Skocz do zawartości

Polecane posty

No cóż numer 11/07 nie dotarł. Zadzwoniłem, reklamacja przyjęta. Ponieważ była to już moja trzecia reklamacja w ciągu zaledwie 9 miesięcy każdy następny numer ma być wysyłany poleconym. Szybciej nie dojdzie (raz polecony szedł 2 tygodnie...), ale chociaż dojdzie. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta Polska niestety potrafi ... Do mnie nie dotarl list przypominajacy o konczacej sie prenumeracie. A CDA wysylane do mnie bylo poleconym prawie od samego poczatku tejze. Stwierdzilem, ze dluzsze oczekiwanie i latanie na poczte po odbior pisma zazwyczaj w srednim stanie "technicznym" (obdarcia, zagiecia) nie jest warte tych "kilku" PLN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo, grudniowy numer CDA dotarł do mnie w dniu dzisiejszym.Nie zmienia to jednak faktu,że październikowy numer mimo zapewnień pani z prenumeraty (w październiku!), że "reklamacja została uwzględniona a numer wysłany" nie dotarł do mnie do dnia dzisiejszego.Rozumiem,że to,iż nie dostałem październikowego numeru CDA może być najprawdopodobniej winą naszej "ukochanej" poczty ale ,że nie dostałem egzemplarza z reklamacji to według mnie nie wina poczty a raczej "prawdomówność " pani z Działu Prenuneraty. Jestem więc stratny jeden numer CDA + kasa ,za którą kupiłem sobie w kiosku 10 numer CDA ( i dobrze zrobiłem ,bo gdybym zaufał prenumeracie pewnie bym go nie miał).Nie zamierzam już więcej dzwonić i upominać się o ten zaległy numer bo wydaje mi się,ze powinien wystarczyć jeden telefon i być wszystko załatwione (ja dzwoniłem chyba z 5 razy i za każdym razem była zmieniana wersja co do terminu wysłania zaległego CDA.Raz mówiono mi,ze juz wysłano a za drugim już ,że dopiero wyślą itp.).Przeboleje te kilka złotych, w końcu pracuję i zarabiam pieniadze choć przecież nie po to ,żeby "tracić" je za czyjes błędy i olewanie klienta. Niestety uważam,że traktuje się "nieprofesjonalnie" osobę,która już kilka lat ma prenumeratę i dzięki temu stała się jednym ze stałych czytelników CDA. Cieszę się ,ze grudniowy numer dotarł o terminie,jednakże powyższy incydent ( wcześniej też był problem z bodajże jednym nieprzysłanym numerem na szczęście dosłanym i z terminem dostawy prenumeraty) spowodował,że to ostatnia moja prenumerata CDA i proszę o ile czyta to ktoś z działu prenumeraty lub redakcji CDA o nieprzysyłanie przedłużenia prenumeraty w ostatnim numerze CDA.Cześć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo, grudniowy numer CDA dotarł do mnie w dniu dzisiejszym.Nie zmienia to jednak faktu,że październikowy numer mimo zapewnień pani z prenumeraty (w październiku!), że "reklamacja została uwzględniona a numer wysłany" nie dotarł do mnie do dnia dzisiejszego.

>>Cholera. Poslij na priv swoj adres, a wysle ci ten numer z redakcji, plus jakis bonusik za oczekiwanie i w ogole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki!!!

Można zamówić jeden konkretny numer archiwalny CDA??

Jak tak, to jak to zrobić??

Mozna ale mamy archiwalia na rok wstecz, zatem jesli jest np. w kioskach 12/07 to najstarszy archiwalny jest z 12/06.

