Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Letnia wyprzedaż na Steamie 2016

Polecane posty

@ZygfrydQ

Za pozno. ;) Osobiscie The Long Dark motzno polecam, fajnie sie w to gra i tytul ma fajny klimat. Wczuwka niczego sobie, do tego calkiem spoko styl graficzny. 

Dla mnie juz chyba koniec z zakupami na Steam na tej wyprzedazy, bo troche zaszalalem i wyczyscilem moja liste zyczen z wiekszosci najwazniejszych tytulow, ktore na niej mialem:

Spoiler

23hjuYE.jpg

Wciaz kusi mnie Sengoku Jidai: Shadow of the Shogun oraz NOBUNAGA'S AMBITION: Sphere of Influence, remaster Day of the Tentacle, Master of Orion,  ADR1FT oraz indyki typu pixel-artowego The Way oraz cyberpunkowego Until I Have You, ale w tym roku jeszcze beda wyprzedaze Steam. Chyba. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rankin napisał:

Może @b3rt coś doradzi :^)

Zdecydowanie DW8: Xtreme Legends. Gra mechaniką wraca do czasów części 4/5 i odrzuca idiotyczne zmiany które wpakowali w szóstce. Ma chore ilości contentu (o ile pamiętam to 5 dynastii, na każdą przynajmniej dwie kampanie), dziesiątki postaci, multum broni i wierzchowców itd. Do tego jest tańsza od Empires. W tym momencie to najlepsze Warriorsy jakie czekają na Ciebie na PC. Co prawda jest IMO o wiele lepszy Samurai Warriors 4-II, ale z tego co słyszałem to jakość portu pozostawia wiele do życzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim koszyku aktualnie znajduje się Hotline Miami 2, Legend of Grimrock i Super Meat Boy. Zobaczę ile dam radę uciupać euro ze sprzedaży kart, ewentualnie po weekendzie ruszę pieniądze z konta. Jeszcze wczoraj kupiłem DLC do Holy Potatoes! A Weapon Shop?! i LYNE, które po 20 minutach zwróciłem - serio, nie wiem czemu ludzie tę grę tak chwalą, chyba dla obrazków z achievementów, gdzie każdy odpowiada literom alfabetu, ja osobiście przy tej grze zasypiałem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZygfrydQ napisał:

promotionen.jpg

Bo dlaczego nie.

I z dedykacją dla @47 Śmieszne jeszcze jest to, że The Ball mam, więc mogę kupić ten pakiet Solus Project + The Ball, bez The Ball za 12ojro.

no spoko, w the ball i tak bym nie zagrał, a korzystając z wyprzedaży na gogu dostałem za free spelunky, gabriel knighta i dreamfall: chapters

dreamfall chapters mam już na steamie, spelunky mnie nie interesuje, a gabriel knight... mooooże kiedyś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...