Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArchieN

Runes of Magic

Polecane posty

No nie wiem na początku wybrałem kampanię elfów potem przerzuciłem się na ludzi... no i nie wiem niby wszyscy mówią, że nie ma zbytniej różnicy ale myślę jednak, że kampania ludzi jest o wiele mniej "przymulasta", nie kręci się typu niuansów o ekologii i przyjaźni ze wszystkim co zielone albo się rusza. Czy wy uważacie jednak, że później to się koryguje jakoś czy co? Bo jakoś nie doszedłem do momentu, gdzie elfy zaczynają robić jakieś ciekawsze questy. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie moje małe pytanko, czy odpali na procku 1.8, 768 MB RAM, i Radeonie 9200 SE

Ew jak długo może leżeć konto, żeby go nie usuneli ?

No i ile ważne są te klucze, które wysłała redakcja ? Czy trzeba je wpisać w jakimś terminie, czy nie ma terminu ważności ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz to ja się pochwale totalną ignorancją. Przyznam, że nie wiedziałem dlaczego nastąpi taka przerwa, byłem pewien, że jest to związane z jakimiś naprawami czy czymś. Jednak teraz widzę jakieś ''Elder Kingdoms''. Co to jest ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

mi jakieś 9h - magia bezprzewodowego internetu

a co do połączeń klas - wydaję mi się, że każde połączenie mądrze prowadzone jest dobre - ja np. mimo złych opinii o tym połączeniu gram woj/mag - na instancjach zadaje najwięcej obrażeń bossom, potworki mogę bić czarami, lub toporem, a wybór z dwoma sensownymi wyjściami zawsze poprawia komfort gry, żyć nie umierać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa patche, które ściągnąłem ważyły około 620 mb i ściągałem je mniej niż godzinę, więc nie jest aż tak źle. Mam nadzieje, że nie będzie już więcej nic do ściągnięcia :)

Zastanawia mnie, czy razem z tym patchem naprawią crashowanie gry związane z alttabowaniem podczas gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę czy dwie temu mateusz(stefan) upominał was że nie jest to temat do dyskusji o grze, a wy znowu zaczynacie swoje. Macie drugie upomnienie, jeśli znowu zaczniecie offtopować to każdy dostanie po ostrzeżeniu, może to pomoże wam zapoznać się z zasadami tu panującymi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...