Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Kampania wyborcza

Polecane posty

o lol, Dera z Kancelarii Prezydenta twierdzi, że Duda nie mógł przyjąć ślubowania sędziów wybranych przez PO bo ich kandydatury zostały zgłoszone niezgodnie z ustawą

a Duda wczoraj w nocy zaprzysiężył czterech sędziów wybranych przedwczoraj na podstawie ustawy, która dzisiaj wchodzi w życie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę, to atomówka nawet nie musi być w Polszy. Wystarczy, by była w pobliżu. Albo i nie. Bo wystarczy, że NATO będzie twierdzić, że gdzieś na terenie jest. Btw., to niegłupi pomysł. Macierewicz będzie się cieszył, de facto atomówki nie będzie ale straszak już tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, ze PS4 nie jest fajne? 0_o Tu nie chodzi o brak funduszy tylko szkoda wydawac kase na cos, z czego i tak nie bedzie sie zbyt czesto niestety korzystac... PS3 nie odpalalem od dobrych 4 miesiecy. :/

Nawet bardzo bym reflektowal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo - nawet nie wiem gdzie leży mój X360 :/

Co do stateczków - jak na razie z takich konkretniejszych, widziałem tylko Sidewindera i ASP. Dam znać jak będę miał pierwszy model (a, to jest białe i samemu trzeba pomalować, ale dzięki temu sam możesz wybrać kolorystykę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...