Skocz do zawartości

Polecane posty

PC też pewnie dostanie grę prędzej czy później (choć nie wykluczałbym równoczesnego wydania gry).

Równoczesne wydanie na PC byłoby spełnieniem marzeń. Albo koszmarów jeśli pomyślimy o optymalizacji. Nie, jednak wolę opóźnienie jak zwykle, byle tym razem bardziej się przyłożyli do konwersji. Choć jeśli "V" wyjdzie na obecną generację, to może sprawy nie będą się miały tak źle jak w przypadku "IV".

A poza tym martwi mnie również to o czym wspomniał czapel: Każda część z numerkiem to właściwie reboot serii, a moim zdaniem w tej odsłonie mogłoby się pojawić przynajmniej jeszcze jedno miasto. Pamiętam, że w erze "III" fajne były te nawiązania i swoiste "crossovery" np.

spotkanie Rosenberga w Las Venturas

. Cóż pozostaje czekać do Zaduszek; może Rockstar nas zaskoczy i to "five" nie będzie tym czym się wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W San Andreas

też można było spotkać starych znajomych. Tommy Vercetti też gdieś tam był.

Mi najbardziej zalkezy na większej otwartości świata. Żeby było gdzie polatać samolotem i gdzie się porozbijać terenówką. Jakieś wioski a nie tylko miasto. Ale żeby to nie wykluczyło świetnej fabuły. Bo fabuła w SA do najlepszych nie należałą, tam za to świat przyciągał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ gothic10333

Generalnie podpisuję się pod twoim postem. Jedna uwaga:

z tego co pamiętam Tommy Vercetti, w przeciwieństwie do swojego przyjaciela Kena Rosenberga, nie pojawił się w San Andreas. Chociaż... nie do końca (cytuję za wiki): W grze Grand Theft Auto: San Andreas można znaleźć w sklepie pirotechnicznym Zero w mieście San Fierro, figurki Tommy'ego Vercettiego i Lance'a Vance'a. Jednakże gracz nie może ich kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na http://www.gtathegame.net/ pojawił się news zawierający parę plotek o GTA 5. Oto najciekawsze z nich:

- wersja PC ma się pojawić na równo z konsolowymi, za edycję na blaszaki ma odpowiadać studio Rockstar Leeds (ta plotka wydaję się dosyć prawdopodobna biorąc pod uwagę, że za edycję na blaszaki gry L.A. Noire odpowiada też odzielne studio Rockstara)

- akcja gry ma się dziać w San Adnreas

- bohater ma mieć na imię Adrian, który uwikła się w wielką sprawę związaną z narkotymi, podobno w pewnym momencie gry ta postać ma zginąć i wtedy rolę herosa przejmie jego brat

- powrócą wojny gangów oraz ulepszenia samochodów

A co do plotek z innych serwisów:

- łącznie w piątej częśći mamy pokierować pięcioma osobami (plotka wysoce prawdopodobna, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że w GTA 4 plus dwa duże DLC kierowaliśmy różnymi postaciami)

- powrócą kupowanie nieruchomości

- i na koniec co do trailera, który ma być wypuszczony do sie to ma on podobno pokazywać cześć miasta San Andreas, min. Las Venturas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoh, miesiące się mi porypały...

Z ciekawości zajrzałem na stronę Iron Squad czy podali już datę premiery spolszczenia TLaD, gdyż w jakimś wywiadzie czytałem, że ma to być 28 listopada. Moja pamięć okazała się zawodna i ujrzałem link do polonizacji "Zagubionych i Przeklętych", którym dzielę się z wami o TUTAJ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA IV to jest tytuł, który już trzeci raz przechodzę i dalej mnie nie nudzi. Podobnie zresztą było z każdą wcześniejszą częścią. Chociaż jak ostatnio próbowałem grać w San Andreas to skończyło się na tym, że odpaliłem ponownie IV i to nie dlatego, że grafika jest lepsza czy fabuła, tylko grywalność i fizyka. W V mogliby nawet zostawić cały silnik i oprawę graficzną z IV, byle by tylko była opatrzona [beeep]istą fabułą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapowiedziach GTA V postanowiłem odpalić GTA IV. W związku z tym mam do was pytanie. Czy patch polonizujący nie kłóci się z multiplayer'em? Wiem, że wcześniejsze wersje polonizacji nie pozwalały grać po sieci. Jak jest z tą nową wersją?

U mnie w nowej steam wersji, wszystko działa, a mam spolszczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi działają tylko pierwsze 5 patchów a najbardziej zależało mi na 1.0.6.0 bo z tego co się orientuję to poprawia cienie.

Bo cienie wyglądają koszmarnie jak sprej z painta :/ Mi przed zainstalowaniem łatek nie doczytywały się niektóre rzeczy na filmikach, np. diament który wrzuca kucharz do garnka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez patchy GTA 4 na moim kompie było niegrywalne. Na ulicach widziałem jedynie kierowców lewitujących nad asfaltem - nie było tekstur aut, a po jakiś 5 minutach kolory się rozmazywały i gra wychodziła do pulpitu. Po zainstalowaniu wszystko było już dobrze i mogłem cieszyć się z rozgrywki. Jakiś czas temu zakupiłem na steam wszystkie częsci gta w promocji więc pogram też we wcześniejsze gta przed premierą "piątki", na którą oczywiście czekam z niecierpliwością :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...