Skocz do zawartości

Polecane posty

4. Zdarza się? Jakby Ci ktoś roztrzaskał samochód to też byś tak powiedział?

Mam dzwonić? Telefon jest czynny do 16, a mnie w tym czasie nie ma, bo pracuję to co? mam specjalnie urlop wziąć?

To nie ja nie przysłałem sobie płyty...

Prezent gratis nie jest, bo płacisz za niego 11zł.

To gdzie Ty pracujesz? Nie masz nawet 3 minut przerwy żeby sie w tyłek podrapać (nowocześnie jest to 'przerwa na lunch':P)?

Możesz przecież takową przerwę poświęcić, żeby wykonać jeden telefon, no nie? Chyba że na to potrzebujesz więcej czasu (choćby po to co by zebrać w sobie odwagę/przygotować gotowy zestaw obelg i wyzwisk do odbierającego telefon [taki to ma ciężką robotę - nie ma nawet chwili, żeby sie w tyłek podrapać:)])?

Prezent - i tak wychodzi taniej niż jak byś oddzielnie kupował...

Ja jak chce prenumeratę zamówić to czekam, aż jakiś fajny bajerek będzie (niedawno mi się skończyła, ale na golarkę z ostatniego numeru się chyba nie skuszę...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. listonoszowi może po prostu podpadłeś i tyle albo ma gorszy dzień w pracy tak co miesiąc ;] ale nie twoja wina ze listonosz jest głupi. Ale skoro nie masz czasu nawet zadzwonić to gdzie znajdziesz czas na pójście na pocztę żeby odebrać paczkę.

3. Chce tylko zauważyć ze gazeta na poczatku jest w bauerze a potem na poczcie. I jeszcze chyba nie wynalezli sposobu na teleportacje gazet chyba ze ja o czymś nie wiem. Paczka z gazeta wala sie tu i tam i ulega uszkodzeniu tyle ja dostałem w stanie idealnym aktualny numer a reszta jest tylko lekko pognieciona płyta działa, czytać sie da czyli chyba gazeta nie jest odrazu do wyrzucenia ??

Jak listonosza nie widuję to mu podpadłem? Gdzie tu logika?

a co ma telefon czynny do 16 z pocztą?

Możesz zauważyć, ale ja tego nie widzę... nawet jakby to chyba Bauer nie ma jej chyba w ten sam dzień co jest w kioskach?

A to kurierów nie ma? Wydawał mi się, że można dosłać paczkę w jeden dzień, ba nawet tego samego dnia...

Chociaż fakt, że mi nie przeszkadzałoby nawet jakby się dwa, trzy dni przesyłka spóźniała, ale tydzień? to już lekka przesada...

No tak... to można tłumaczyć, że wszystko ulega uszkodzeniu... nawet zamówiony przez Ciebie telewizor (przykład), któremu podczas przesyłki uszkodzi się ramka, ale przecież oglądać telewizję się da, co nie?

a te 11 zł to z jakich wyliczeń jest ??

a odejmować się nie umie?

@Szwenio:

Jakby mi chodziło o płytę to dzwoniłbym nawet po 16, aż bym się dodzwonił.

Mi akurat o to nie chodzi, tylko o traktowanie kogoś kto zaufał całej redakcji na rok. Jednak redakcja woli zamieścić przypomnienie o przedłużeniu prenumeraty niż rzecz za, którą się płaci...

A ty gdzie pracujesz, że poświęcasz swoją przerwę na posiłek by załatwiać coś innego?

Dodzwoniłeś się kiedyś na numer przeznaczony do zgłaszania reklamacji w trzy minuty? (nie mówiąc już o załatwieniu całej sprawy)

Zresztą nie chodzi o to czy mam przerwę czy nie. Płacę, wymagam chociaż równego traktowania... proste...

Edytowano przez Send
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział prenumeraty i redakcja to dwa rozdzielne byty wydawnictwa. I to fizycznie rozdzielne. My siedzimy we Wrocławiu, oni w Warszawie i jedyne o czym wiemy, to to, że istnieją. Po za tym nasz kontakt z działem prenumeraty jest nawet mniej niż sporadyczny.

Jeśli jest problem z zadzwonieniem do nich, zawsze można napisać maila.

Kurierzy może i są szybcy, ale koszt ich usługi jest o wiele droższy niż poczty, a w niektórych przypadkach byłby nawet droższy niż cena samego czasopisma.

W przypadku zniszczenia czasopisma przez listonosza, najlepiej napisać do Poczty Poskiej pismo z taką reklamacją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sent, tak się składa, że z tym samochodem tak było. Dostałem w tyłek, zgniótł mi pan kierowca zderzak. Rzekłem mu radośnie "wesołych świąt" i pojechałem dalej. Kwestia podejścia.

Przykład z telewizorem jest głupi, jest takie coś jak gwarancja.

Opóźnienie - wina poczty polskiej. Pani z prenumeraty wysyła wszystko przed premierą kioskową.

A zagubiona płyta... Cóż, zdarza się. Jeśli trzeba zapakować x tysięcy paczek, to raz na jakiś czas się pomylić można.

A poza tym, to nikt Ci prenumerować nie karze. Nie chcesz? Nie kupuj.

