Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArchieN

Runes of Magic

Polecane posty

Z takimi problemami do Pomocnej Dłoni. Tu nie jest miejsce na takie rozmowy.

A tak w ogóle to widzę że zignorowaliście moje upomnienie o zaprzestanie offtopu, bo znowu musiałem usunąć kilka postów. Drugi raz upominam - trzymajmy się zasad działu, pytania i problemy do osobnego tematu. Bardzo się zdenerwuje jeśli będę musiał upomnieć was trzeci raz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam redakcję i forumowiczów po... cóż, dłuższej przerwie :tongue:

W RoMa pykałem na Saoraidzie a wy mi tu teraz mówicie że na innym serwerze jesteście, no toć chamstwo i brak kultury! :tongue:

A więc, wojownik siekający dwoma mieczkami wpadnie na Cath :happy:

Szukajcie drania o nicku (drańki dokładniej :happy: ) RailGun, jeżeli będziecie mnie chcieli w gildii czy macie jakieś pytanie dotyczące gry. Możliwe że znam odpowiedź.

A teraz... Lecem wbijać level! :)

EDIT - ups, wpisało mi się to jako odpowiedź na inny post. Wybaczcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Łotrzyk/Rycerz" - Z daleka odradzam. Miałem 35 lvl takim buildem (Cath, Fundusz), nie wyrabiałem dwóch mobów z moim lvlem.

Do priesta knight i ma to być build tankujący? Sorki, ale to absurd. Tank to Ryc/Warr. I tyle.

A na sub do priesta najlepszy jest mage. Oczywiście jeżeli mamy zamiar mieć build leczący. Do grania solo swoją drogą też się nadaje ;D

Jakby ktoś potrzebował z czymś pomocy (Anglie, Nocne Marki, Amias, Opactwo) pisać do Fundatorka. Cath oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Łotrzyk/Rycerz" - Z daleka odradzam. Miałem 35 lvl takim buildem (Cath, Fundusz), nie wyrabiałem dwóch mobów z moim lvlem.

Do priesta knight i ma to być build tankujący? Sorki, ale to absurd. Tank to Ryc/Warr. I tyle.

A na sub do priesta najlepszy jest mage. Oczywiście jeżeli mamy zamiar mieć build leczący. Do grania solo swoją drogą też się nadaje ;D

Jakby ktoś potrzebował z czymś pomocy (Anglie, Nocne Marki, Amias, Opactwo) pisać do Fundatorka. Cath oczywiście.

Kombinacje rycerz/kapłan służy do tankowania, ze względu na elitarny skill który pozwala generować bardzo duże aggro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesja na dziś zakończona. Gram na polskim serwerze z nazwą na S; mag (człowiek) 11 lvl (spędziłem też sporo czasu na podbijaniu zielarstwa, drwalnictwa i górnictwa = zbieraniu surki). Zamierzam wziąć druida na klasę drugorzędną.

Ach, mam do oddania kody na jaszczura i item pack (dziewczyna ma konto na FA, a grać nie będzie) - kto pierwszy się zgłosi do mnie na xf lub gg, ten wygrywa.

EDIT:

Nazwa mojej postaci w grze to Namirov, jak chcecie to zapraszajcie do znajomych. Może zrobimy razem jakiegoś insta ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy tank to Knight/Warrior. Bardzo dobry tank to Knight/Priest. Super tank do expienia Knight/Mage. Co do priestow to się nie znam.

Rogue/Knight to samograj. Większość bossów tankuje sam. Na maksymalnym lvl z dobrym gearem robi solo niektóre wysokie instancje. Wszystko dzięki kombinacji dodge/parry rate i bardzo dużemu dps.

Świetna postać magiczna to Mage/Druid ze względu na bardzo przyjemne elitki.

Nie sugerujcie się tym co fajnie brzmi a pogrzebcie w necie i poczytajcie. Przede wszystkim popatrzcie jakie kombinacje elitarnych skilli będziecie mieli z danego połączenia klas.

Jakby ktoś chciał link do elitarnych skilli i pomocnych stron to zapraszam na PM.

/Anomander 55/43 K/W Cath :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Łotrzyk/Rycerz" - Z daleka odradzam. Miałem 35 lvl takim buildem (Cath, Fundusz), nie wyrabiałem dwóch mobów z moim lvlem.

To dziwne, bo ja polecam Łotra/Rycerza :) To jest moja druga postać i obecnie mam 41/25 i gra mi się naprawdę przyjemnie.

