Skocz do zawartości

Polecane posty

Cys, kłamiesz, nie wierzymy Ci :P

R1 - nie przyszło by w środę. Poczta ma swoje dobre dni i potrafi dostarczyć coś wcześniej, zwłaszcza jeśli wolimy, żeby było później. Poza tym, nie mogą nadawać zbyt wcześnie, bo sami go nie mają :P Poza tym, sporo jest cwaniaczków, którzy jeśli znajdą w necie to nie kupią, bo i po co skoro już przeczytali?

Edytowano przez Gofer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja wole mieć w poniedziałek i żeby se cwaniaczki poczytały ;], niż nie mieć nawet w czwartek i życ w niepewności czy bedzie na weekend...

Jak dla mnie to dział prenumerety strzelił gafe totalną teraz, bo większego opóźnienia niż 2 dni jeszcze nie miałem ;f

(zazwyczaj mam dzien po)

Dobrze że sie prenumerata kończy xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zwykle dochodziło w czwartek, a tu dzisiaj zdziwko i nie ma. Ale słyszałem, że poczta ma opóźnienia po długim weekendzie i nadrabiają zaległości. Ponoć nawet priorytety przychodzą później niż zwykle. Ale co zrobić...

Trzeba poczekać do końca prenumeraty a potem w dzień premiery o 7 do kiosku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię pospać ;)

dzisiaj dostałem chociaż miałem nerwy, bo pierwsze myśli stojąc przed skrzynką do cenzuralnych nie należały, wiadomo - czarna folia a w skrzynce zwykle czarno jeśli jest pusta, ale to jest niezwykłe uczucie jak poddenerwowanie zmienia się w radość ;)

cały dzień zleciał szybciej niż powinien a nawet pełniaków nie zdążyłem zainstalować, świetny numer :)

Edytowano przez wies.niak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daaaawno, dawno temu, jakoś ok 65tego numeru prenumerata przychodziła dokładnie w terminie. Potem miałem przerwę w prenumeracie, przerzuciłem się na detal, a teraz, jak wróciłem, faktycznie - opóźnienia są, okładki zdarzają się pogięte, no ale trudno.

Oszczędność kasy i fakt, że przez cały rok nie muszę zastanawiać się nad tym 15zł ekstra co miesiąc są dla mnie wystarczającym argumentem, żeby prenumeratę kontynuować.

(JEDNAK mogłoby być 10x lepiej, drodzy Państwo z działu prenumeraty!!)

A argument o torrentach itp rozbija się we mnie pustym śmiechem :]

Przecież, jeśli już coś takiego ma się zdarzyć, to zdarzy się w dniu prenumeraty i taki eloziomek, co to chce być przez swoje 27 sekund jakimś super cwaniakiem i tak sobie go ściągnie (chociaż przyznam się, że - może dlatego, że się tym nie interesowałem - ja akurat o takich sytuacjach jeszcze nie słyszałem :huh: ).

Coś mi mówi, że w takiej sytuacji różnica tych 2 dni nie robi im żadnej różnicy. Oczywiście, fakt, że CDA wyjeżdża z drukarni w określonym dniu jest już zagadnieniem nie do przeskoczenia, ale kolega powyżej słusznie zauważył, że są inne firmy oferujące usługi pocztowe...

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... no i minął tydzień od wysłania cda do mnie, przynajmniej tak mi powiedzieli z działu prenumeraty że 12.05 zostało wysłane. A cda nie widać :/

Brak mi słów, kupuje cda od kilku lat i zachciało mi sie prenumeraty i to rocznej :/ jeszcze tylko kilka miesięcy i nigdy więcej prenumeraty.

Przez 6 miesięcy tylko jeden numer przyszedł na czas, a jeden w ogóle :/ co prawda później dostałem dwa numery ale chyba nie o to chodziło w prenumeracie ?? Pomijam już fakt że cda przychodzi do mnie tak jak by listonosz je w d...e przyniósł :/

W skrócie, poczta suxxx a listonosz niech zacznie sie bać ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent, oszczędność kilku złotych i pewność, że będę CDA miał(zdarza się, że nie ma ekstra 15 zł w miesiącu) trzymają mnie przy prenumeracie. No ale to co wyczynia poczta, to przechodzi ludzkie pojęcie, te opóźnienia są straszne... Drogie panie z prenumeraty, nie żywię do was urazy, ale ubłagajcie przełożonego o zmianę dostawcy. Nawet jakby miała prenumerata pójść lekko w górę.

P.S - Jak sprawdzić, ile zostało do końca prenumeraty? Tylko telefon do miłych pań?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem szczęśliwym posiadaczem :D wreszcie, aby tydzień opóźnienia:/ Bałem się że prędzej mi sie urlop skończy niż cda dojdzie. I nawet wygląda tak jak by listonosz je przyniósł w torbie a nie w d....e :D i folia cała. Zdaje się że przez te strajki antyfan który zawsze czytał moje cda tym razem go nie dorwał :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ymir

Jeśli do tej pory ktoś z was nie ma swojego egzemplarza niech sprawdzi na poczcie - może zalega.

Ja kiedyś czekałem na numer miesiąc, nie przyszedł dopóki tata nie poszedł na pocztę i się nie zapytał ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SunsetOfBelchatow

Ech, wszystko fajnie, ale właśnie spojrzałem do majowego CDA w celu wypełnienia druku do prenumeraty. I tutaj ZONK. Po drugiej stronie mam artykuł o ciekawej książce. Trudno, już przeczytałem, wytnę, ale nie można byłoby zrobić tak, żeby za prenumeratą była jakaś reklama? Byłoby mniej szkoda niszczyć magazyn. <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, wszystko fajnie, ale właśnie spojrzałem do majowego CDA w celu wypełnienia druku do prenumeraty. I tutaj ZONK. Po drugiej stronie mam artykuł o ciekawej książce. Trudno, już przeczytałem, wytnę, ale nie można byłoby zrobić tak, żeby za prenumeratą była jakaś reklama? Byłoby mniej szkoda niszczyć magazyn. <_<

Skseruj ten druczek i wyślij. Też przyjmą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja za to dostaje podwójne egzemplaże ... znaczy juz drugi raz mi sie trafia podwójny egemplaż ...chyba maja tam troche bałaganu w tym dziale prenumeraty ...pierwszy- adres dobry imie inazwisko nie moje :lol: drugi- nie wiem jakiś bonus :blink: podwójne pisma mimo dobrego adresu ... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w sprawie dostarczenia prenumeraty nowego nru (to juz przyszly tydz.!). Jak zostanie rozwiazana ta sprawa w zwiazku ze strajkiem naszej ukochanej ;) poczty ? Wszystkie przesylki maja szanse utknac w regionalnych sortowniach i wtedy nawet osobista wizyta we wlasnym urzedzie pocz. nic nie pomoze! :ph34r:

PS. witam wszystkich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Witam, witam :)

Ja nie wykupuje prenumeraty, gdyż bardzo lubię we wtorkowy ranek jechać na rowerku do okolicznego sklepu po CDA.

Zalety i wady prenumeraty.

Zalety:

+Coroczny bonus w postaci gierki (kod z eastore), mp3, lub jakiegoś gadżetu.

+Czasami zdarzy się jakaś pomyłka i dostaniesz 2 egz. :P

+Wychodzi taniej.

Wady:

-Trzeba liczyć się z opóźnieniami

-Czasami numer jest podarty, pogięty.

-Trzeba mieć 150 zlotych, aby móc wyłożyć na raz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...