Skocz do zawartości

Polecane posty

O 14 skrzynka była pusta, o 15 15 czekał tam na mnie czarny worek.

Tym razem poczta nie zawiodła, ale cda zostało wysłane we wtorek, czyli w dzień kiedy wszyscy "normalni" mogli kupić ten numer w kiosku. Nawet gdyby poczta trzymała się swoich widełek to mógłbym ten numer dostać w środku następnego tygodnia, tragedia w trampkach ;/

Swoją drogą, ciekawe dlaczego worek był szeroki na 1,5 szerokości pisma, tak że kawałek zwisał smętnie; p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze te same problemy... Znowu nie ma CD-Action, bo poczta polska nie lubi sie spieszyc. Wydaje mi sie, ze nie byloby tych problemow, gdyby cd action byloby przesylane poczta kurierska... ech nie ma co nawet marzyc... Znow weekend bez pisma, ale na szczescie mam wolny przyszly tydzien :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 lutego 2008 r.Dzień wolny od pracy. Godzina mniej więcej 11.30. Za oknem pochmurno, deszcz delikatnie stuka o szybę. Dzwonek do drzwi, czuję szybsze bicie serca. Czyżby to...?. W drzwiach stoi Pani listonosz a w ręku trzyma prostokątną paczkę, owiniętą w czarna folię...No i dzień mam z głowy. Idę czytać nowiutkie CDA,czego pozostałym wygłodniałym prenumerowiczom CDA życzę:) narka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale szczesciarze... ja nadal musze czekac. 1 dzien wolnego tygodnia zmarnowany. Chyba zmienie zdanie co do prenumeraty... ale to juz prawie tydzien opoznienia. Moze jednak przyszlo, tylko ktos podstepnie wlamal sie do skrzynki pocztowej i buchnal mi sprzed nosa?? :cry: Mam nadzieje, ze nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem wściekły =.= Nie dość że opóźnienia to jeszcze zawsze numer jest zagjęty <wali głową w klawiaturę ze złości> "flh/DGgsdakgjsadkgdsagbgsaskjfhs s lsdglhksdfgsdlgkh"

Na dodatek nie było teraz Insaidera, mogę się ubiegać o dosłanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem wściekły =.= Nie dość że opóźnienia to jeszcze zawsze numer jest zagjęty <wali głową w klawiaturę ze złości> "flh/DGgsdakgjsadkgdsagbgsaskjfhs s lsdglhksdfgsdlgkh"

Na dodatek nie było teraz Insaidera, mogę się ubiegać o dosłanie?

Insidera w tym miesiącu nie było :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem roczną prenumeratę 21 lutego. Prenumerata ma się rozpocząć właśnie od numeru lutowego. Jak myślicie, kiedy mogę się spodziewać pierwszej dostawy? :roll:

Tak się zastanawiam, czytając ten wątek czy dobrze zrobiłem zamawiając prenumeratę. Widzę, że jest nie za ciekawie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem roczną prenumeratę 21 lutego. Prenumerata ma się rozpocząć właśnie od numeru lutowego. Jak myślicie, kiedy mogę się spodziewać pierwszej dostawy? :roll:

Tak się zastanawiam, czytając ten wątek czy dobrze zrobiłem zamawiając prenumeratę. Widzę, że jest nie za ciekawie :(

IMO, źle zrobiłes ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem roczną prenumeratę 21 lutego. Prenumerata ma się rozpocząć właśnie od numeru lutowego. Jak myślicie, kiedy mogę się spodziewać pierwszej dostawy? :roll:

Tak się zastanawiam, czytając ten wątek czy dobrze zrobiłem zamawiając prenumeratę. Widzę, że jest nie za ciekawie :(

IMO, źle zrobiłes ;]

Wszystko zależy, jakie masz szczęśćie do poczty polskiej. W pewnych wypadkach dostawa kuleje, w innych jest ok. Ja w każdym razie chętnie bym wziął prenumeratę, ąle ze względu na pocztą polskę wolę jej unikać. Mam nadzieję, że CDA kiedyś wprowadzi możliwosć transportu formą firmy kurierskiej. Wypadnie to owszem drożej, ale jest o wiele większa szansa, że przesyłka będzie dostarczona na czas. A tak wogle to numery z prenumeraty powinny do cie przyjść minumum dzień przed oficjalną sprzedażą otrzymanego numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem roczną prenumeratę 21 lutego. Prenumerata ma się rozpocząć właśnie od numeru lutowego. Jak myślicie, kiedy mogę się spodziewać pierwszej dostawy? :roll:

Tak się zastanawiam, czytając ten wątek czy dobrze zrobiłem zamawiając prenumeratę. Widzę, że jest nie za ciekawie :(

IMO, źle zrobiłes ;]

Blablabla, ja wziąłem bo miałem 150 zł (święta!) a w roku zawsze jestem wyczyszczony z pieniążków i często nie mam na cdactiona. I w sumie nie narzekam, bo dostałem odtwarzajkę mp3 i numerki dochodzą do mnie do skrzyneczki, nie muszę latać po mieście w poszukiwaniu jakiegoś lepszego numeru.