A co do Kałana, według mnie najlepsze dla niego drugie klasy to Mag i Rycerz. Kapłan/Rycerz ma naprawdę przyjemne elitki. Jednak moja postać to Kapłan/Mag, obecnie 53/45 i samemu tez daje sobie rade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram rycek/ksiądz 22/18 lvlu na tym na S :P Co do tej kombinacji - powinien być mocny tank już od początku, ale z 3 mobkami na 20 lvlu sobie nie radzę. Po prostu padam po chwili mimo Postanowienia na +15 (czyli +1,5k HP) i leczeniom.

Słyszałem, że najlepiej zaczynać magiem/priestem ;)

I co do questów - już w Dolinie Aslan, ta gra to jeden wielki grind ;) Ale grinduje się przyjemnie.

Chociaż mam zastrzeżenie do questa Nocne Marki. Powinno się go robić na 6 lvlu, a ja w 3 osobowym PT (wszyscy na ok 20 lvlu) nie daliśmy rady ;)

Zapraszam do gildia FalconWarriors. Odezwijcie się do mnie, ja was wcisnę do nas. Wymagania to tylko 25 lvl i wpłacanie surki na gildie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocne marki sa dosc proste po za tym, ze tam trzeba troche pomyslec i ominac bokiem tych co ida tlumem i szybko dopasc bosa. W ROM jest kilka misji gdzie premiowane jest myslenie, a nie taktyka ala rambo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Nocne Marki udało mi się zrobić bo jakiś 45 lvl mag zaoferował mi pomoc. Co do klas priest/mage i priest/ knight to wydaje mi się, że ten pierwszy nastawiony jest na zadawanie dmg niż na healowanie jak to jest przy drugim. Żałuje tylko, że skille podstawowe knighta ( kara i to drugie uderzenie ) przy użyciu broni priesta są strasznie słabe.

Widziałem ostatni Mage/Rogue w szacie ale i z mieczem. Jak to jest możliwe ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za offtop :smile:

Mam problem dzielę z kumplem łącze routerem livebox. Nie możemy jednocześnie grac. Wyskakuje komunikat "połączenie przerwane sprawdź łącze lub ustawienia zabezpieczeń". RoMa mam dodanego do wyjątków zapory.

Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu?? Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Nocne Marki udało mi się zrobić bo jakiś 45 lvl mag zaoferował mi pomoc. Co do klas priest/mage i priest/ knight to wydaje mi się, że ten pierwszy nastawiony jest na zadawanie dmg niż na healowanie jak to jest przy drugim. Żałuje tylko, że skille podstawowe knighta ( kara i to drugie uderzenie ) przy użyciu broni priesta są strasznie słabe.

Widziałem ostatni Mage/Rogue w szacie ale i z mieczem. Jak to jest możliwe ?

Priest/mage ma wieksze obrazenia od czarow dzieki drugiej klasie maga, ale nigdy nie dorowna zadnemu magowi. Zaden priest nigdy nie bedzie mogl sie pochwalic zadawaniem duzych obrazen.

Mage/Rogue nie mogl trzymac miecza. Mogl miec sztylet, a najprawdopodobniej trzymal rozdzke w jednej rece a sztylet w drugiej, co mogl robic dzieki temu ze jego druga klasa to lotr, ktora daje mozliwosc uzywania dwoch broni, ale dalej dotyczyly ograniczenia jakie bronie moze uzywac glowna klasa. A mag nie moze uzywac mieczy. Rozdzka + sztylet mozna czesto spotkac u Mage/Rogue, bo najczesciej takie polaczenie daje wieksze obrazenia magiczne niz laska dwureczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o te klucze to na czym dokładnie polega mikstura phiriusa, można ją używać wielokrotnie czy jednokrotnie?? I co bardziej radzicie peta czy miksture?? Btw. Nie dzałoby sie zrobic jakies gildii CDA na Saoraidzie?? Dla niektórych na pewno byłoby to rozwiązanie wygodniejsze. Jakby co pisać " Amren "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja na razie nawet zagrać nie moge bo konserwują serwery. Zapowiada się miło choć nigdy nie lubiłem mmo ale trzeba próbować.

Mam też pytanie co do tych itemów co My (wspaniali czytelnicy CDA) dostajemy to są na każdą postać jaką stworzymy??

Jeśli ktoś o to pytał to sory ale moje lenistwo zwyciężyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 2 pytania: 1 czy mógł by mi ktoś pokazać gdzie jest gildia CDA , mój nick to Bmxx a 2 czy ten jaszczur to ozdoba czy on atakuje ??? bo mam go cały czas go przyzwanego i on tylko za mną chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...