Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArchieN

Runes of Magic

Polecane posty

"Runes of Magic" jest określane jako fantasy MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game) bez miesięcznych kosztów/opłat i do dowolnego pobierania. Wkrocz do Taborea, magicznego świata pełnego cudów i starożytnych zagadek. Spotkaj mityczne i niebezpieczne stworzenia oraz rozwiąż puzzle długo niszczonych królestw..

To tyczy się Ciebie, odkryj Taborea i napisz historię tego świata!

Zalety

1. Free2play: żadnych opłat, pobieranie za darmo.

2. Regularne aktualizację z nową treścią, np. klasy, rasy, tryby gry i wiele więcej...

3. Obszerny system podwójnej klasy (Dual Class System) z 6 głównymi klasami i pobocznymi do wyboru.

4. Uniwersalne czary i kombinacje ataku.

5. Ponad 600 zadań (tzw. questów) i wszechstronne serie zadań z ciągnącą się fabułą.

6. Zintegrowana i czarująca fabuła.

7. Dowolnie dostępny świat gry w atmosferycznym 3D.

8. Wymagające instancje i podziemia.

9. Indywidualnie wywoływane umiejętności i czary.

10. Zestawy pancerzy ze specjalnymi bonusami.

11. Dynamiczny system przedmiotów: Ulepszenia z setkami run.

12. Aktywowany PvP system (pojedynki Gracz vs. Gracz) z walkami na arenie i wojnami gildii.

13. Walki serwerowe (Serwer vs. serwer PvP).

14. System rankingu: listy rankingowe.

15. Wierzchowce: różnorodne i unikalne wierzchowce.

16. Epicki system kunsztu z szansą na ulepszenie obecnego ekwipunku.

17. Domy dostępne nawet dla nowych graczy: personalizacja domów przez np. własne umeblowanie.

18. Posiadłości gildii w specjalnych miejscach.

19. System reputacji.

20. Scalany interfejs użytkownika oparty na preferencjach graczy (możliwość używania własnych add-onów).

21. Mini-mapa w grze oraz system radaru, aby łatwiej znaleźć handlarzy, surowce, materiały i questy.

22. Aukcje domów: aukcję i kupowanie przedmiotów do domu w grze.

23. Możliwość teleportacji dzięki runom.

24. Możliwość kontrolowania myszką (namierz&kliknij) oraz/lub klawiaturą (WASD lub strzałkami) .

Polski fan-site http://www.punmu.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam gram w Runes of Magic i jakoś nie zauważyłem "ulepszania setkami run". Runy są, i owszem ale czy setki? Szczerze wątpię... Co do "epickiego systemu kunsztu" nie można było napisać craftingu? A swoją drogą, gra jest w fazie closed beta jeszcze miesiąc, updaty wprowadzają tylko zmniejszenie ilości "krzaczków" na rasy jeszcze dłuuuuugo się nie zanosi... Aha i skądżeś Ty wytrzasnął "tryby gry" w MMORPG?! Coś czuję że to albo przepuszczone przez translator lub przekopiowane z jakiejś strony...

PS. http://www.runesofmagic.com.pl/

Oficjalny(w każdym razie przyjęty przez autorów) polski fan-site.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra "zerżnięta" z WoW'a, i to w dużym stopniu. Nie mówię, że to jakoś bardzo źle, przynajmniej mamy namiastkę dobrego MMO za darmo, ale żeby postacie nawet tak samo skakały, siadały, poruszały się jak te w Warcraft'cie? W pewnych chwilach ma się wrażenie, że gra się właśnie w WoW'a, z tym, że w wersję dla ubogich - w grze denerwuje brak wielu odgłosów audio, które powinny bez wątpienia w wielu miejscach być, a ich nie ma. To póki co beta, ciekawe jak będzie po wydaniu już normalnej, "pełnej" wersji. A ta zapowiedziana na 19 Marca ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czystej ciekawości zapytam - ta gra ma polską wersję??? (Do moderatora - tak, wiem, że zadałem to pytanie w "ciekawe MMO bez miesięcznego abonamentu", ale jakoś nikt nie raczył odpowiedzieć)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runes of Magic - niezła gierka, właśnie w nią pocinam i jestem zadowolony. Co do Twojego pytania orzechXIX, to chyba NIE, przynajmniej oficjalnie ( może jakieś polskie pluginy to wprowadzają), ALE powiedzmy sobie szczerze - gry po polsku (typu Metin2) to już nie to samo co po 5 godzinnym graniu napis LEVEL UP :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... proszę o opinie tych co już jakiś czas grają lub grali bo nie wiem czy opłaca się ściągać 4 giba jeżeli gra miałaby być nudna :D

i jeszcze jedno: czy trzeba "skillować" tak jak w Cabalu czy Tibii?

dobra ściągam... zobaczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to z użytkowników FA? Szczerze to jeszcze nigdy nie grałem w gry MMO :whistling: I tak się zastanawiam, czy może nie spróbować. Jeżeli gra jest dobra i za darmo to tym bardziej mam ochotę w nią pograć. Tylko nie wiem czy opłaca się ściągać 3,5 GB. Po recenzji w CDA wnioskuje, że warto :) Choć man pewne obawy ... tyle ściągania, a gra mi się nie spodoba. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również prosił bym o jakąś bardziej rozbudowaną opinię na temat gry. Bo ściągnąć około 4 gb to jednak sporo :P Grałem w 9dragons, ale wieczne bicie mobów stało się nudne, więc szukam czegoś z dobrymi questami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam szczerze, że się nie opłaca. Gra oferuje ceikawy system dwuklasowy i nic więcej. Animacje są kiepskie, system walki czasem się zacina, a gra nudzi się po wbiciu 20lvlu. grałem w to prawie od początku open bety i gra zaczęła mi się nudzić po 17lvlu, na chyba 26/24 skończyłem grać(26 jedną klasą, 24 drugą - dwuklasowiec) grałem knightem i wcale takim dobrym tankiem się nie okazał. na normalne moby może jest dobry, ale już jakiś boss i leży, nawet 2 healerów czasem nei potrafi wyleczyć.

