Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie ma, bo Cenega wie, że kolejne GTA sprzeda się i bez spolszczenia. Więc po co płacić ludziom za spolszczenie, jak można zająć ich czymś ważniejszym, czy bardziej opłacalnym. Smutne. Z resztą wcześniej GTA kosztowało coś koło 150zł ze polszczoną okładką i książeczkami w środku. Ja swoja wersję kupiłem z angielskimi książeczkami i okładką i zapłaciłem 50zł mniej.

Edytowano przez spontan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czwórki nie kupiłem właśnie dlatego, że nie było wersji PL i cierpliwie czekałem, aż ukazało się fanowskie spolszczenie :happy: Co prawda znam angielski i bym sobie jakoś poradził, ale koło nosa przeszło by mi mnóstwo smaczków, wielu rzeczy bym nie zrozumiał itd., itp, a takie granie to nie granie :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, po angielsku nie jest źle. Na konsoli wcale nie ma spolszczenia i nie płaczę. Najgorsze jest to, że podczas jazdy nie dość, ze muszę mysleć nad prowadzeniem, to jeszcze tłumaczyć dialogi na bieżąco. To już jest trudne. Po za tym wiecie jak to jest z Rockstarem. Nie wiadomo czy będzie spolszczenie oryginalne. Podobna sprawa była z L.A Noire ( w które swoją drogę, też dobrze się gra po angielsku), wtedy Rockstar nie chciał tłumaczyć, bo to zepsuło by pewne smaczki. Eh. ci wydawcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Co ty piszesz... Skoro znasz angielski nie powinieneś mieć żadnych problemów z równoczesnym prowadzeniem auta i słuchania dialogów. Przynajmniej ja tak nie mam...

Pamiętam jak jeszcze nie znałem zbyt dobrze angielskiego i w San Andreas musiałem uciekać np. przed glinami i czytać dialogi to dopiero było trudne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam angielski, ale nie w stopniu bardzo zaawanasowanym. Chodzę do 3 gimnazjum a szkolnictwo nie uczy tak, zeby w tym wieku znajdź aż tak dobrze angielski. Znam sporo słówek, trochę się muszę domyślić, więc na cut-scenkach i dialogach kwestie rozumiem, jak musze robić dwie rzeczy naraz, to któraś na tym ucierpi. ; < I ja włąśnie o takiej sytuacji jak Ty miałes w SA tu mówię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rockpapershotgun.com/2011/10/25...d-theft-auto-v/

Najlepsza wiadomość tego dnia, ucieszyło mnie to bardziej niż fakt, iż otrzymałem dziś swoją kopię BF3...

Mam tylko nadzieję, że R* nie każe pecetowcom czekać tak jak w przypadku GTA4 czy nawet RDR...

Czego się możemy spodziewać? Tego, że gra powstanie na obecną generację konsol, więc z wymaganiami na PC może być już lepiej (ze względu, że więcej osób będzie mogło grać, bo mają lepsze pecety) choć z portami tak to jest, że można dużo skopać.

2. Listopada, to tylko kilka dni, wtedy ukarze się pierwszy trailer GTA 5. Nie pozostaje nic, tylko czekać. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam...i biorę PCtową wersję gry także w dniu premiery, jak zawsze zresztą. Szkoda tylko że jak zwykle pół roku później :(

Raczej nie będę się trząsł i martwił jak o GTA 4, bo niemal na 100% z PCtwoą wersją gry będzie jak zawsze.

Zastanawia mnie tytuł tej gry. Zazwyczaj następny numerek w serii GTA oznaczał reboot serii, początek nowej ery, w której wydarzenia z poprzedniej nie miały miejsca/sensu(np. w GTA nie ma żadnych postaci z poprzedniczek ani nawet wzmianki).

Wielka byłaby to szkoda bo era GTA IV trwa zaledwie dwie gry...i nawet nie wyszliśmy poza jedno miasto. Natomiast w erze GTA III mieliśmy aż 5 miast. Fabularnie również wydaje się to niewyeksploatowane i nie bardzo wierzę aby programistom chciało się tworzyć nowy silnik, tym bardziej że ten nie był raczej wyeksploatowany do granic możliwości jak np. w GTA SA na przykład.

