Jump to content

Gas

Forumowicze
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Gas

 • Rank
  Ork
 • Birthday 03/15/1996

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Znowu naoglądałeś się Trona?
 2. Dla mnie takie gry jak Penumbra, F.E.A.R. albo inne to jest dobry sposób na zmęczenie, bowiem wywołują u mnie stan w który siedzę skupiony na monitorze i staram się uważać na każdym kroku. Polecam też Dead Space, gdyż jest najlepiej przedstawiony survival horror jaki widziałem i przeszedłem.
 3. A ja mam wszystko dobrze i się cieszę, a jak wam pomóc to nie wiem bo jeżeli coś się u mnie nie stanie, to nie chce mi się eksperymentować z tym.
 4. Super pełniak, na deser przyjemne demo oraz kilka gameplay-ów do obejrzenia. A dzięki działu konsolom, dowiaduję się co kupić gdy nie ma już nic (dla mnie) ciekawego na kompa. Chociarz właśnie PC-ty kocham najbardziej. Ujmę więc tą wypowiedź końcowym, dwu wyrazowym tekstem: CDA ŻĄDZI!
 5. Problem może leżyć w tym że masz XP-ka i taki mocny sprzęt ( bo czasami do takiego potrzeba visty, bo u mnie wszystko z GoW działa).
 6. Nie jestem pewien i nie znam wokalistów heavy metalu, choć go lubię, ale czy to nie ktoś z zespołu sabaton lub vader(ale oni grają dead metal)
 7. Ja stawiam na TWO WORLDS lub MaM Dark Mesiasz, choć to raczej głupie odpowiedzi. Lecz wierzcie mi gdzieć to już słyszałem.
 8. Gas

  Czy pójdą?

  Pójdzie, pójdzie miałem komputer jeszcze gorszy od twojego a i tak poszło na full detalach (zacinało się tylko przy akcjach gdy walczyłem z 3 towarzyszami na 15 przeciwników, a reszta w dobrej oprawie graficznej i jakości).
 9. Potwierdzam pójdzie jak ta lala (jeśli lala chodzi)!!!
 10. Mnie się podobał horror Katakumby z postacią typu '' psychycznie zniszczony człowiek - potwór wychowany w katakumbach '' czyli przezemnie nazywany '' katakumbiarz ''. Jest to chyba chorror psychologiczny, czyli według mojego rozumowania film który w trakcie oglądania ( początkowy i rozwinięty wątek) wydaje sie być dobrym horrorem z postaciami fikcyjnymi i rzeczami które nie mogą się zdarzyć, a na końcu okazuje się że wszystko co wnim było jest bardzo realistyczne. I poza tym może ktoś oglądał '' Krwawy Obiad ''. Jest to chorror z 20 w. Kiedyś brat opowiadał mi o nim że to totalna komedia, naw
 11. U mnie też tak było, ale jest w porządku.
 12. Albo niektórzy jeszcze przed poczekaniem na nacelowanie przypadkowo naciskają przycisk strzału i potem już się nie da.
 13. Smugglerze!!! Piszę bowiem chciałbym się dowiedzieć jak nazywa się temat w którym można nadsyłać ''przekręcone nazwy gier''. Czekam na odpowiedź.
 14. Gas

  Nowe rangi na forum

  Dobrze jest z takimi rangami jakie są. Zmienieanie ich na inne mogłoby wywołać sprzeciwy w postaci komentarzy z przekleństwami, niechęć do pisania z moderatoram itp. Ale wszystko zależy jak to zmienią.
×
×
 • Create New...