Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArchieN

Runes of Magic

Polecane posty

Zapraszam do gildi SPQR wymagamy wiek 17+,preferujemy pełnoletnich, mikro, min 30lvl, oferujemy zamek, instancje, serwer do komunikacji mumble, ogarniętych ludzi którzy służą doświadczeniem i pomocą w grze.

szept: cneq, Armagedon, puuap.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do gildi SPQR wymagamy wiek 17+,preferujemy pełnoletnich, mikro, min 30lvl, oferujemy zamek, instancje, serwer do komunikacji mumble, ogarniętych ludzi którzy służą doświadczeniem i pomocą w grze.

szept: cneq, Armagedon, puuap.

Sądząc po tej wypowiedzi to naprawde "doświadczeni" gracze. Zresztą od reklamowania gildi masz oddzielny temat. I jak chcesz kogoś zachęcić to ładniej napisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może jakiś dobry miecz dla wojownika 14 lv (niedługo 15)? Jeśli macie, to napiszcie do mnie wiadomość prywatną ze statami broni, ceną rynkową i Waszą ceną. Tylko proszę, by nie padały jakieś kosmiczne ceny. Serwer Cath. Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje pytanie jest zapewne dla wielu z was śmieszne ale... gdzie i u kogo mogę stworzyć drugą klasę postaci w ROM? Biegam, szukam i nie wiem jak. Mam już 14 lvl u woja i chciałbym stworzyć drugą klasę. Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie można poczytać co dana postać mówi nam podczas dawania nam questa nie ? To, że gdy na 10 lvl przychodzimy do burmistrza Logar i on mówi nam dokładnie gdzie mamy się udać, co z tego ? Olać czytanie, lepiej potem pytać o takie sprawy. Klasę drugą otrzymujesz w Auli Klas w Varanas. Miasto to jest na północ od Logar. Następnym razem czytaj to co pisze podczas rozmowy z NPC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w 100% z przedmowca, lepiej bym tego nie powiedzial

A tak wogle to zapraszam na Saoraid , mam 41 priesta jak by ktos potrzebowal w czyms pomocy to postaram sie jej udzielic

Nick : Mixtape

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zabieram sie do gry. Zdecydowałem się na Maga/Druida. A to ze względu na (jak przypuszam) największe obrażenia od magii. Druid bywa opisywany jako kompromis między magiem a kapłanem. Tzn atakuje lepiej jak kapłan (ale nie tak jak mag) i potrafi leczyć (ale nie tak jak kapłan, nacisk na jednostke nie grupe).

Wszystko co napisałem to obraz jaki jawi mi sie w głowie po przeczytaniu opisów, poradników itp. Ale z racji tego ze nie grałem jeszcze, pytam czy gdzieś przypadkiem nie napisałem bajki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie odnośnie wersji gry. Otoz moja wersja to 3.0... a wersja opisana na forum gry , to wersja 2.0... . I wersja z forum jest podobno aktualna. To ja mam stara wersje czy nowa?

W sumie to ona sie juz updateuje z 4h (6 plik). :blink::rozpacz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc za buildami do maga znalazłem taki jeden, gdzie wystąpiła bardzo interesująca informacja, a mianowicie

Electric Bolt (10lev) - gdy wymaxujemy już wcześniejsze skille zaczynamy maxowac ten. na 50 lvl zabiera on okolo 3-5k dmg + zostawia na mobie DoT'e która zabiera w zależności od przeciwnika od 500 do 1.1k dmg. Skill przede wszystkim na bossy oraz do szybkiego dobijania mobow z racji tego iż castuje się to 1sek więc szybko.

Zastanawia mnie, jak to jest możliwe, gdyż ten skill ma bardzo mizerny dmg ( na 1 lvl 10 dmg a potem rośnie o 2,5 na lvl ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo fajna i przyjemna, jedna z głównych postaci to K/W 57/50 na Siochain. Odradzam Cath server jak chcecie zobaczyć więcej i poznać ciekawych ludzi. Na EU serverach jest ich znacznie więcej i znajomość angielskiego przydaje się do nawiązania często fajnych znajomości. Nie to co na servie gdzie gra banda dzieci oszołomów co z angielskim to mają styczność gdy czytają nazwę napojów gazowanych ~~ Więcej normalnych ludzi gra jednak na EU serverach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...