A jak - w prenumeracie jest na czerwono bodaj to opisane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie mogłem się dostać na forum, więc napiszę dopiero dziś. Tak jak Shrek35 nowe CDA dostałem na dzień przed premierą. Był wysłany poleconym, więc mogę oczyścić Bauer ze wszystkich wcześniejszych zarzutów - teraz wiem na 100%, że to przez pocztę polską pismo nie dochodziło. Tak więc mam nadzieję, że to już koniec moich problemów. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostaje albo dzień przed premierą lub góra do 5 dni po i nie narzekam :) a co do brakujących elementów raz mi się zdażyło z jakimś plakatem i książeczką cda, ale napisałem meila z zazaleniem i pani z obsługi powiedziała że wyślą w 2 paczce i słowa dotrzymali ;)

PS nr grudniowy dostałem dzień przed kioskową premierą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym dzięki Smugllerowi dostałem w końcu zaległy październikowy numer CDA:) Dzięki i zyczę lepszej pracy Działu Prenumeraty aby jak najmniej było takich sytuacji.narka

Ten to ma szczęście... Dostał co chciał i wcale sie długo nie naczekał (w porównaniu ile ja czekałem:P hehe).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zamówić prenumeratę ( robię to po raz pierwszy ) i mam takie pytanka:

1. Tam gdzie są okienka na tekst "Zamawiam CD-Action od numeru" to wpisujemy datę czy numer wydania?

2. Nie mam karty kredytowej, zatem CDA będzie do mnie dostarczane do domu ( czy do kiosku?) każdego miesiąca a ja będe płacił za każdy numer, czy dostane jakiś rachuneczek zbiorczy i wpłace raz daną kwotę za wszystkie numery?

3.W opcjacjach prenumeraty na druczku jest możliwość "Na 12 miesięcy w cenie 153 zł + mp3" a jeżeli w ofercie jest mysz Sharpa. To co w końcu otrzymam?

4. Dlaczego jest tak mało krateczek na email xD?

To tyle z moich pytań, z góry dzięki za odpowiedzi.

add1. Widzę, że ten temat nie jest oblegany ale liczę, że ktoś naprawdę pomoże. Droga Redakcjo proszę pomóżcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak: Myslalem ze pogram sobie w hity z nowego CDA jeszcze przed sylwestrem, a tu juz 30 grudnia i jeszcze nie mam go w domu. Czytalem na stronie, ze jezeli sie nie pojawil 28 grudnia to prawdopodobnie nastepengo dnia i zeby sie nie martwic. No to czekalem nawet do 29... :( Wiedzialem, ze prenumerata moze sie opoznic i nie wiem czy to wina poczty czy wydawcy czy jeszcze czegos innego, ale zywilem nadzieje, ze chociaz raz prenumerata dojdzie na czas i dostane CiDiAka przed sylwestrem. Mylilem sie... Czy tylko ja mam taki problem, czy inni prenumeratorzy tez jeszcze czekaja na nowego CDA??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak: Myslalem ze pogram sobie w hity z nowego CDA jeszcze przed sylwestrem, a tu juz 30 grudnia i jeszcze nie mam go w domu. Czytalem na stronie, ze jezeli sie nie pojawil 28 grudnia to prawdopodobnie nastepengo dnia i zeby sie nie martwic. No to czekalem nawet do 29... :( Wiedzialem, ze prenumerata moze sie opoznic i nie wiem czy to wina poczty czy wydawcy czy jeszcze czegos innego, ale zywilem nadzieje, ze chociaz raz prenumerata dojdzie na czas i dostane CiDiAka przed sylwestrem. Mylilem sie... Czy tylko ja mam taki problem, czy inni prenumeratorzy tez jeszcze czekaja na nowego CDA??

To samo, jeszcze została nadzieja że dzisiaj bedzie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed chwila przyszedl listonosz i dostalem CDA... Widac poczta polska zajmuje sie takimi sprawami dopiero po sylwestrze... To ciekawe co sie dzieje, jak ludzie sobie kartki swiateczne wysylaja... Najwazniejsze, ze dostaniemy dzisiaj CDA, chociaz czasami mysle ze lepiej by bylo, gdyby nasze czasopismo ukazywalo sie przed swietami... a jesli jest to niemozliwe to przynajmniej dla prenumeratorow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...