Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArchieN

Runes of Magic

Polecane posty

W jakie skille najlepiej ładować punkty dla rycka/kapłana? Mam 22/18 lvl i mam z tym już nie wielki problem. Od razu mówię, że chodzę z 2h swordem, więc skille do tarczy odpadają.

Rycerzem nie chodzi się z 2h swordem! Może na początku jest to wygodniejsze, ale jak wbijesz ten konkretny lvl to do niczego się nie będziesz nadawał. Rycerz to przede wszystkim tank i do tego należy go głównie rozwijać. Polecam oswoić się z tarczą i 1h mieczem lub młotkiem, bo później będziesz narzekał, że nie biorą Cię na żadne instancje.

Jakie najlepsze 2 klasy dla początkującego w tej grze :P ?

I która rasa ^^ ?

Rasa obojętnie, najlepsza jest dowolna klasa z subką priest albo druid, gdyż zwiększa to przeżywalność. Rycerz to wbrew pozorom trudna klasa. Wojownik też niezbyt prosty. Na początek dobry jest mag (jeśli uważa się, gdzie się pcha), łotr (chociaż i tak jest ich za dużo, ale podobnie z magami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki aczkolwiek stojącejw tym samym rzędzie,mianowicie-Nie trzeba w gildii gracza z konkretną specjalizacją

? Umiem się dostosować praktycznie do każdej postaci,bo w wiele MMO grałem. Jeśli tak to napiszcie a się dostosuję i wkroczę do społeczności CDAction ROM (po spełnieniu podstawowego kryterium) ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż nie jestem z gildii CDA to mogę Ci z doświadczenia powiedzieć, że najbardziej poszukiwani są tankowie (rycerze) i leczący (czyli prieści). Tymi klasami najłatwiej się wszędzie wkręcić :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha-dzięki za odpowiedź,realnie miałem typ Rogue/Knight i chciałem usłyszeć,że przydałby się ktoś taki.Jak na razie zainstalowana gra i zbieram info,żeby nie dać ciała mimo to, że na MMO'sach znam się nie najgorzej; a z tą firmą już się spotkałem bo gram w Bountybayonline-europejska wersja Voyagecenturyonline,która bardzo mi się podoba,tylko trzeba tam mieć sporo Altów,a tu jesteś bardziej samowystarczalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sondokan

Nie gram w gry z CD-A a szczególnie w jakiekolwiek mmo więc jak ktoś chce to niech sobie skorzysta:

Twój klucz do Lodowego Jaszczura : 395_nbPaEGVAg2.

Twój klucz do pakietu z itemami : 391_bDW42SfV4v.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynię dostajesz jedną, drugą można kupić za diamenty albo zrobić craftem. Niemożliwe że wsiąkła, sprawdzałeś w panelu domu czy tam nigdzie nie ma? Może po prostu nie jest ustawiona a siedzi w meblach?

Nie mam nigdzie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne grając priestem nie warto ładować PT w niektóre skille. Mógłby mi ktoś doradzić w co wkładać cenne punkty ? Na razie rozwijam heale, tarcze fal i strumień ( ten atak na 1 poziomie ). Trochę włożyłem też w aure zwiększającą obronę magiczną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie, nie narzekajcie ;) Ja w Varanas mam jakieś 3 FPSy, kiedy grinduję, gdzie nie ma graczy, mam jakieś 30, ale wystarczy, że w kadr wejdzie kilku graczy i klatki spadają. Ale ja się do tego przyzywczaiłem ;)

Mnie gra początkowo też odrzuciła. Co, gdzie, jak? W Cabalu było jakoś to lepiej wszystko wytłumaczone. Ale wystarczyło wbić 2 lvle, żeby nie odejść od kompa na kilka godzin ;) Tak na prawdę, to gra zaczyna się ok 25 lvla, kiedy to spokojnie można chodzić na bossy w PT.

Teraz ja mam pytanie. W jakie skille najlepiej ładować punkty dla rycka/kapłana? Mam 22/18 lvl i mam z tym już nie wielki problem. Od razu mówię, że chodzę z 2h swordem, więc skille do tarczy odpadają.

ludzie no to ja nie wiem jakie wy kompy macie skoro na moim gruchocie gra nie spadała poniżej stabilnych (dla mnie) 20 klatek, nawet w najbardziej zatłoczonych miastach i respach. KTO PODMIENIŁ GRĘ NA DVD ?

ja właśnie też wczoraj zostałem przyjęty do gildi cda i jest extra :laugh: mam już 2 postać :wink:

a jak się załapać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udzie no to ja nie wiem jakie wy kompy macie skoro na moim gruchocie gra nie spadała poniżej stabilnych (dla mnie) 20 klatek, nawet w najbardziej zatłoczonych miastach i respach. KTO PODMIENIŁ GRĘ NA DVD ?

