Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArchieN

Runes of Magic

Polecane posty

Dopiero co zacząłem grać w RoM'a i mam pytanko...słyszałem że można do niej wgrać addony tak jak do WoW'a, może mi ktoś powiedzieć jak jest zainstalować...poza tym ma ktoś jakieś rady jak na początek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym prosił o poradnik dot. addonów...

Początek jak to początek w MMO, chodzisz od jednego NPCa do drugiego przy okazji grindując i wbijając lvle. Kiedy będziesz miał 10 lv, idź do Varanas i przyjmij quest na drugą klasę, staraj się żeby nie było dużej różnicy między lvlami głównej klasy, a subki (max 5lv).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja Addonow jest bardzo prosta:

W folderze gry tworzycie folder "Interface" w tym folderze nastepny folder "AddOns" i tam wrzucacie folder z addonem, najlepiej po prostu rozpakowac rar do tego folderu. Nazwy folderow od addonow nie moga miec zmienianej nazwy. I to tyle :)

Strona z addonami:

http://rom.curse.com/downloads/rom-addons/default.aspx

Polecam przyjrzec sie tym addonom:

PbInfo

StatRating

AdvancedAuctionhouse

WoWMap

Advanced Quest Book

Inventory Viewer

A co do lvlowania drugiej klasy, ja ustawiam sobie limit drugiej klasy jako max -10lvl od glownej, z powodu tego ze questy maja swoje lvle na ktorych mozna je wziac, ale oddac mozna je mozna max -10lvl od lvlu questa. Gram tylko glowna klasa, a druga lvluje robiac questa glowna i oddajac go druga. Wszelkie umiejetnosci glownej klasy i drugiej rozwijam pod moja glowna klase. Po prostu zabraknie Punktow Talentu zeby porzadnie rozwinac dwie klasy tak zeby kazda byla silna, skupiajac sie tylko na glownej klasie tworze wyspecjalizowana, ale silna postac, dodatkowo wspierana przez skille drugiej klasy.

Moge pomoc/doradzic tez w grze. Serwer Saoraid, nick: Reggi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sagitarius857

Jak się nazywa gildia Ghosta na serwerze Cath ?

Bo chciałbym dołączyć nową postacią.

Artemis patrz-> Cath

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie drobne pytanko czy wasz pakiet ekskluzywnych przedmiotów też okazał się jedną miksturką (40%) ^^ ?

Na początku dostaliśmy info, że dostaniemy coś ekstra. Potem okazało się, że będzie to ekskluzywny zwierzak. Ponieważ posiadanie zwierzaka (poza ładnym wyglądem) nic w grze nie daje poprosiliśmy, o coś co daje jakieś profity. Odpowiedź była "dobra, coś tam dorzucimy". Prawdę mówiąc liczyliśmy na jakiś pakiet (nawet zaproponowałem kilka już gotowych), ale skończyło się na miksturce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko do Ghosta :D Czy jak wejdę na ten polski serwer i zaczne z wami grać to pomożecie mi to ogarnąc? Bo nie znam tej gry i takie małe pytanko , jak wygląda tam pvp? Jest jak w GW i WoW że trzeba mieć zgode lub tylko arenki czy może otwarte i mogę walczyć z kim chce i kiedy chce ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku dostaliśmy info, że dostaniemy coś ekstra. Potem okazało się, że będzie to ekskluzywny zwierzak. Ponieważ posiadanie zwierzaka (poza ładnym wyglądem) nic w grze nie daje poprosiliśmy, o coś co daje jakieś profity. Odpowiedź była "dobra, coś tam dorzucimy". Prawdę mówiąc liczyliśmy na jakiś pakiet (nawet zaproponowałem kilka już gotowych), ale skończyło się na miksturce.

Jaszczurka fajna, miksturkę zużyłem żeby sprawdzić czy nie jest jakąś wielokrotnego użytku ^^, trudno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko do Ghosta :D Czy jak wejdę na ten polski serwer i zaczne z wami grać to pomożecie mi to ogarnąc? Bo nie znam tej gry i takie małe pytanko , jak wygląda tam pvp? Jest jak w GW i WoW że trzeba mieć zgode lub tylko arenki czy może otwarte i mogę walczyć z kim chce i kiedy chce ;]

Gildia sie nazywa Bloodandhonor, server Cath

Żeby się dołączyć trzeba się wykazywać kulturą osobistą i chociaż dwoma klasami

Trzeba szukać gracza Pshemyslav, Kaczuszka lub Creal

Zeby cos napisać prywatnie trzeba najpierw wpisac /w

Czyli np: /w Pshemyslav Mam 55 LVL i bardzo chce do gildii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na stronie RoM o klasach, jednak wole też zapytać kogoś, kto już grał. Kto jest lepszym healerem, supportem: Druid czy Kapłan ?

Kapłan jest lepszym group healem, do tego ma więcej buffów na np atak fizyczny czy obronę magiczną a druid ma lepsze leczenie pojedynczej osoby i może ściągać klątwy. Mam prośbę do graczy; chodzi mi o unikalny kod, czy jest możliwość, że ktoś kto go nie potrzebuje może mi go oddać, będę wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to róznica który kanał sie wybiera ? bo są 4 Cath 1-4 ? który wziąść?

Obojętnie, kanały to takie klony świata, na każdym są moby, surowce itd. Na niektórych mapach jest 1 kanał tzn. wszystkie 4 są połączone w jeden, a na innych 2 albo więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ostatnie pytanie zaczolem gre na koniu ale go jakos odeslalem czy jest mozliwe przywolanie go jeszcze raz?

W plecaku masz ikonę siodła, tam masz konia, od razu powiem, że jest czasowy, chyba na 1 dzień o ile pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer Cath ( gildia CDA) polecam Rycerza albo Wojownika:D zalezy czy ci zalezy od waleniana na maxa (czyli wojownik) czy moze walenie z boskim mocami(mniej ataku ale wiecej defa) to wtedy rycerz. Pozdrawiam i polecam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do Ghosta: Jak się nazywa gildia cd-action> Bo chciałbym bardzo dołączyć.

Mój nick w grze to Zoragon i mam 27/2 lvl xD No i oczywiście gram na serwie Cath oraz moja klasa to strażnik/woj elf.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...