Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Kampania wyborcza

Polecane posty

... Biedron prezydentem RP ...

Tu jestem za. :icon_smile:

... Każdy będzie mógł mieć broń.

Mam nadzieję, że dożyję tych czasów.

Z dostępem (pełnym) do broni ciężko byłoby dożyć. Dlaczego? W USA jest pełno masakr (szczególnie w szkołach), a dostęp do broni jest duży.

Korwin będzie prezydentem.

Wtedy będziemy potęgą europejską.

No może ... gdyby wydoroślał i przestał wspominać pewnego Austriaka. :icon_wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still

Bo do tego potrzebna jest inna mentalnosc i poziom kultury. Nie eydaje mi sie, zeby Polacy osiagneli w najblizszym czasie poziom, ktory po daniu im dostepu do broni sprawialby, ze poczucie bezpieczenstwa w spoleczenstwie by wzroslo.

Swoja droga, to jestem ciekaw, jak zareagowaliby zwolennicy intronizacji Chrystusa na krola Polski gdyby ktos wyszedlby z inicjatywa objecia tronu przez Latajacego Potwora Spaghetti albo Allaha. Bo poki co to ja tu widze uzurpacje i zamach stanu majacy na celu obalenie demokratycznie wybranych wladz przez grupe fanatykow religijnych. W sumie dokladnie to samo robi ISIS...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz. To jak w Kanadzie. A o masakrach tam się b. rzadko słyszy.

Ale w Kanadzie to szans na broń automatyczną czy karabiny zbytnio nie ma, na broń krótką trzeba mieć trochę papierów, a z myśliwską czy starszą albo strzelby (ale dodajmy do tego konieczność rejestracji oraz ograniczonego obrotu wtórnego). Dodajmy do tego kursy, szkolenia i brak sytuacji, gdzie w katalogu z prezentami świątecznymi dla dzieci, na następnej strony będzie broń palna, tak samo jak w ulotkach z lokalnego supermarketu tongue_prosty.gif

Ja wiem, że w zależności od stanu, to sytuacja jest inna.

Jak się pomyliłem lub mam niewłaściwe informacje, proszę o poprawę.

Rozmarzając się jednak o broni palnej, to myślę, że jakbym miał możliwość, to z chęcią nabyłbym sobie Winchestera, jakiegoś Colta oraz jakiś rewolwer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmarzając się jednak o broni palnej, to myślę, że jakbym miał możliwość, to z chęcią nabyłbym sobie Winchestera, jakiegoś Colta oraz jakiś rewolwer.

to se kup :P tu masz wypasionego szotgana http://bron-i-amunicja.armybazar.eu/pl/bron-dluga/strzelba-winchester-sxp-defender-wersja-tactical-id43202/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, to jestem ciekaw, jak zareagowaliby zwolennicy intronizacji Chrystusa na krola Polski gdyby ktos wyszedlby z inicjatywa objecia tronu przez Latajacego Potwora Spaghetti albo Allaha. Bo poki co to ja tu widze uzurpacje i zamach stanu majacy na celu obalenie demokratycznie wybranych wladz przez grupe fanatykow religijnych. W sumie dokladnie to samo robi ISIS...

Jezus Chrystus jako osoba prawomocnie skazana nie mógłby chyba sprawować żadnej funkcji publicznej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasądzona kara nie ma znaczenia tongue_prosty.gif

Zaciera się skazanie, wina, przymioty piętnujące w oczach społeczeństwa, nie skutek kary.

to jak w takim razie ze sprawowaniem funkcji publicznych przez osoby martwe?

A jeśli nawet ktoś stwierdzi, że Jezus wcale nie jest martwy, to można go skazać za sfingowanie własnej śmierci i niepłacenie podatków. ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nawet ktoś stwierdzi, że Jezus wcale nie jest martwy, to można go skazać za sfingowanie własnej śmierci i niepłacenie podatków. wink_prosty.gif

Poproszę przepis na to pierwsze.

To drugie - podatki są od przychodów, darowizny i paru innych, których tu brak tongue_prosty.gif Z tymi drugimi to trzeba do Św. Piotra, ale ten umarł, a spadku nie otwarto, to chyba gmina Rzym przejęła tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus Chrystus jako osoba prawomocnie skazana nie mógłby chyba sprawować żadnej funkcji publicznej

Problem w tym, ze nie dosc iz jurysdykcja sadu, ktory skazal Jezusa nie obejmuje Polski, to i samo panstwo w ktorego imieniu ten sad dzialal od dawna juz nie istnieje, a wiec wszelkie umowy, ustawy, wyroki sadowe itd. stracily waznosc. Przeciez niedawno nawet Putin przywolal ten argument twierdzac, ze gwarantem umowy o integralnosci terytorialnej Ukrainy byl Zwiazek Radziecki, a nie Federacja Rosyjska. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...