Propo dostawy, ja zamówiłem 30 grudnia, 2 wysłali proformę itd, 14 doszły do mnie te kwitki(poczta;/) i już 25 stycznia bawiłem się nowym numerem.

Problem w tym, że aktualnie w kioskach jest numer marcowy, więc ten twój lutowy przyjdzie pewnie razem z innymi ; pp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...moze ja sie wypowiem, niejako obiektywnie-obustronnie; o co chodzi? Juz tlumacze :)

Mozna powiedziec, ze "Poczta" jako instytucja plynie niejako w zylach moich, poniewaz z dziada , pradziada bla bla bla az po moja mame , wszyscy pracowali(ona pracuje) na poczcie wlasnie. Ale do rzeczy....

Zamowilem sobie prenumeratke okolo 12 stycznia, poczawszy od numeru lutowego. Dla pewnosci obdzwonilem Bauer-a , utwierdzajac sie w przekonaniu, ze wszystko bedzie zgodnie i na czas...Wiec czekalem sobie, czekalem cierpliwie...mniej wiecej 12 lutego moja cierpliwosc wyszla na czas blizej nieokreslony. Korzystajac z tego faktu, napisalem maila do Pani Beaty; kulturalnego, milego , proszac tylko o date wyslania i powod zwloki. Dowiedzialem sie, ze numer zostal wyslany dzien po premierze, listem ekonomicznym bla bla bla, oraz, ze (data otrzymania odpowiedzi) jutro numer pojdzie listem poleconym. Wiec( tak, znowu:)) czekam...Faktycznie, minely dwa dzionki i numer przyszedl. Przyszedl, ale bez dokumentow do zaplaty za prenumerate, ehhh...kolejny mail, tym razem o same dokumenty - przeprosiny, zapewnienie wyslania nazajutrz... W miedzyczasie dochodzi do mnie numer marcowy, nadal bez dokumentow do zaplaty.W koncu i to doszlo - chwala Bauerowi :-)

Tak oto skonczyla sie (jak narazie) moja walka o CZASOPISMO :)

Teraz o poczcie jako takiej :

Z doswiadczenia wiem, ze przytlaczajaca wiekszosc wyslanych listow, paczek, kartek, przekazow "dochodzi" do adresata. Jakby cos zaginelo , nie dotarlo, to taki listonosz ostro po du... po zyci by dostal, wlaczajac w to przewidywane konsekwencje, wiec analogicznie nie oplaca sie ryzykowac kradziezy , z ktorej profity wyniosa 15 zl

Moj osobisty wniosek, poparty obserwacjami? Coz, ludzie to nie maszyny(heh, blyskotliwe), kazdy moze popelnic blad, a biorac pod uwage, ze takich prenumeratorow,nie tylko CD-ACTION maja od ch..olery delikatnie mowiac, moga po prostu nie ogarnac wszystkiego.

Ale to moje prywatne przeyslenie ;)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze jedno wymowne zdanie:

Odkąd mam prenumeratę (tj. lipiec 2007) nie dostałem ANI RAZU CDA w dniu kioskowej premiery.

Płacisz 20% mniej i masz prezencik, więc jakaś rekompensata jest. Ale serio priorytet by się przydał ;d

Moze nawet nie priorytet, ale chociazby polecony za potwierdzeniem odbioru

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem że prenumeruję tylko dlatego że na dłuższą metę jest to oszczędność. A i o gratis można się czasem pokusić. Myślę że żeby CDA dochodziło w lepszym stanie to Wania będzie musiał z listonoszem pogadać na temat szacunku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta Polska - i wszystko jasne. Osobiście wolę sam cieszyć się chwilą nabycia CDA, a po drugie czekanie tydzień dłużej, co jak każdy wie zdarza się za często PP, mi nie odpowiada. Gdyby to byłą przesyłka kurierska to ok, ale przecież bez sensu wysyłać towar za 15 zł kurierem (broń Boże nie sugeruje, że cena jest za niska! :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...