Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArchieN

Runes of Magic

Polecane posty

Póki co na Cath mam 9 lvl magiem i tak się zastanawiam, którą klasę wybrać jako drugą. Jako dps byłby dobry duet mag/łotr a czy np połączenie z kapłanem ma jakiś sens? Chodzi mi o przydatnośc konkretnych połączeń dwóch klas pod kątem użyteczności dla gildii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELo mam pytanko może troszkę niezwiązane z samą grą ale dotyczy RoM ' a . Otóż forumowicze którzy są zarejestrowani od dłuższego czasu dostawali kody na Itemy i zwierzaka. Ja dostałem ale teraz zmierzam do sedna : gdzie ja mam wprowadzić te kody? :D Patrzyłem na stronke ale nic takiego nie znalazłem :/. Pomocy :) Z góry thx

Pzdr :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ proszę Cie bardzo:

http://www.runesofmagic.com/pl/box.html

I apropo samej gry: nie no, tak kulturalnego społeczeństwa graczy jeszcze nie widziałem. Nie zdąży się człek o coś zapytać, już ma odpowiedź. A i samemu pomagając zyskujemy wiele przyjemności. Nie wspominając o wdzięczności i znajomych. BTW. zdarzają sie rodzyny (n00bki, etc.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie odnośnie klasy drugorzędnej - gram druidem na 13lvl i doszedłem do wniosku, że czas najwyższy coś wybrać. Cmb radził już dwie strony temu, by brać maga, ale czy dwie klasy posługujące się maną nie będą zbytnio obciążały jej zapasu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kulturą u ludzi różnie bywa np. na 3 kanale na Cath... Ja nadal się waham co wybrać. Odrzuciłem kapłana ze względu na manożerność i zastanawiam się nad łotrzykiem lub zwiadowcą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najwyraźniej pospieszyłem się z wybraniem maga. ^^ Cóż, w najgorszym wypadku załamię się niedoborem many i zmienię postać...

PS: Umieszczenie gry na płytce i zareklamowanie serwera Cath zaowocowało powstaniem wyzwiska "gówniarz z CDA", w odniesieniu do spamujących n00bków. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chce się utworzyć grupę majlepiej rzeby mieć tego jaszczura, wytedy odnajdziesz innych cda maniaków i z nimi się sprzymierzysz.

Ale jeśli zrażają kogoś wyzwiska starzych graczy którzy wcześniej zaczeli grę oraz mają gdzieś że ich ulubiony serv jest poularjniejszy i więcej noobów do ubicia toich problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę u góry :P ja tam nie wiem o co tak naprawdę chodzi ludziom bo mam jaszczurka to jestem gorszy, ile już de** spotkałem co gadali ze ta jaszczurka to powinna być zakazana itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem żeby na polskich serwach nie grać, bo to noobstwo. Polacy mają bardzo niski próg tolerancji i płaczą z byle powodu (zresztą nie tylko polacy, ale przeważnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy połączenie dwóch klas postaci : Mag / Priest jest dobre na początek (dla zaczynającego grę) ??

Jeżeli nie to jakie jest najlepsze połążćenie dla Mag / xxxxxx ??

Słyszałem też coś o Mag / Rogue, który w jednej ręce trzyma staffa, a w drugie daggera i ma wtedy zaje**** dmg :P

Proszę o pomoc !

Z góry dzinex !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już i o jednym i o drugim. Przypomnę: Każde połączenie z priestem jest dobre dla początkujących. Mag/Priest ma do tego dobre elity, bonus do inta dla klasy głównej, przede wszystkim leczenie znacznie zwiększa przeżywalność. Mag/Rogue ma duży dmg z staffem i daggerem, ale nim na początku gra się trudniej, koksi dopiero na wyższych poziomach i z lepszym eq. Do 50 lvla nie ma praktycznie różnicy między m/p a m/r w dmg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem żeby na polskich serwach nie grać, bo to noobstwo. Polacy mają bardzo niski próg tolerancji i płaczą z byle powodu (zresztą nie tylko polacy, ale przeważnie).

Widocznie miałeś po prostu pecha. Ja grając na Cath jestem mile zaskoczony postawą i zachowaniem polskich graczy. Oczywiście zdarzają się rodzynki, wyzywające się na strefie, ale to margines, i czasem są nawet zabawni. :) W RoMa w większości grają ludzie powyżej 16 roku życia, którzy potrafią się zachować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instaluję RoM i zapowiada się niezła zabawa. Mógłby mi ktoś pokrótce opowiedzieć co i jak w tej grze się odbywa itd? Bo poza kilkoma godzinami w trailu WoWa grubo ponad rok temu, w życiu nie grałem w żadne MMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. które połączenie jest lepsze?

Rycerz/Zwiadowca, Rycerz/Mag czy też Rycerz/Wojownik

Nie ma lepsze/ gorsze, tu chodzi o twój styl gry. Z każdej postaci można zrobić koksa, po prostu sobie sam wybierz. A 2 klasę można zmienić nawet na 55 poziomie.

Właśnie instaluję RoM i zapowiada się niezła zabawa. Mógłby mi ktoś pokrótce opowiedzieć co i jak w tej grze się odbywa itd? Bo poza kilkoma godzinami w trailu WoWa grubo ponad rok temu, w życiu nie grałem w żadne MMO.

Poczytaj fora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba m/p ale buffów jako takich to on za bardzo nie ma... tylko matt dla siebie. Prej ma buffy tak jak i druid, ale oni raczej z aoe stoją cienko... Jak aoe to tylko mag. Musisz wybrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje pierwsze MMORPG ;] . Jakoś sobie radzę dzięki doświadzenie u zwykłych RPG.

Mógłby mi tylko ktoś napisać gdzie w Wyjących Górach(najlepiej w Logar) mogę kupić kamienie?Potrzebuje ich 200 na dwie różne misje, ale wszystko co mam to 4 wywalczone kiedyś na koboldach.I jeszcze karty do bestiariusza-gdzie można je dostać(mam tylko 2)/kupić i czy one cokolwiek dają oprócz satysfakcji kolekcjonera :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...