Edytowano przez czapel007
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA V zapowiedziane... WOW! Czekałem na to info od dawna ;]

Teraz czekam na pierwszy zwiastun, fajnie by było zobaczyć na nim coś fajnego, coś konkretnego :D Oczywiście jak koledzy wyżej po swój egzemplarz GTA V biegnę do sklepu w dniu premiery oczywiście w wersji PC, chyba że twórcy najpierw wydadzą grę na konsolę wtedy z bólem serca wezmę na x klocka :/

Swoją drogą Rockstar ostatnio szaleje... L.A. Noire na PC, Max Payne 3 no i teraz zapowiedź piątej odsłony grand theft auto. Szkoda że RDR na PC nigdy nie ujrzymy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż chce mi się krzyczeć z radości! :D Wiedziałem, cholera, wiedziałem, że dłubią przy piątce i cieszę się diabelnie - jeśli to nie jakiś głupi dowcip - na wieść, że jednak piąta część powstaje. Teraz tylko wytrzymać do momentu opublikowania pierwszego trailera i będzie można zacząć dyskusję co, kto, gdzie, nowości itd itp. Rany, zdecydowanie news dnia dla mnie, nawet fakt, że gram.pl przysłał mi już BF3 do sklepu jest niczym ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście chciałbym klimaty Miami, Kuby, przemty białego złota - to wszystko za co pokochałem Miami Vice, Scarfacea oraz Vice City, Klimaty gangsterskie z San Andreas w ogole mi nie odpowiadają i bardzo licze na coś zwiazanego z latami 80. Albo przynajmniej jeżeli nie te lata to byle było w Miami.

Logo sugerowało by mi najbardziej Las Vegas i powiazania z Shejkami, walke o czarne złoty itp. Niemniej jednak z najbardziej charakterystycznych lat typowych dla gangsterów można wymienić:

- lata 40-50 w Chicago (mafie)

- lata 80 w Miami (kartele narkotykowe)

- lata 90 w Los Angeles (gangi)

- lata wspólczesne w Nowym Jorku

Z czego te pierwsze jeszcze nie zostały w GTA eksploatowane, a pasowało by jak ulał. Nie wiem, czy R* obawia sie Mafi? Przeciez tym samym było by swietna alternatywą, co zmusiło by samych twówców Mafii o wydanie kolejnej czesci jeszcze lepiej i szybciej.

Zawsze pozostaja jeszcze klimaty mafii Rosyjskich w Europie w poczatkach lat 2000+, komisje śledcze itp. Ale nie sadze by akcje przeniesli do europy badz Shanghai i walki triad, ale to juz całkiem abstrakcja.

JA CHCE VICE CITY! :D

Edytowano przez Deathdealer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiają mnie platformy docelowe. Pewne są PS3 i X360 (5+DVD trololo). PC też pewnie dostanie grę prędzej czy później (choć nie wykluczałbym równoczesnego wydania gry). Ciekawe czy kolejna rewolucja od Nintendo - WiiU dostanie grę. Mam wrażenie, że premiery GTA V i WiiU będą gdzieś w podobnym okresie. Pokuszę się o stwierdzenie, że nie wydanie gry na WiiU zabije tą konsolę jeszcze przed jej dobrym zagoszczeniem na rynku. Pierwsze Wii miało chociaż ten rok wsparcia od zewnętrznych wydawców.

Biorąc pod uwagę, że nie wiadomo narazie nic o samej grze to się wstrzymam z prognozami.

Not hyped yet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jeszcze jedna kwestia: grafika. Jeśli okaże się, że jest gorsza niż w HD Modach do IV, to trochę fail ;) Ale czekam z niecierpliwością.

Ważne, żeby twór zwany GTA V śmigał na starszych PC, a nie tam żeby się prześcigać w grafice z enginem od BF3. GTA IV miało aż za dobrą grafę jak na to, co serwowano nam przy okazji premiery GTA SA, gdzie nastąpił regres w porównaniu do VC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liberty City, Vice City, San Andreas. Jakie były pozostałe 2?

San Andreas to stan a składa się on z 3 miast: Los Santos, San Fierro i Las Venturas.

Liczę że akcja 'piątki' toczyć się pędzie ponownie w San Andreas choć przyjmę wszystko co przyszykuje dla nas Rockstar. Oby tylko fabuła trzymała tak wysoki poziom jak IV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...