Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArchieN

Runes of Magic

Polecane posty

Powiedzcie mi teraz jak to jest z tymi umiejętnościami jak sie ma 2 klasy.

Jeżeli ma się aktualnie główną maga, a poboczną priesta to jakie moge umiejki używać ?

U kogo dokładnie i gdzie mogę zmienic profesje ?

Jak zmienie profesje to gdzie mam expic druga profesja na 1lvl ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi teraz jak to jest z tymi umiejętnościami jak sie ma 2 klasy.

Jeżeli ma się aktualnie główną maga, a poboczną priesta to jakie moge umiejki używać ?

U kogo dokładnie i gdzie mogę zmienic profesje ?

Jak zmienie profesje to gdzie mam expic druga profesja na 1lvl ?

Możesz używać tylko tych głównych skilli drugiej klasy (tych co jest mniej).

Zmienia się u pokojówki gdy już masz dwie.

Najłatwiej robić daily questy główną a oddawać subką (pamiętać, że żeby oddać q musi on być najwyżej 10 lvli wyższy od lvla postaci).

A ja będę bardzo wdzięczny za kilka odpowiedzi na temat najlepszej 2 klasy dla wojownika i co lepiej wybrać jedno czy dwu-ręczną broń?

Polecam rogue i 2x 1h topory. (po 16 lvlu rogua gdyż wtedy można używać 2 broni)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę bardzo wdzięczny za kilka odpowiedzi na temat najlepszej 2 klasy dla wojownika i co lepiej wybrać jedno czy dwu-ręczną broń?

1. Bierz łotra/rogue (jak wolisz nazywać) i 2x 1h axe.

2. Na polskiej stronie rom jest do tego poradnik (tylko że r/w)

3. Lepiej 2x 1 H. Szybszy i czasami większy DMG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie wojownik/kaplan (chelanie i walenie)

Bo poza dwoma axami nic nie dostane, przecież skradanie się w ciężkiej zbroi nie da rady.

A ja chciałbym wykorzystać skille obu klas. I wtedy podwójny miecz który by dawał dobry dmg i jednoczesnie szybko walił.

A jednoczesnie dobre helanie bym miał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie wojownik/kaplan (chelanie i walenie)

Bo poza dwoma axami nic nie dostane, przecież skradanie się w ciężkiej zbroi nie da rady.

A ja chciałbym wykorzystać skille obu klas. I wtedy podwójny miecz który by dawał dobry dmg i jednoczesnie szybko walił.

A jednoczesnie dobre helanie bym miał

"Tylko" 2 axy ta? Widać, że nie wiesz co mówisz. Powiem Ci, że te "tylko" 2 axy dadzą Ci więcej niż leczenie z preja...

Zrobiłem se postać mag/druid, co sądzicie o tym? Bo widzę, że rzadko się robi taką postać a druid ma przydatne buffy ;)

Jest ich coraz więcej, ale myślę, że dobre połączenie ;>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na Twoje ostatnie pytanie

Karty do Bestiariusza dają specjalną premię do walki przeciwko danemu stworowi.np.: dodając do Bestiariusza kartę traszki,zyskasz premię (np.: +3 siła) gdy będziesz z nią walczył.

Duże ilości tych kart kupisz w domu aukcyjnych,jednak są one drogie.

Jak to wygląda dokładniej ? Link do screena : Bestiariusz

Poprawka. Karty z bestiariusz dają ogólną poprawę statystyk, niezależnie z kim się walczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rom podobny do metina? A mi się zdawało że bardziej do Tibii (podobna grafika itp). Skończ pierdzielić bo z metinem to ma tyle wspólnego co chrześcijanin z muzułmaninem. (Btw metin to jeszcze gorsze [beeep] od Tibii).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat do dyskusji i oceniania gry. Tu umawiamy się na wspólną grę w sieci. Zapoznajcie się z regulaminem.

Dzięki że szybko napisałeś ;d

W takim razie gdzie są tematy do dyskusji? ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to było, ale najpierw pojawiła się wiadomość, że za niewylogowanie się dostałem bana. Potem wiadomość, że za 30 s konta zostaną usunięte, jeśli się z gry nie wyjdzie. Na wszelki wypadek wyszedłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...