Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArchieN

Runes of Magic

Polecane posty

Boże już od 3 miesięcy nie grałem w Roma. Całkowicie pochłonął mnie Mount&Blade Ogniem i Mieczem Dzikie Pola. Jak by ktoś w to też grał to na spokojnie możecie do mnie pisać, ale zbytnio odbiegłem od tematu. W Romie mój nick brzmi Rumak należę ( lub należałem - trzeba sprawdzić)

do gildii Ahgelsofdeath i mam 37-9 lvl rycka i 20-4 kapcia. gram na serwerze Cath.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gra jeszcze prosperuje i ma się dobrze pod względem popularności ? Jak z tą popularnością wśród forumowiczów. Myślę nad ponownym zagłębieniem się w świat moim Priestem :P

W ogóle w jakim stanie jest teraz RoM ? Postanowiłem sobie znowu w niego zagrać, ale chciałbym usłyszeć co przez ten czas się zmieniło, bo grałem jakiś rok temu ( wtedy gdy RoM był w CDA ). Na którym serwerze jest teraz najlepiej grać, gdzie jest najwięcej polaków, który jest najbardziej popularny ? Podpowiedzcie : P

Jeszcze mi powiedzcie, lepiej zagrać kapłanem/magiem czy kapłanem/rycerzem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 4 miesiącach wróciłem do RoM. Ludzi trochę w to gra, nie ma problemu o znalezienie towarzyszy do pomocy przy trudniejszych questach. Co do kombinacji kapłan/rycerz się nie wypowiem. Gram mag/kapłan i jest to prosta postać do prowadzenia, bardzo mocne ofensywne czary. Grając postacią 38/30 pokonuję mobki nawet o 3-4 lvl wyższe. Kapłan/Mag to przede wszystkim moc wiatru, leczenie, słaby dostęp do potężnych czarów ognia.

Ps, mój nick w grze Knewiss, oczywiście serwer Cath.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to miła niespodzianka. Wreszcie udało mi się odblokować moje stare konto, wchodzę na moje postacie i widocznie był reset skilli, gdyż wszystko mam wyzerowane i mogę sobie na nowo rozdać PT ^^ Bardzo mi to pasuje, gdyż miałem trochę zepsutego Priesta i mogę od nowa wszystko zacząć ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżam temat 3 dni temu wyszedł nowy dodatek do runes of magic najlepsze jest to że zostały dodane 2 nowwe strefy dla postaci nisko levelowych a exp za misje idzie tam 2 razy szybciej.

Jak by ktoś chciał pograć to pisać na szepcie w grze do Redon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć od wczoraj gram wRoM na serwerze Cath ,nick mojej łotrzycy Karriko lvl 12 :diabelek: Chetnie z kimś pogram tylko odzyskam hasło do serwa :sweat: Sam nie wiem po co wymyśliłem takie epickie hasło którego nie zapamiętałem i nawet nie zapisałem ... ech Mimo wszystko do zobaczenia w grze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave!

Tak tylko w kwestii czysto informacyjnej - od paru dni gram na Saoraid. Nastawiam sie raczej na rekreacyjna zabawe, niz ciezki grind. Jesli chce ktos przeslac mi jakies cieple slowo lub - co milej widziane - kupowac itemy wystawiane w Action House to niech szuka pieknej ognistowlosej Rouge/Scout/Knight o imieniu Lucca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat, ale to co zrobił GF graczom w prezencie na 6 grudnia jest skandaliczne.

Szkoda, że nie ma jakiegoś programu typu" sprawa dla reportera" odnośnie gier MMO.

Mianowicie pobanował konta graczom, którzy tworzyli multikonta, aby wygrywać nagrody.

I teraz uwaga, multikonta nie są zakazane przez wydawce, powołali się natomiast na punkt, który zakazuje uzywania zewnętrznych programów. Bany dostali ludzie, którzy założyli konta na potwierdzone maile(!) tylko dlatego, że pobierali na każde konto jeden item dostępny za real pieniądze :)

Heh, a to co się dzieje na oficjalnym forum przypomina cenzure godną minionego ustroju.

Podsumowując, nie polecam gry. Ani tego wydawcy.

Nie, nie zostałem zbanowany, od dłuższego czasu nie gram w ta gre, miałem dość bugów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z RoM robi coraz większy cyrk na kółkach, i potwierdzają to pustki na polskich sererach. Saoraid i Cath jeszcze da sie przeżyć, ale Perun to już kosmos. Widać że ludzie zaczynają mieć dość wojen w wersji beta i błędów nie poprawionych od premiery gry. I dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze wracać do tej gry? Grałem za czasów gildii CDA, a później przestałem, a teraz znów czuję chęć pogrania.