Szwenio - ta golarka to była reklamówka, tak samo jak 'insajder' :P

A ja prenumeratę przedłużam co rok w październiku. Nie wiem jak to się dzieje, że w inne miesiące nigdy nie mam pieniędzy, a w październiku zawsze mam wolne 150zł o.O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwenio - ta golarka to była reklamówka, tak samo jak 'insajder' :P

Nazwa tego tematu wskazuje na to, że jednak większą lub mniejszą uwagę na dział prenumeraty zwracamy.

Nie chcę Ciebie w tym momencie wyzywać od gościa z -20 w jednym i -25 w drugim oku, gdyż mija się to z celem. :P

Po prostu zwróć uwagę co jest jako bonus do prenumeraty na stronie 181 w najnowszym CDA... :unsure:

A teraz idź i nie grzesz więcej... :D

Edytowano przez SZWENIO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja osobiście jestem zadowolony z prenumeraty. Jak powiedziałem znajomym że za prenumeratę zapłaciłem 130/150 (już nie pamiętam) parę zł a dostałem za to pisma wartości 179.99zł + plecak około 100zł co w sumie daje 279.99zł to się trochę zdziwili i stwierdzili że to się opłaca :)

Osobiście co do spóźnień nic nie mam bo to ani nie kiełbasa że jadalne nie będzie a przynajmniej będę miał co czytać gdy inni nie będą mieli :D

Jedyne co by mnie denerwowało to właśnie te uszkodzenia i braki. U mnie uszkodzić się nie uszkodzi bo pismo mam dostarczane do rąk a z brakami się jeszcze nie spotkałem.

Edytowano przez Grabarz1987
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer fajny i szczególnie że miałem sobie ostatnio chęć pograć w XIII :P a mam pytanie jak to będzie z prenumerata ?? bo jest droższy o złotówkę wiec nie wiem czy mam się udać do kiosku sam czy kiosk przyjdzie do mnie :P

Masz prenumerate? To ci wisi ile kosztuje CDA :P. Otrzymasz ten numer, bo juz za niego zaplacilesz z gory. A ze zlotowke mniej? To juz nasz problem. Ty placisz i masz. Amen. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cóż stało się... Tydzień po premierze nowego numeru a prenumerata niestety nie doszła... Czy ktoś mógłby przypomnieć nr telefonu/e-mail pod które można się zgłosić żeby został wysłany nowy numer?

Strona bauera, czasopismo tam jest wszystko co potrzeba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już wolę do kiosku się przejść i mieć wcześniej ;]

Dlatego ja zrezygnowalem ze swojej. Nie mam ochoty czekac dluzej niz inni, a mam kiosk pod domem. Dodatkowo nie chce sie pozniej bawic jak nie bedzie plyty w srodku, czasopismo bedzie uszkodzone itd itp. Ide do kiosku i mam spokoj. Ze nie mam prezentu? Nie mam, ale nie mam tez zmartwien :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, mi przychodzi średnio po 1-2 dniach od premiery, ale na 2009 nie biorę już prenumeraty (po raz pierwszy od 3 czy 4 lat). Powodem jest przeprowadzka do miasta na studia, kiosk mam tam pod blokiem i nie wiem, czy za kilka miesięcy ciągle będę miał ten sam adres ;] A w domu jestem tak rzadko, że czytam ostatnimi czasy CDA 2 tygodnie po premierze. BTW bonusy do prenumeraty made in Manta suxx i to bardzo. Dżojstik złamał się przy pierwszym ruchu (tak! Poszedł kawałek plastiku w środku i sprężyna odleciała... teraz się majta bezwładnie), mp3 ostatecznie daje radę, ale ma problem z sortowaniem piosenek (nie da się nawet odtwarzać folderami). Ciekawe jakby działała ta kamerka, którą teraz dorzucają ;] Ogólnie porządna koszulka byłaby dużo lepszym dodatkiem niż wątpliwej jakości elektronika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczny zator + święta przypadające w tygodniu i nie w weekendy spowodowały, że listonosz znów nie wrzucił radosnej czarnej przesyłki do mojej skrzynki. Do tego kolęda dziś... cudowny dzień :)

Skoro kolejny numer wychodzi w piątek ciekawe czy wysyłka będzie jak zwykle w poniedziałek bo wtedy jest duża szansa, że choć raz dostanę numer przed premierą :)

Do tego ciągle czekam na potwierdzenie przedłużenia prenumeraty opłaconej przelewem internetowym 12 grudnia, ale z racji świąt poczekam z upominaniem się do połowy stycznia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w sprawie prenumeraty!

Wysłałem z najnowszego CD-ACTION kartę pocztowa darmową w sprawie zamówienia prenumeraty na rok

i mam takie pytanie czy mogę zrezygnowac zniej jesli wysłąłem kartę pocztową z zamówieniem?

P.S Chcę zrezygnować z racji tego iż przesyłka z CD-ACTION może opoznic sie nawet o tydzien z tego co widze na forum a w przypadku mnie wielkiego fana CD-ACTION ;] to zdecydowane przegięcie,dlatego proszę o odpowiedź!

Edytowano przez kluiwert
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...