Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArchieN

Runes of Magic

Polecane posty

Zainteresowałem się tą gierką, bo ściągałem ją dla kumpla, gdyż mam dobre łącze. No i zainstalowałem, ale to aktualizuje się już ze 3h łącznie i w ogóle nie mogę grać. Nawet nie wiem czy to wszystko jest warte tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, czy wy też macie takie lagi na polskich serwerach? Opóźnienie wynosi jakieś 500ms, praktycznie nie da się grać.

I jaka druga klasa dobra do rycerza?

Mój ping wacha się od 30 do 200 i tak średnio trzyma się 70-80, spokojnie moge grać.

Co do klas, to już zależy od tego jak Wam pasuje, każda subka coś wam daje. Jeżeli chcesz być tankiem proponuje rycerz/wojownik. Rycerz/kapłan jest też bardzo popularny, gdyż solo bardzo ciężko go zabić, dzięki możliwości leczenia. To takie najbardziej popularne połączenia. Polecam poczytać sobie o elitarnych skillach jakie się dostaje i wybrać pod swój sposób gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na nim gram ale gildia będzie musiała poczekać aż wbije wyższy lvl

A drugiej klasy można nie brać

Jasne że można nie brać, ale jaki w tym sens? Nic nie tracisz, a zyskujesz zawsze jakieś bonusy do atrybutów i nowe umiejętności. Dodatkowo możesz zdobyć elitarne umięjętności dla swojej głównej klasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu sie osobno wbija dla każdej klasy lvl trochę to głupie według mnie :)

Jak już się przyzwyczaisz to zobaczysz że system jest dobrze pomyślany. Masz dwie krainy z niskolevelowymi questami, aby jedna i druga podbić. Zawsze można też wykonywać questy główną klasą, a oddawać je drugą, w celu podbicia jej. :) Grunt to się przyzwyczaić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem,gram i będę grał.Jeśli to klon WoWa(nie wiem ,nie grałem) to najbardziej dopracowany.Ciekawe questy, instancje, niezła fabuła, dużo opcji craftingu, profesje i wiele wiele więcej.Jest to obecnie najlepsze darmowe MmoRpg.Co do servera polecam Cath, zdarzaja się analfabeci, ale większość to życzliwi ,mili ludzie.Do zobaczenia w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od jakiegoś tygodnia na Saoraid. Póki co łotr 11 lvl/ mag 6 lvl. Szkoda trochę, że obiema klasami trzeba lvlować od początku. Liczyłem na to, że do umiejętności obu klas będzie jednoczesny dostęp, bez konieczności latania do npca w celu zmiany klasy. Pogram trochę, ale nie wiem, czy starczy mi wytrwałości, żeby obiema klasami osiągnać max lvl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po co w sumie są dwie klasy,

Różne kombinacje klas dają różne skille elitarne dostępne od poziomu 15. Rozwijanie drugiej klasy dodaje też bonusy do atrybutów klasy pierwszej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na Saoraidzie, nick: Devilmustcry , Rycerz/ksiądz 19/16lv. Gra się na prawdę przyjemnie, nie ma dużo grindu, questy są lepsze niż w Cabalu, świat też jest przyjemniejszy. Znalazłem już fajną glidię Falconwarriors (od 20lv, rekrutujemy ;) ), dzisiaj mamy już pierwszy ślub w glidi. Denerwuje mnie trochę dwuklasowość, ale jeżeli chce się szybko wbić lvle w drugiej, robimy questy pierwszą klasą, a oddajemy je drugiej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo mam taki problem, za kazdym razem gdy wchodze na moja postac to muszę od nowa ustawiać skille na klawiszach szybkiego dostepu (1-9) co moge zrobic abym nie musial tego robic?

Jak się wychodzi resetem z gry to tak jest. Jeśli wyłączasz grę normalnie nie powinno być problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie można powiedzieć że jest przyjazna. Nie dość że jest po polsku, to jeszcze na początku masz dość rozbudowany tutorial (z nagrodami!) w którym uczysz się podstawowych zasad poruszania się po świecie, interfejsu itd. Później przechodzisz do pierwszego miasta które w gruncie rzeczy jest dalszą częścią samouczka. Poprzez kolejne questy uczysz się o ekwipunku, umiejętnościach, systemie run itd. Mało tego, w grze dostępny jest dość rozbudowany help, a w razie jakichś niejasności można o wszystko spytać innych graczy. Zawsze ktoś pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. A no i mówisz że zawsze ktoś pomoże - i tutaj też pytanie. Czy na polskim serwie (przynajmniej tak wyczytałem - Saoraid) jest ogrom tzw. "noobow" :P ? Czy ogólnie polska społeczność jest hmm...kulturalna i ucywilizowana?

Aha i jeszcze jedno - lepszy PvP czy PvE? Ogólnie wiem co to jest, ale jak na przykład nie lubię jak sobie wolno śmigam po polance, a tu nagle podejdzie jakis typ o 10 lv większy i zacznie mnie nawalać, to znaczy że mam brać PvE? Czy może na PvP jest jakaś opcja, żeby nie być atakowanym non-stop?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na kogo się trafi ;) Nie jest to na pewno poziom metina, że grając modlisz się aby nie spotkać innych graczy, ale z drugiej strony zdarza się trafić na jakiegoś upierdliwca. Ale raczej społeczność można uznać za zaletę, a nie wadę tej gry.

Aha, i polskie serwery są dwa: Cath i wspomniany Saoraid.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...