Czy nadal gra sporo osób np. na serwerze Cath? Czy trzeba kupować diamenty, aby dawać radę na wyższym lvl?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do powyżych pytań. Gra kusi mnie tym, że da się ją odpalić z przeglądarki, ale nie wiem jak obecnie wygląda rozgrywka. Czy serwery żyją? Czy da się w miarę bezboleśnie grać solo? To ma być taki mój mały start w grach MMO, ale nie chcę bez sensu marnować czasu na coś co może już być martwe. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO nie warto. Rzuciłem granie w RoM parę miesięcy temu, gdyż w zasadzie jest pusto. Została tylko grupa, która ma wypasione postaci i skupia się na terenach z piątego rozdziału. Mając postac lvl 70/55 nie mogłem znaleźć ekipy na instancje w czwartym rozdziale, o niższych już nie wspominam. Grać samemu, to ciężki grind i powolne nabijanie expa. Bo najlepsze itemy i najwięcej expa nabija sie na bossach i instach, a na te samemu się raczej nie chodzi. W dodatku padła ekonomia. Bo dawniej stary stuff się po prostu sprzedawało tym, którzy byli parę levelów niżej, dokładało trochę z oszczędności, lub ze sprzedaży surowca dla craftujących, i kupowało lepszy. Teraz na Auction Hall nie dość, że ceny są kosmiczne, to jeszcze nie kupisz porządnego itemu dla niskopoziomowej postaci. Po pierwsze, jak już napisałem, nikt nie chodzi na takie instancje jak Lustra czy Opactwo, po drugie mało kto już craftuje na niższych poziomach. A stuff, to 90% powodzenia w tej grze. Bez dobrego sprzętu to i na pięćdziesiątym lvl nie przejdziesz bossa mającego 30 lvl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze czułem, że lepiej się zapytać zanim się w to wdepnie. :P Akurat miałem się właśnie logować, a tu patrzę konserwacja serwerów do godziny 15:00. No normalnie jakiś znak z niebios, czy co? ;)

Ale taka marna sytuacja jest tylko jeśli chodzi o jakiś konkretny serwer, czy to ogólny stan RoMa i raczej nie ma się co nastawiać, że jeśli wejdę gdzieś na ogólnoeuropejskie serwery to będzie lepiej?

W takim wypadku jeśli RoMa mogę sobie odpuścić pozostaje pytanie, jaki zamiennik? Chciałem sobie wreszcie zobaczyć co jest takiego unikalnego w tym całym MMO, że wciągnęło tylu ludzi i to najlepiej tak, żeby dobrze trafić i nie zawieść się po prostu tylko dla tego, że wybrałem akurat złą grę/martwy serwer. Moim podstawowym kryterium jest jednak to, że gra musi być przeglądarkowa (a jeśli już to niech przynajmniej klient będzie mikry), ale o to chyba na razie nie jest zbyt łatwo? RoM przyciągnął moją uwagę właśnie dla tego, że wprowadzono możliwość gry przez przeglądarkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra "zerżnięta" z WoW'a, i to w dużym stopniu. Nie mówię, że to jakoś bardzo źle, przynajmniej mamy namiastkę dobrego MMO za darmo, ale żeby postacie nawet tak samo skakały, siadały, poruszały się jak te w Warcraft'cie? W pewnych chwilach ma się wrażenie, że gra się właśnie w WoW'a, z tym, że w wersję dla ubogich - w grze denerwuje brak wielu odgłosów audio, które powinny bez wątpienia w wielu miejscach być, a ich nie ma. To póki co beta, ciekawe jak będzie po wydaniu już normalnej, "pełnej" wersji. A ta zapowiedziana na 19 Marca ;D

A jak ma się ona do wowa grywalnością? Szukam jakiegos darmowego odpowiednika aby dalej nie wtapiac kasy w wowa a hra na privach to już nie to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za odkopanie tematu ale chciałem zapytać czy warto wracać do RoM-a grałem kiedyś, ale jak wyjechałem z Polski przestałem na rok, chciałem znowu wrócić ale nie wiem czy warto, tzn. czy serwery są pełne czy wieje grozą i pustkami.

Czy warto się tym tytułem ponownie zainteresować czy już dać sobie spokój?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAA no właśnie confused.gif że tak się wyrażę "gracze Metina" Słyszałem pogłoski od znajomych że zniszczyli tą grę, po serwerach biegają dzieci które za przegrany mecz PvP kwitują cię jakże wykwintnym słownictwem typu słowo zaczynające się na p,y oraz p,ł

To ja chyba podziękuję bo grać z bezmózgimi dziećmi nie zamierzam no chyba że Europejskie serwery. confused.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...