więc jak już mówiłem, gra dobra na max miesiąc, później zrezygnujecie, chyba że was wciągnie swoją imitacją WoWa ^^

p.s

zapomniałem dopisać, że gra jest już dość długo otwarta po becie, a dalej nei zrobili dwóch klas do których przymierzają się odpoczątku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram poprzednika... Gra nie ma nic do zaoferowania, co mogło by przykuć nas na dłużej. Questy niby są zróżnicowane, a i tak wszystkie (a przynajmniej większość) sprowadzają się do ubijania mobków... Ponadto klasy nie są zbalansowane (ten sam lvl, a mag w starciu z warriorem nie ma szans, aż strach pomyśleć o prieście...), więc gra na serwerach PvP odpada. Początkowo gra zapowiada się czadersko, ale nie dajcie się zwieść... Szybko zaczyna nudzić. Mnie zaczęła już przy 14 lvlu, ale dobiłem do 32/31 (mage & priest) i mam serdecznie dość. Moja awersja do gier MMORPG pogłębiła się jeszcze bardziej. Zamiast tego lepiej odpalcie sobie Tormenta, Baldura, Arcanum, Fallout'a czy inne singlowe RPG... Bardziej polecałbym grę Infinity Online, gdyż ona przynajmniej jest nastawiona na akcję i ciągle coś się dzieje. Może jest dość skromna (bodajże tylko 9 plansz), ale to tylko 400 mb, a grafika jest naprawdę niezła, combosy wymiatają i nie idzie się szybko znudzić mimo powtarzalności... Enjoy! Może spotkamy się na jakiejś planszy (Infinity), gram postacią o nicku Yennefer...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odradzacie to nawet nie próbuje :/ Tyle GB to jednak za dużo, jak na moje łącze :) Co jest dla mnie dziwne w CDA dostała 8, a tu na forum większość odradza. Dziwne ... .

Raczej spróbuję Infinity Online , jak poleca Dogmeat, raczej warto się zainteresować :P tym bardziej, że to tylko 400 MB xD I fajnie wygląda na gameplayach. Ale to nie temat o tej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest dla mnie dziwne w CDA dostała 8, a tu na forum większość odradza. Dziwne ... .

Ciekawy jestem do którego lvl'u dobił recenzent... Bo na początku gra wydaje się być naprawdę, naprawdę fajna. Powiedzmy nawet przez 20 pierwszych lvl'i. Dopiero potem zaczyna przynudzać, coraz bardziej i bardziej... Szczególnie, że kiedy ukończymy jeden rejon mapy, to nie mamy po co do niego wracać. A na większości aktualnych serwerów prawie wszyscy gracze są już na krańcach świata :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem do którego lvl'u dobił recenzent... Bo na początku gra wydaje się być naprawdę, naprawdę fajna. Powiedzmy nawet przez 20 pierwszych lvl'i. Dopiero potem zaczyna przynudzać, coraz bardziej i bardziej... Szczególnie, że kiedy ukończymy jeden rejon mapy, to nie mamy po co do niego wracać. A na większości aktualnych serwerów prawie wszyscy gracze są już na krańcach świata :wink:

Już informuję - przerwałem grę mym Rycerzomagiem na etapie bodajże 21/12. :) Możliwe więc, że Twoje stwierdzenie odnośnie 20 poziomów "phunu" jest prawdziwa, bo póki grałem, to bawiłem się całkiem nieźle, tak jak to opisałem (być może WoW zmiękczył mnie do tego stopnia, że gra nie odrzuciła mnie za szybko). Tekst pisany był krótko po premierze (Obsidian Stronghold stało niemalże puste - czy teraz to normalne?) i jako tekst do działu "W sieci" zadanie swoje, wydaje mi się, spełnił. Bo MMO ma niestety to do siebie, że czas potrzebny do ich pełnego poznania należałoby wierzyć w kilo-godzinach. :teehee:

PS Koledze poniżej gratuluję samozaparcia w dążeniu do 50/50. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację. Poza tym, każdy ceni w grach co innego. Dla mnie w tego typu produkcjach najważniejszy jest aspekt społecznościowy, którego niestety w RoM troszkę brakuje. Po czasie także zaczyna doskwierać monotonia... Masz rację także z tym, że jeśli wcześniej dużo grałeś w WoW'a, to podchodziłeś do tej gry trochę inaczej niż ja, bo obie gry przypominają siebie dość mocno. Przeca RoM pełnymi garściami czerpie z najzacniejszego i najpotężniejszego króla MMO. Z zachowaniem odpowiedniej skali, rzecz jasna. Niemniej gra zasługuje na ocenę, którą otrzymała, gdyż wyróżnia się na tle innych darmowych MMORPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z ta gra a mianowicie sciagnelem YuLeech z glownej strony gry i gdy sciagnelem z tego programu Roma to jak chcialem zainstalowac to wciaz jakies bledy pokazywalo i je ignorowalem a teraz gdy wlaczam clienta to mi sie uptadowalo i pokazuje sie czarny ekran i blad wyskakuje co to moze byc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Przeczytaniu recęzji i zobaczeniu screenów gra jest fajna .. To że jest "zerżnięta" od WoWa nie znaczy ze jest słaba ..

Trzeba brać przykład z innych gier i ta gra wzioła przykład z WoWa .. :) Ściągne ją na pewno ale zobaczymy czy będe w nią długo grał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...