premiera we wtorek więc najpierw przychodziło w czwartek a od kilku numerów w piątek (właśnie czekam na listonosza).

Raaistlin, bardzo możliwe, że trzeba będzie odbierać na poczcie bo przecież listonosz nie może zostawić przesyłki pod drzwiami. Ja specjalnie zamawiając prenumeratę zainwestowałem w dużą skrzynkę i jest ok. Jeżeli już mówić o jakichś zagięciach to tylko grzbiet czasem ucierpi a raz miałem róg okładki zagięty czyli nic poważnego. Jedyna bolączka prenumeratora w moim przypadku to te kilkudniowe opóźnienie, ale już przywykłem i da się przeżyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O opóźnienie tutaj nie chodzi, CDa kupione we wtorek do teraz zostalo przeczytanie w nieznacznym procencie... Po prostu nie mam czesto czasu ani ochoty, zeby w tygodniu na dluzej zaglebic sie w lekturze. Wiec takie dopiatkowe opoznienie na mnie zbyt zlego wrazenia nie robi... Hmm, inwestycja w skrzynke? A czy aby czasami wtedy koszty nie beda wieksze niz za CDA w kiosku? Swoja droga, do kiosku idac musze przejsc kolo poczty, wiec roznicy chyba duzej nie ma, gdzie odbieram CDA... A zawsze taniej. Dzieki za rozjasnienie mi pewnych spraw, przekonales mnie, ze jednak warto zaryzykowac i zostac tym szczesliwcem ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża skrzynka zawsze się przyda, nie tylko do CDA, zwłaszcza, że długo może Ci służyć. Można by podawać przykłady, że nie było np. płyty, albo przesyłka była otwierana na poczcie. W wątku o nowym numerze były przypadki, że i w egzemplarzach kupionych w kiosku nie było płyty więc nie ma co tu narzkeać na prenumeratę. O ile wcześniej w tym wątku pisałem, że to ostatnia prenumerata ze względu na te opóźnienie w przesyłce o tyle teraz zdanie zmieniłem i zamierzam wykupić ją na następny rok. Powiem szczerze, że na początku spodziewałem się nie wiadomo jakich przygód z prenumeratą po przeczytaniu tego wątku a jest zupełnie normalnie. Poza tym oszczędność + prezent do wyboru. :)

EDIT: Przed chwilą doszła przesyłka, wszystko w stanie bardzo dobrym, pismo, płyta, tip100maniak i starter do Heyah jest :)

Edytowano przez chapnik87
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ prezent do wyboru. :)

Za który trzeba dodatkowo zapłacić... Są miesiące, że jest to nieopłacalne... Muszę spojrzeć, co oferują w tym...

Duża skrzynka na pewno by się przydała, ale za rok wyjeżdżam na studia i po skrzynce mi nic nie pozostanie, a rodzinie w zupełności wystarcza taka, jaka jest teraz... Więc specjalnie nie widzę powodu, dla którego miałbym ją kupować... Mieszkam w małej miejscowości i listonosz zawsze dzwoni do drzwi, jesli sie cos nie miesci... Więc ktoś z domu zawsze może odebrać, a jesli nikogo nie bedzie, coz- bede biegal na poczte...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomniałem, że jest jeszcze opcja tańsza bez prezentu bo sam brałem z prezentem. Tylko się cieszyć, że jest tyle możliwości prenumeraty. Jak ktoś jest w domu to problem z głowy i na Twoim miejscu też bym wtedy w skrzynkę nie inwestował. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji człowieka i ciężko tu coś radzić nie znając faktów :)

Zabieram się za lekturę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem nowe CDA. Późno, ale cóż... Mam tylko pytanie. Nadal zakończenie prenumeraty jest oznajmiane wkładką w dwóch ostatnich numerach? Przynajmniej tak miałem rok temu... Teraz dostałem 12 numer, a tu nic nie ma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wcześniej, ale to było spowodowane wysyłką kilka dni przed premierą. Wczoraj spojrzałem sobie na datę nadania a tu 02.09.2008r. czyli dzień premiery. Niestety poczta polska niczym bajkowy heros nie przemierzy w ciągu kilku godzin tej odległości z moim pisemkiem pod ręką i opóźnienie conajmniej trzydniowe w moim wypadku musi zaliczyć. Mam tylko nadzieję, że nie będzie gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...