Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArchieN

Runes of Magic

Polecane posty

No wszystko piekne ja gram na saoraid tylko administracja gry ma graczy gdzieś . Gram w RoM i pewnie będe grał bo za dużo kasy wpakowałem ale ich postepowanie zniecheca ludzi do grania.Od 2 tygodni jest problem z płatnością za daisy przez sms ,ukash itp a oni nic nie robią nawet info nie dadzą że mają problemy tylko robią promocje żeby jeszcze więcej osób naciągnąc . polecam odwiedzic forum Runes i poczytać http://board.runesofmagic.com/forumdisplay.php?f=169 poprostu czysta olewka graczy :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, niestety to prawda i jak widzę to nie jest tylko problem u niektórych ale wygląda na to, że NIKOMU nie dochodzą diasy przes sms.Sam wczoraj wysłałem smsa, dostałem tylko potwierdzenie a diamentów brak.A poza tym to spoko gra, tylko trochę mało ludzi na moim serwerze (Smacht)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz się dopiszę. Serwer Cath - nick Kafarpl. Zwiadowca lv 25 / Druid lv 18.

Chciałem się zapisać do gildii CDA ale popytałem i mi powiedzieli na serwie że dali dolny limit 25lv na obu klasach

nie wiem kto ci powiedzial, ale raczej cos sie zrozumiales ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przekonałem się do tej gry, witam. :)

Trochę się rozglądałem, jednak dalej nie wiem jaką klasą grać. I tu mam jedno, raczej ostatnie zarazem pytanie do Was.

Jaka klasa obecnie jest klasą chętnie wybieraną do gry drużynowej, czy rajdów? Która klasa jest towarem deficytowym? :P

Moje obserwacje po przeczytaniu chyba całego Forum ROM:

- Mag - najczęściej spotykana klasa, najpopularniejsza... nie chcę :D

- Rycerz - liczą się itemy?

- Strażnik, Druid - hybrydy klasowe? Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego?

Mogę się mylić ;)

To tyle, mam nadzieje, że nie proszę o zbyt dużo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam (z czasów jak jeszcze grałem) to towarem najbardziej deficytowym byli healerzy. Dobry Kapłan miał praktycznie pewne miejsce w gildii, i obowiązkową obecność na raidach. Ale podkreślam że chodzi o dobrych healerów, partaczy którzy biją bossa laską nie bierzemy pod uwagę :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się dobry healer to prawdziwa perełka. Niekiedy nawet można spotkać sytuację, że gracze są przyjmowani do gildii x od np. 50 lvlu, a kapłan od 40. Krótka charakterystyka najpopularniejszych hybryd:

Druid lub Kapłan + jakaś subka

+każdy go chcę na instach, raidach, wojnach itp.

+nieocenione wsparcie w postaci buffów

-samemu ciężko się expi....

+...jednak healera każdy przygarnie do grupy :) .

Mag/Kapłan/Druid-DPS bądź Łotr/Zwiadowca

+jednoosobowa armia, kładzie elitki i moby na kilka hitów

+zwycięzcy PvP

-przeciw bossom niewiele zdziałają nawet w grupie bez tanka i healera

-na początku na kilka hitów, później podobnie, choć lepiej jak się ma PRO itemy

Rycerz/Wojownik-tank

+duży def, dużo hp, trudny do ubicia PVE

+ważna postać na instansach i bitwach, wręcz niezastąpiona na niektórych

-DMG w porównaniu do DPS niski i w starciu PvP przegrywa

Rycerz/Kapłan-tank v2

+nadal dużo HP, ale mniej niż u R/W, DMG też mniejszy

+buffy i umiejętności lecznicze kapłana

-podobnie jak u R/W

Porównanie opiera się na postaciach z normalnym EQ. Wiadomo, że mag z przekozackim EQ może mieć więcej HP niż przeciętny tank. Wyjdzie to dopiero na bitwie jak spotka się maga na 58/58, który ma ponad 20k HP i DMG taki, że zdejmuje dobrego tanka na max 2-3 hity (bez leczenia healera).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do doświadczonych graczy. Jako że pod względem grania w mmorpg wychowałem się na wow'ie to przyzwyczajony jestem do licznych źródeł informacji na tematy dropu na instach/rajdach , itemach które można zdobyć z różnych frakcji czy za pvp oraz licznych opisów instancji np taktyki czy wymagania co do poziomu . I chciałbym się dowiedzieć czy jest coś podobnego do RoM jakaś strona z taka wiedza czy jak np. w wow addony takie jak atlasloot który zawiera wszelkie informacje na temat ietmów mozliwych do zdobycia z instów/rajdów/od frakcji. Za wszelka pomoc będę bardzo wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o to dwie strony : http://rom.curse.com/downloads/rom-addons/default.aspx >>> tutaj znajdziesz wszystkie addony stworzone do tej gry. Jest ich ponad 300, więc jest w czym wybierać ( tak, wiem że w porównaniu z WoWem to jest nic ;p )

natomiast tutaj : http://romdata.getbuffed.com/ >>> masz wszelakie informacje o zadaniach, NPC, przedmiotach czyli to, co też Cię interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze... Mam male pytanko : gram sobie w RoMa wczoraj wszystko dzialalo a dzisiaj jak jest ekran logowania pisze mi ze proces logowania przerwany i ze albo jest zle lacze albo mam sprawdzic zabezpieczenia... Co mam robic bo zbytnio sie na tym nie znam :D ?? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie !:) Postanowiłem sobie pograć w rom-a na serverze Cath. Zdecydowałem się, że będę pełnił jakże wdzięczną rolę healera. I takie pytanko - jakie klasy są najlepsze dla healera, ale też tak żebym mógł expić jakoś swobodnie solo i jak efektownie expić 2 profy żeby miec np. 30/30 a nie 30/5. I jeżeli jest taka możliwość - jakiś build nie byłby zły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jednym z najlepszych połączeń z healerem był by mag. Nie będziesz miał problemów z armorami, bo oby dwie klasy noszą te same. Niestety w sprawie buildu ci nie pomogę, bo tymi klasami nie gram. ;/ Polecam poszukać w internecie jakichś opinii. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram Rogue/Scout ;) Typowy DPS. Na razie skup się raczej na zdobywaniu lvlu i robieniu questów. Na twoim lvlu żadne specjalne itemy z Item Shopu raczej nie będą ci potrzebne (były by oczywiście przydatne). Jedyną rzeczą, która może ci się przydać jest trwały wierzchowiec. ^^

Jeśli chcesz jeszcze jakieś info pisz na gg : 5566708. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie. CDA rozdaje klucze na itemy do Runes of Magic. Jeden z kluczy poobrałem i aktywowałem na polskim serwerze ( nie pamiętam nazwy). Jak poczytałem potem na stronie że gildia CDA jest na catchu to od razu przeszedłem na ten serwer. Ale przedmioty nie przeszły z moją postacią. Nie mogę ich także pobrać ze sklepu z itemami. Czy jest możliwość zdobycia drugiego klucza???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...