Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArchieN

Runes of Magic

Polecane posty

Dziś zacząłem grać - to mój 1 MMO poza metinem 2 (ale grałem w niego 5 min więc się nie liczy ;p), i odrazu mi się bardzo spodobało. Świetna muzyka, przyjemne zadanka, fajny rozwój postaci. Gram na tym Saoraid zwykle na Saoraid 1, pod nickiem Kherhon - jakby ktoś chciał wspólnie pobić mobki na 8 lvl to zapraszam ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ostatnio sporo się zmieniło w moim najdłużej granym MMO f2p. Co jak co, ale Frogster naprawdę wkłada w tę grę cały zapał jaki mają i to mi się podoba. Nowe rasy dodane, a teraz coś ala Cataclusm w Chapter II będzie - zalew nowych klas i ras po raz enty ;) Widać jednak, że w tym szaleństwie jest metoda ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos potrzebuje kompana do ROM'a, to mozna mnie znalezc na serwerze SMACHT, pod pseudonimem Yazid. Obecnie mam poziom 14/6 warriorem i rogalem :tongue:

A gre bardzo polecam pod kilkoma wzgledami na pewno przewyzsza Wow'a jednym z nich jest to ze gra jest za free, a reszta....no to juz zachecam do grania, bo warto!!.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek

jak ja gram to ty nie grasz....grrrr....

Potrzebujemy ludzi do gildii - posiadamy forum (http://www.rom-paladyni.pun.pl/), zamek 5 pozomu. Wymagamy wpłacać co jakiś czas surowce na rzecz gildii, uczestnictwa w czacie oraz na forum ( niektórzy obiecali że się zarejestrują niedługo) oraz pomocy innym członkom. Oferujemy: Wspólne expienie, rajdy i instancje, pomoc z q ;)

Acha rekrutujemy od 16 poziomu (robimy wyjątki ;}, Druidów i Kapłanów od 10. Nick w grze Bloodmaster

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie chce zaczać przygode z RoM'em, i nie wiem kim grać. Lubie balans postaci, że jest dobra i w PvE i w PvP. Kim polecacie mi w takim wypadku grać ?:P

Myslałem nad Scoutem i Roguem, co wy na to ?:P Lubie też healac, ale znowu nie wiem czy healer jako tako radzi sobie samemu w expieniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz hura ofensywe to zdecydowanie weź Mag/Łotr. Ja właśnie tak gram Mag(20)/Łotr(14) i narazie nie narzekam, elitki są naprawdę ciekawe a jak dobrze takie klasy rozwiniesz to możesz kręcić najwyższy DPS w grze ;P

Wcześniej grałem Rycerz(26)/Wojownik(13) ale nudny był ten rycerz potem walił ze swoim mieczykiem po 200 a skillem po 600 nie to co mój Mag/Łotr który wali Yuri'emu po 700-850 Dmg z płomienia +20 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...