Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArchieN

Runes of Magic

Polecane posty

Mam pytanie czy ten klucz ma jakiś termin ważności? Czy będę mógł go wykorzystać za np. 2 lata? I cz gildia CDA też będzie dłużej niż tylko te trochę dni do recenzji?

Tak. Do 31 lipca 2010.

Na razie dobrze się w tą grę bawimy, wiec na pewno jeszcze trochę gildia podziała. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pousuwałem posty zawierające problemy dotyczące gry. Mimo wszystko to wciąż Gramy w Sieci, i chciałbym żeby profil tego działu pozostał taki jak do tej pory. Od pytań jest Pomocna Dłoń, a od rozmów - Komentarze. Tam więc zapraszam wszystkich chętnych :)

A co do gry - sam gram już od jakiegoś czasu na serwerze Cath. Mam Rycerza/Wojownika 18/10 i Maga chyba na 7 poziomie. Wybaczcie, ale do gildii nie dołączę, bo załapałem się do grupki ludzi z którymi gra mi się lepiej niż w jakiekolwiek MMO do tej pory. Jednak jeśli ktoś ma akurat zbliżony poziom doświadczenia to można wspólnie porobić questy i pograć. Pisać do Erlick bądź Xemnas (raczej to pierwsze, bo magiem nie chce mi się za bardzo grać :))

Ciekawi mnie też jak wygląda ten Lodowy Jaszczur. Sam mam już peta - Małą Śmierć, i podejrzewam że na jaszczura go nie zamienię, ale dla maga będzie jak znalazł ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Kupiłem sobie dzisiaj CD-A i mam zamiar zacząć grę w RoM^^

I tu pojawia się moje pytanko: jaka jest w miarę dobra postać dla średnio-zaawansowanego gracza w grach MMO i jaką druglą klasę do niej dobrać? Z góry mówię że preferuję postacie bardziej siłowe:D

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć często czytam CD-ACTION i bardzo mi się podoba ( jak by nie bylo od marca czytam nawet to forum [ a czasu za dużo to ja nie mam ]) i THX za kody ale mam pytanie czy jedna postać może mieć tylko jedno jajko zwierzaka ?? bo mam już ekskluzywnego ( Granatowa Mantnikora ) ( wygrałem w konkursie ) i chce wiedzieć bo nie chce jej stracić .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze na polskich serwerach jest tak jak na polskich w Guild Warsie, że co chwila "spszedam zlotom ruszczke i zielony topur wytszymalosic" czy normalnie?

W GW o tyle dobrze, że można było zmienić z polskiego na jaki się chce i odwrotnie w każdej chwili ale tutaj chyba nie, więc wolę zapytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poproszę kod dla stałych czytelników na peta (na adres sikiek@o2.pl). Niestety z automatu nie dostałem ponieważ nigdy wcześniej tu nie zaglądałem (konta nie posiadałem bo nie potrzebowałem) stałym czytelnikiem jestem wiec kod mi się należy.

Dzięki i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również prosiłbym na PW o klucz jeśli ktoś okaże się tak łaskawy :smile: Jakoś do tej pory nie przyszło mi na myśl żeby założyć konto na forum. Swoją drogą to nie jest dobry sposób dystrybucji klucza, jeśli kupię czasopismo, to powienienem go dostać chyba tak samo niezależnie czy jestem zarejestrowany wcześnie na forum czy też nie. Rozumiem, że mogłyby nastapić nadużycia itp., ale z pewnością istnieje jakiś sposób, żeby temu zaradzić. Ekipa CDA już nie z takimi problemami sobie radziła :wink: Z góry dzięki, jeśli ktoś zechce użyczyć swojego klucza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze na polskich serwerach jest tak jak na polskich w Guild Warsie, że co chwila "spszedam zlotom ruszczke i zielony topur wytszymalosic" czy normalnie?

W GW o tyle dobrze, że można było zmienić z polskiego na jaki się chce i odwrotnie w każdej chwili ale tutaj chyba nie, więc wolę zapytać.

Witaj, o ile ustawisz sobie angielską wersję językową o tyle przyjemniej będzie Ci się grało bez śmiesznie brzmiących nazw ("znaleźć smolarka", lub wszelkiego rodzaju "Szatami Złego Smoka"). Ja gram na serverze Cath, gdzie w momencie promocji na megafony world chat staje się istnym przedszkolem. Oprócz tego nieszczęsnego okresu i ludzi używających polskiej wersji językowej, gra się bardzo przyjemnie.

Wersję językową zmieniasz w momencie odpalenia pierwszego menu, zanim klikniesz "start game". Tamteż masz okienko "Region" gdzie możesz wybrać wersję "eneu" dającą +10 do komfortu gry.

Serdecznie pozdrawiam, Andrzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gdzie trza wpisać ten kod na jaszczura i item bo już te kody mam wchodze do sklepu z przedmiotami i co teraz? ;D

Nie jestem pewien bo sam kodu nie otrzymalem ;(, ale wszelkie inne prezenty od Runes odbiera się na ich stronie poprzez "redeem key"(?) link. Ale nie wiem jak jest w tym przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczynam swoją przygodę z MMO, a że padło na RoM właśnie... :) Zastanawiam się jaką postacią w ogóle grać i wymyśliłem rycerza lub kapłana, ale nie wiem jaka druga klasa pasowałaby do nich. Mógłby ktoś pomóc? Byłbym wdzięczny. :)

Nie cytuj poprzedniego posta, zwłaszcza jeśli twoja odpowiedź odnosi się do niego w dość luźny sposób - b3

@down

Dzięki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z zasadami cytowania postów. Dziwi mnie to zwłaszcza że upomnienie za to samo było w poście powyżej - b3

Do rycerza kaplan a do kaplana rycerze ;)

sporo jest takich graczy, glownie tankow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się tam dobrze gra ,gram na serwerze Carth lv 6 (jak narazie :tongue: ) wykożystałem już itemki bardzo fajne ;D ,tylko muszę jeszcze znaleść gildię CD-Action ;/ jak by ktoś mi pokazał gdzie ona jest bym był bardzo wdzięczny :wink:. Mój nick to Bmxx (P.S czy ten zwierzaczek atakuje czy to tylko zwykła ozdoba ???)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troszke już pograłem i mam 5 czy 6 lvl.Mam nick Jogurcik(:D) Postać to mag :P Imo gierka bardzo fajna, straszny klon WoW ale to całkiem dobrze przecierz WoW to dobra gra ; ) Może spotkajmy się w najblizszym czasie gdzieś? Takie zbiorowisko CDA:D Zrobimy raid na "Żarłocznego Ślimaka xD"Pozatym gdzieś trzeba napisać zeby wszyscy z CDa pakowali się na server Cath:D A więc

Czytelnicy CDA i gracze Runes Of Magic grajcie na serwerze Cath

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie są ludzie i ludziska. Ja jakoś nie narzekam. Mam sporo znajomych z innych gildii, którzy mi pomagali przy zadaniach.

Co do dołączenia do gildii, to zmieniłem sygnaturkę. Powinno już być jasne, choć informacja się pojawiała dość często.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...