AMD Athlon 4000+, 2 GB RAMu, GF 8600 GT, MSI K9NE8, okienko, 1024x768, średnio-wysokie detale i mam problemy z FPSami. Łącze 768 kb/s.

I grę ściągałem, nie mam jej z DVD :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynię dostajesz jedną, drugą można kupić za diamenty albo zrobić craftem. Niemożliwe że wsiąkła, sprawdzałeś w panelu domu czy tam nigdzie nie ma? Może po prostu nie jest ustawiona a siedzi w meblach?

Nie mam nigdzie :/

Sprawdź w plecaku, powinna tam być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynię dostajesz jedną, drugą można kupić za diamenty albo zrobić craftem. Niemożliwe że wsiąkła, sprawdzałeś w panelu domu czy tam nigdzie nie ma? Może po prostu nie jest ustawiona a siedzi w meblach?

Nie mam nigdzie :/

Sprawdź w plecaku, powinna tam być.

Chyba ze niechcący ja wyrzucił :) Zdażają sie przypadki że ktoś pomyślał że to jakiś śmieć i wyrzucił ją z plecaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cmb Jeżeli nie 2h sword, to tylko i wyłącznie 1h + tarcza? Z dwuręcznym młotem też nie mogę? ;( chlip... ;( A co powiesz o kombinacji 2x 1h sword?

I w jakie skille najlepiej pakować punkty?

2 1h miecze może mieć tylko k/r. Też nie jest to dobra opcja. Jak za wszelką cenę chcesz być damage dealerem to po co grasz knightem, polecam wojownika, on i z 2h i z dwoma 1h (o ile ma subę rogue) sobie super radzi.

W Knighcie w rolę wchodzi tarcza, a jak zamierzasz bić 2h swordem już na siłę to po pierwsze nie wyrobisz z tp, a po drugie musisz znać się na pisaniu makr. Nic nie poradzę, że knight jest mile widziany tylko w roli tanka i niestety do tego tarcza jest niezbędna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby sie chcialo poczytac forum, to i mozna bylo sie dowiedziec, ze byla mozliwosc dostania kodu i jak to zrobic bez konta na forum, ale lepiej pokrzyczec.

Co do gildii.

Miejsce sie konczy w zastraszającym tempie i dlatego zwiekszamy wymagania.

Nie oznacza to ze ie bedzie mozliwosci dostania sie do gildii. wraz ze zwiekszaniem poziomu gildii dochodzi 10 miejsc. No i pewnie bedzie rotacja jak to na poczatku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z zasadami cytowania postów - b3rt

Mogę mieć teraz mało czasu na grę (weekend), więc jakbyście chcieli robić jakąś instę to pisz priv na forum z terminem.

/Anomander

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiają mnie dwie postacie. Mage/Rough i Rough/Warrior. Czy mógłby mi jakiś doświadczony gracz powiedzieć czym charakteryzują się te 2 połączenia ? ^^

Mage/Rogue charakteryzuje się tym, iż może w 1 ręce trzymać 1h staffa a w drugiej dagger, przez co ma piekielnie mocny dmg.

Rogue/Warrior może nosić 2x 1h axe, co daje też wysoki dmg. Aczkolwiek słyszałem, że w tej kombinacji w/r lepszy, ale Ci nie powiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ponowna możliwość wysłania instrukcji aktywacji kodu na email? Miałem w profilu podany stary email do którego niestety nie znam hasła. Byłbym wdzięczny jakby ktoś podesłał mi instrukcje PW lub na email: paweldrags@gmail.com.

Co do samej gry to mi się bardzo podoba. Przypomina WoW'a, fakt, ale to wcale nie jest wada. Gra jest w języku polskim przez co bardzo łatwo wykonuje się misje i poznaje fabułę gry. Sam na razie mam problem jak wybrać 2 klasę postaci ale sobie poradzę :)

Zapraszam do wspólnej gry na serwerze Cath.

Problem z kluczem rozwiązany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...