Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArchieN

Runes of Magic

Polecane posty

Niemiłe zaskoczenie, bo okazuje się, że jeszcze co najmniej godzina została na ''Konserwacje serwerów''. Taki status właśnie mają serwery w grze.

EDIT: Nagle liczniki się zresetowały, czyżby można było już grać ?

Szybkie patchowanie (miejmy nadzieję ) i można grać. Nadal nic, jedynie dostępny serwery to serwery niemieckie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się update zainstalował, po jakiejś godzinie wchodzę a tu lagi że się z miejsca nie można ruszyć, a potem w ogóle wywala z gry. Coś niezbyt stabilny ten Rozdział III

Tu nie chodzi o Rozdział III, tylko o to że horda ludzi akurat ściągała patcha. Dzisiaj powinno być lepiej. Po dużym patchu często tak się zdaża w RoM'ie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem trochę wbiłem 7level, przeczytałem cda i okazuje się, że zarejestrowałem się za złym świecie XD Muszę zaczynać od początku na serverze Cath. Chcę w końcu dołączyć do gildii CDA ;] Ja żadnych lagów nie miałem, a gra paczowała mi się około pół godziny. Jakby co nick w grze Argaris klasa Mag.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam magiczko-druidkę(17lvl) na Saoroid czy jak to zwał. Nie wiem, może to kwestia szczęścia, ale Neo już dawno powinien przylecieć tam z pasem. Ale wzbogacić się tam nietrudno - masa nietkniętych skałek, kwiatków, wykałaczek wystających na każdym rogu!

Dobra, zobaczymy jak to na Cath, ruszamy na Cath! Jakby co, to Zandarm/Rhoes :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś zdarzyło się zginąć bez powodu:D

Ja stoję sobie w środku miasta i nagle ginę bez powodu, tak już trzeci raz(ja tam nie wiem, może mnie ktoś kamieniem rzucił albo jakiś komar mnie ugryzł ):D Chodzi mi tylko o to żeby wiedzieć czy tylko ja mam coś takiego czy może innym dzieje się coś równie absurdalnego(ewentualnie gdzie można to zgłosić).

Ps. Cath znowu off wie ktoś kiedy będzie włączony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno narazie serwery będą przeciążone przez jakiś czas w związku z nawałem graczy, którzy będą chcieli zobaczyć patcha... A mogę szczerze powiedzieć że to częściowo nasza wina bo torujemy serwy odkąd gra była na coverze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno (gdy była promocja) kupiłem sobie 200 diamentów... Grałem wtedy tylko Na Saoraidzie. Niedawno stworzyłem sobie postać na Cath i na Saoraidzie wyświetla mi, że mam 200 diasów, a na Cath nie... To one nie są przypisane do konta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diamenty są przypisywane do serwera na którym grasz, więc jak stworzyłeś nową postać na innym serwerze to diamentów nie masz bo zostały przypisane do wcześniejszego serwera.

A co do gry to gram na serwerze Saoraid, nick Elone a lvl 33Mag/22Druid. Jak ktoś chciałby wybrać się na jakąś instancję lub potrzebował pomocy w jakimś zadaniu to śmiało pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super gra, tylko sporo kasy na nią wydałem :P Ale skoro mi się BARDZO PODOBA i wiem, ze będę w nią długo grał, to czemu sobie tej gry nie ułatwić :) Obecnie gram na polskim serwerze Saoraid i mam Magiem-24lvl/Łotrem-19lvl (jutro nim wbijam 20) WSZYSTKIM GORĄCO POLECAM TO MMO!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może mi ktoś poradzić jaką wybrać pod klase obecnie mam Zwiadowce ale nie wiem jaką wybać drugą postać prosze o pomoc też w wybraniu broni czyli kusza czy łuk co lepsze?

Powolutku questy rób na pierwszej lokacji aż dojdziesz do statku tam przewieziony zostaniesz do miasta gdzie znajdziej trenerów subclas

Jeszcze jedno pytanko. Długo się patche ściągają?

Zależy ile....z księżyca spadłeś ;)....wystarczy poczytać tu i uwdzie ile ważą wszystkie patche

Podpowiem że cały ROM waży 5,69 GB tak więc będziesz mi przy 1mb/s ściagało ok 1,5 dnia wszystko + sezon 3

Ale małe btw.

Ma ktoś linka albo z własnego doświadczenia....potrzebuje build dla zwiadowcy + plus subklasa...najlepiej łotr/mag....czytałem że fajnie się taką mieszanką gra lecz nie umiem znależć szczegółowego buildu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę, 26 maja 2010, na około 1 godzinę, wyłączone zostaną wszystkie serwery Runes of Magic. Krótka przerwa techniczna nastąpi o godzinie 08:30 CEST.

Czy chodzi im o godzine 8.30 czy jakąś inną bo nie wiem co znaczy to CEST.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 maja 2010, na około 1 godzinę, wyłączone zostaną wszystkie serwery Runes of Magic.

Trochę szkoda ale przynajmniej zrobią porządek po tym jak ostatnio doszła fala kolejnych graczy. Jak grałem na Saoraid-dzie to było nawet tłoczno, choć i tak widać było, że przy nawie serwera pisało tylko "przepełnione" a nie "pełny" jak przy większości. A w sumie to jutro Dzień Matki jest, więc godzinna przerwa powinna być mądrze wykorzystana. :happy:

o godzine 8.30 czy jakąś inną bo nie wiem co znaczy to CEST.

CEST oznacza Central Europe Summer Time, czyli czas Środkowo-Europejski taki jaki jest stosowany w Polsce i całej Europie, więc serwery wyłączą o godzinie 8:30 a nie innej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...